Masturbacja na samą myśl

Witam, nie wiem ja Wy, ale mi do walenia konia wystarczy tylko to, że myślę o kobiecie/kobietach, podniecających mnie. Nie potrzebuję widzieć kobiet(y). Sama myśl mi wystarczy. Masturbuję się minimum 2 razy na tydzień.

1
4

Komentarze do "Masturbacja na samą myśl"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Co ty pierdolisz? Ja 6 razy na dzien i to każdego dnia, chyba nie powiecie mi ze jestem pierdolniety?

  2

  0
  Odpowiedz
 3. Pomyśl raz o kozie i czy też na myśl przyjdzie Ci walenie konia.Jeśli przyjdzie to jeszcze nic złego bo kozojebcy naprawdę posuwają kozy.Wynika to z prostej przyczyny:jeśli pasie się kozy samotnie gdzieś na półpustyni a lacha warczy i nikt nie widzi to dobra i koza aby spuścić z krzyża.Tylko trzeba mocno trzymać ją za rogi żeby nie ubodła i zapinać od tyłu.Kozie to nie zaszkodzi a kozojebca zaspokoi swoją chuć.Nie ma kozy to nie problem.Wystarczy kozioł aby go przelecieć a później nadstawić dupy dla odmiany żeby kozłowi też było przyjemnie.

  1

  0
  Odpowiedz
 4. Pij siku z pistacji, nie będzie ci się chciało masturbacji.

  1

  0
  Odpowiedz
 5. Pij siku od czasu urlopu bądź wakacji, nie będzie ci się chciało masturbacji.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. To myśl o mesiu

  1

  0
  Odpowiedz
 7. Jaki dziś mamy dzień? Sobotę… Wiesz co to oznacza? Tak! Zgadłeś…
  Twoja przyszła, żona idzie się właśnie zabawić! Dziś jest jej dzień! Dzisiaj wyrwie od życia kęs… Koleżankom albo rodzinie powie – „Hehe No idę sobie tylko potańczyć do tego klubu hehe, ja nie lubię jak faceci do mnie zagadują hehe, to takie słabe hehe”. Może i tak myśli…
  W klubie spotka się z ogromną falą zainteresowania…
  -„Hej jestem Marcin, a Ty jak się nazy…”
  -„Spierdalaj!”
  To będzie już 7 nieszczęśnik tej nocy spławiony przez nią…
  „Haha, ja jestem porządna haha, ale mam powodzenie haha, ale oni się płaszczą przede mną haha”
  Jej ego wystrzeli w górę. Wszyscy ci beta-samcy będą skłonni jej stawiać drinki, wyświadczać przysługi choćby za jedno jej spojrzenie. Ale to nie jej liga. Niski wzrost/zakola/niesymetryczna twarz/brak silnego dymorfizmu płciowego twarzy – „Stać mnie na kogoś lepszego haha”
  Wtedy w klubie zjawi się on… Brad. Ciemnoskóry mężczyzna który jak się później okaże przyjechał na Erazmusa, z Anglii. Zobaczy go i pomyśli – „WOW hehe” Sama nie będzie wiedziała co robi ale będzie już za późno… Jej podświadomość już namierzyła samca wysokiej jakości godnego rozpłodu – 197cm wzrostu, rozłożysty szkielet, szerokie ramiona, oczy wojownika, kwadratowa szczęka.
  Sama do niego podbije i się przedstawi.. Nie minie 5 minut jak będą tańczyć na parkiecie. Za kolejną minutę ich języki będą ocierać się o siebie wymieniając litry śliny. Za kolejną godzinę będą już u niego…
  „Raz się żyje hehe”, pomyśli Twoja przyszła żona…
  Teraz będzie zabawką Brada! Teraz zrobi wszystko co on zechce – piesek, jeździec, oral, anal, klapsy, plaski w twarz… Będzie chciała mu służyć! Będzie chciała, żeby się na niej wyżył! Rano się pożegnają i nigdy więcej nie zobaczą, a ona wróci do codziennego życia, udając cichą dziewczynę z dobrego domu… Ale ta noc zostanie zapamiętana na długo… Czarnoskóry Brad będzie w jej pamięci do końca życia… Będzie o nim myśleć również na Waszym weselu!
  Gdy będzie miała 31 lat, być może nieślubne dziecko i obniży standardy, by związać się z Tobą – dostarczycielem pieniędzy, będzie za każdym razem myśleć o Bradzie gdy będzie uprawiać z Tobą seks… A raczej wykonywać obowiązek. TAK, seks z beta-samcem to przykry obowiązek dla mężatki. Będziecie go uprawiać przy zgaszonym świetle, nie będzie chciała żebyś ją oglądał nago…Ciebie też nie chce oglądać nago… Żadnego anala, orala czy wariactw… 5 minut na misjonarza, 2x w miesiącu.Tyle dostaniesz za to że przynosisz ciężko zarobione pieniądze w zębach!

  3

  0
  Odpowiedz
 8. słabo 2 razy tygodniowo tyle to ja robie w pol dnia

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Buahahahaha… Dwa razy w tygodniu… Buahahahaha…, amator…

  Gdybyś nie był patałachem, patałachu, to byś mógł nawet i 4 razy dziennie 365 dni w roku, i to bez wspomagania. I nie musiałbyś rękodzieła uprawiać. /Mesio PS. Ankieta. kacapy mają na wojnie na Ukrainie nowego „dowódcę”. Obstawiajta, patałachy. Zielona łapka: rzeczony kacap oknem wyleci. Czerwona łapka: Ukraińcy go rozjebią, jak wielu innych przed nim. PS PS-a. Pan wasz, Mesio, obstawia, że kacap ten nie dotrwa do końca roku.

  1

  1
  Odpowiedz