Moja Nauczycielka

Witajcie, mam 17 lat i chodzę do tech, hotelarskiego. Mam do dupy klasę, ale to mały szczegół. Moja nauczycielka od przedmiotów zawodowych i wychowawczyni w jednej osobie się na mnie uwzięła. Otóż jestem muzykiem, gram po weselach i innych imprezach i moje średnie wynagrodzenie to ok 5 tys miesięcznie (4 tysiaki na czysto po weselach i tysiąc dorabiam grając na trąbce po pogrzebach i festiwalach). Ona się na mnie wnerwia, bo gdy wyciągałem kasę na ubezpieczenie wypadło mi z portfela ok 800 zł. Spytała skąd to mam, no to ja mówię, że zarobiłem na weselu i ona na mnie z mordą, że nawet ona tyle przez taki czas nie zarobi i wypyskowała mnie przy całej klasie. Nosz kurwa mać, kto mi zabroni zarobku?

41
42

Komentarze do "Moja Nauczycielka"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. to jakaś jebnięta na mózg cipa :< wg mnie to jakieś ostre selekcje powinny być jeśli chodzi o nauczycieli.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. A to ci zawistna suka. Typowa polaczkowatość

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Gdzie tu chujnia ?? Tyle kasy trzepiesz, wiec sie kurwa ciesz.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Ładujesz jej sprzęgło od żuka w gębę, a chuja w cipę (może być na odwrót, jak się brzydzisz). Tym sposobem unieszkodliwisz i zadowolisz jednocześnie. „Przyjemne” z pożytecznym. Proste?

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Pierdol tę dziwkę. Typowa zawistna suka, jak wielu na tym świecie. Dlatego uważam, że nauczyciele oprócz zdobytej wiedzy na uczelni pedagogicznej, powinni przechodzić jeszcze testy psychiczne! Z uwagi na to, że w dużej mierze sami jeszcze zachowują się jak bachory/niedorozwoje/skurwiele/chuje/chamy/cioty/cwele/dwulicowcy/suki/ścierwa/egoiści/gumowe pały, co więcej traktują nas protekcjonalnie i pobłażliwie, nieraz są agresywni przenosząc swoje „problemy” na grunt szkolny! NIECH ŻYJE PRAWDZIWA INTELIGENCJA! WON Z KURWAMI!

  0

  0
  Odpowiedz
 7. grajek weselno-pogrzebowy do kotleta… jak to nisko można upaść.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Muzykiem to będziesz jak skończysz wyższą szkołę muzyczną. Na razie to jesteś tylko weselnym grajkiem.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. @6 – pierdolisz a sam pewnie bułkę ze smalcem z biedy wpierdalasz!

  0

  0
  Odpowiedz
 10. I co z tego ze weselnym grajkiem…chociaz kase trzepie, a co mu niby da wyzsza muzyczna?

  0

  0
  Odpowiedz
 11. @6 & @7 dajcie dzieciakowi spokój , was pewnie rodzice po szkołach muzycznych ciągali na siłę kosztem waszej młodości, jesteście muzycy od niechcenia, na koniec polecam kawałek „spencer & hill – cool (ozi remix)”

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Ad.5 Odezwał się, inteligent.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. jesteś trolem albo lubisz się chwalić kolego i do tego trzepać, względnie wszystko na raz, cha z tobą, go home!

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Nie muzykiem tylko muzykantem 😉

  0

  0
  Odpowiedz
 15. A ja jestem przedsiębiorcą i zarabiam około 30 tys. zł miesięcznie. I ma to się nijak do tematu, podobnie jak i to, że ty zarabiasz na weselach 4 tysiaki na czysto. Nie wiadomo, w jakich dokładnie okolicznościach zaszedł opisany przez ciebie problem, ale wyglądasz mi na pozerka i szpanerka, któremu nieraz wypadł na widok publiczny bloczek pieniędzy, komórka, czy kluczyki od auta. Młody jesteś, woda sodowa uderza ci do głowy. Dostaniesz trochę po dupie i po ryju, i nauczysz się jeszcze skromności. Wybaczam.

  0

  0
  Odpowiedz
 16. no troche zalatujesz szpanerstwem,,, ale nie martw sie ja tez czasem niestey szpanuje tylko ze nie pieniedzmi bo z nimi krucho P

  0

  0
  Odpowiedz
 17. No, rzeczywiście, uwzięła się jak ta lala. Normalnie żyć Ci nie daje. Widać, że od niedawna zarabiasz te tysiączki, bo się jeszcze z tematem nie oswoiłeś. Chyba, że od dawna trolujesz, to spoko, to nawet dałeś radę.

  0

  0
  Odpowiedz
 18. jebać tą szkołę stary masz talent

  0

  0
  Odpowiedz
 19. @6 @7 tak wygląda zawiść sucza. A chuj wam w dupe.

  0

  0
  Odpowiedz
 20. A ładne ma chociaż cycki?

  0

  0
  Odpowiedz