Manualne skrzynie w nowych autach

Ludzie w kosmos popierdalają a komuś w 2023 roku chce się wachlować lewarkiem? Serio, kurwa?

9
8

Komentarze do "Manualne skrzynie w nowych autach"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Znalazł się wygodnicki, kurwa mać. Jak masz problem z operowaniem trzech pedałów i jednoczesną koncentracją na tym, co się dzieje na drodze, to popierdalaj PKS-em.

  3

  2
  Odpowiedz
 3. Byłem zwolennikiem automata. Do czasu, aż nie wypierdoliłem 10 koła na jego naprawę.

  2

  2
  Odpowiedz
  1. Zapłacone już?

   2

   1
   Odpowiedz
   1. Miałeś na myśli to, że naprawa mogła pochodzić z kredytu? haha hauhuhuha uah hahahah o kurwa, to byłoby mistrzostwo świata, kredyt z poręczeniem cywilnym na naprawę uszkodzonej skrzyni biegów, w samochodzie, na którego nie było mnie stać więc też pochodził z kredytu ahhaha ha o kurwa, duszę się hahaha ;0)

    0

    0
    Odpowiedz
 4. Zaiste patałachu Pan twój Mesio powiada ci, że jedyna godna patałacha płci męskiej motoryzacja to Star 244 bez synchronizacji biegów i bez wspomagania.

  0

  2
  Odpowiedz
 5. Serio. Mnie automat wkurwia niemiłosiernie (a jestem taksówkarzem). Samochód przez tą kurewską skrzynię pali więcej niż powinien, często muszę ręcznie wrzucać wyższy bieg, bo na liczniku 50 km/h a skrzynia nie raczy przerzucić na czwórkę, tylko piłuje na trójce i spala niepotrzebnie paliwo. Na luzie nie mogę się dotoczyć do świateł. Zwykła skrzynia
  manualna pięciobiegowa jest najlepsza.

  1

  1
  Odpowiedz
 6. Pierdolisz tam. Kobiety uwielbiają trzymać za lewarek. Sam widziałem gałkę w anatomicznym kształcie chuja na dźwigni zmiany biegów.
  Nawet miała różowy kolor.

  0

  2
  Odpowiedz
 7. O kurwa to weź dopłać komuś do lepszego auta.

  1

  0
  Odpowiedz
 8. Skończ pierdolić. Wygodnicki się znalazł. Teraz we wszystkich nowych autach jakieś czujniki parkowania, moduły sztucznej inteligencji, kamera cofania, asystent pasa ruchu i parkowania, a nawet kurwa autopilot. Jeszcze brakuje wysuwającej się spod kierownicy ręki, która będzie kierowcom walić konia na światłach. To nie jest motoryzacja tylko komputery na kółkach.

  2

  1
  Odpowiedz