Myślenie boli

Dlaczego Polacy na forach produkują komenty typu: Grecy lenie, do roboty się weź itp? Czy rzeczywiście po kilku tysiącach lat niby rozwoju traktujemy siebie tak jak chłop konia czy traktor? Jak można być takim debilem, żeby myśleć o sobie w kategoriach siły roboczej produkującej mityczne PKB? Jak można myśleć, że w 2008 ufoki zapierdoliły kasę ziemianom i teraz musimy zasuwać jak motorki żeby nas kryzys nie zabił? Jak można wierzyć premierowi, że podnoszenie podatków ratuje gospodarkę? KURWA!
Jak można wierzyć, że szeptając katabasowi do ucha swoje sekrety zapewnimy sobie wejściówkę do raju?
Jestem starym anarchistą i pamiętam pterodaktyle na drzewach – komu zajebałem? – i nie piszcie, że za komuny był syf, a teraz cacy. Jest coraz gorzej i nawet Amerykanie z juesej się burzą, a przecie to podobno głupki z raju.
Jak można być takim debilem, że się pisze pierdroły w necie zamiast wyjść na ulicę napierdalać o swoje?
I kończę, bo mnie łeb od myślenia rozbolał.

46
75

Komentarze do "Myślenie boli"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. fajny tekst +

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Pierdole rząd i podatki, w szarej strefie mnie znajdziesz. Jak ktoś ma łeb na karku to se poradzi z kryzysem czy bez niego.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Normalni ludzie nie mają siły napierdalać na ulicy, bo zapierdalają na kilku etatach, żeby zarobić na kromkę chleba i tuskowe podatki.
  A, że można Polaków dymać na okrągło, to już od wielu wieków wiadomo, wystarczy historię z grubsza postudiować. Amerykańcy ze swoim umysłem chłopka roztropka nie dadzą sobie wcisnąć drogiego paliwa czy energii. Za to wielmożny Polak dupę zaciśnie i płaci…

  0

  0
  Odpowiedz
 5. A idź pan w chuj

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Tak, myślenie to wysiłek, szybkie podejmowanie decyzji, stres, nie uleganie pokusie, by odpocząć. A myśli się zazwyczaj siedząc na dupie, więc jeszcze mniejsze krążenie.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Grecy to lenie, kombinatorzy, cwaniaczki i oszuści. Uwierz mi, znam ich kilku i i wiem co piszę. Imprezki, panienki, winko i luksusik – to ich ciągnie. Grek jest ponad cały ten motłoch, który teraz spłaca jego długi. I jak to nie być wyniosłym?

  0

  0
  Odpowiedz
 8. 6. Chuj z Grekami. To przykład. Mnie martwi to, że po tysiącach lat (niedo)rozwoju cywilizacyjnego mamy coraz więcej zapieprzać za mniej. XXI wiek! Loty kosmiczne, roboty itp, a kolesie zasuwają przy łopacie do starości 10h/dziennie i jeszcze się chwalą jacy robotni. To trza być debilem normalnie.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. 7@ Już Cejrowski gdzieś tak gadał. W jakimś tam plemieniu pracują 1-2h/dobę i wystarczy, żeby we względnym socjalnym dobrobycie żyć. A my zapierdalamy naście godzin na dobę, otoczeni samochodami, komórkami, telewizorami, sprzętami AGD i czas który dzięki nim zaoszczędzamy i tak przepierdalamy w pracy, aby zrobić na utrzymanie tych gadgetów.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Wziąłbyś się kurwa do roboty, zamiast pisać pierdoły po forach i zapychać łącza. Ludzie chcą wysyłać sprawozdania, robić przelewy, wypełniać formularze. Niepotrzebne nam takie pierdoły.

  0

  0
  Odpowiedz