Nadęty buc Grammarnazi

Nadęty buc, zarozumiały pyszałek, nieuk, tuman Grammarazi niby taki „wykształcony” a nie wie, że w piśmie odręcznym nie wstawia się spacji po przecinku,kropce itd. Ta sama zasada dotyczy wprowadzania tekstu na maszynie do pisania. Dopiero po wprowadzeniu komputerów, edytorów tekstu i autokorekty zasada spacji po znakach interpunkcyjnych weszła do użycia.Wcześniej nie obowiązywała. Dokształć się tłumoku i nie pierdol głupot, nie wprowadzaj zamętu tłuku.

3
1

Komentarze do "Nadęty buc Grammarnazi"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Ja tam lubię Grammarnaziego.

  0

  1
  Odpowiedz
 3. Niepotrzebnie się unosisz. Grammar Nazi, jak go nazywają, to zapewne młody mężczyzna o tendencjach maniakalno obsesyjnych i tym właśnie jest jego rzekoma pasja do poprawiania wszystkich. Poza tym Grammar Nazi brzmi pretensjonalnie i świadczy o ubóstwie umysłowym. W języku polski od dawna funkcjonuje termin „purysta językowy”, choć przecież można się wysilić na jakieś neologizmy: maniak gramatyczny, ortograficzny kat, etc. Taki urok tego typu stron, spotykają się tu ludzie różnego pokroju. Darujmy mu. Pewnie kiedy był dzieckiem, matka wieszała mu kości na szyi żeby chociaż bezpańskie psy chciały się z nim bawić.

  0

  1
  Odpowiedz
  1. Że tak zacytuję…
   Ci tak zwani „puryści językowi” to zazwyczaj ludzie, którzy nie mają od siebie nic do dodania bo się nie znają na temacie albo nie wiedzą co napisać ale czują, że MUSZĄ zaznaczyć swoją obecność. W takim wypadku doczepienie się do przecinka, czy nieprawidłowej terminologii nadaje się świetnie.
   Co lepsze – te osoby zazwyczaj same piszą mniej poprawnie niż autor artykułu, który komentują ale co tam, przecież nie o to tutaj chodzi.
   Ludzie, którzy wiedzą cokolwiek o języku nie będą się czepiali, to jest domena sfrustrowanych domorosłych jenzykoznafcuf.
   Pozdrawiam
   Kszysztof – Miszcz Kołczingu z Pierdziszewa

   0

   0
   Odpowiedz
 4. Po przecinkach i kropkach kończących zdanie stawiaj spację.
  Chyba, że piszesz posta ręcznie albo klepiesz maszyną do pisania. Wówczas wsadź wysrywy do koperty i wyślij pocztą tradycyjną adresując jak ostatni kretyn: „Sz. P. chujnia.pl”. Daj na tacę żeby list doszedł. Nie zapomnij o danych nadawcy w lewym górnym rogu, np. „Wściekle Bolesna Pizda, Wielce Podkurwiona Analfabeta Jedna”. Potem możesz uprzejmie wypierdalać z mojego internetu.
  Grammarnazi

  0

  0
  Odpowiedz
  1. Jakiego Twojego internetu? Kurwa jakiego? Nadęty bucu internet jest własnością ludzkości a nie Twoją kurwa! Twój to może być chuj i to wtedy gdy Ci go nie utną! Wychodzi na jaw Twój prymitywizm i chęć dominacji nad innymi co uwidacznia się w Twoich komentarzach. Gardzę takimi osobnikami, którzy wywyższają się ponad innych. Pozjadałeś wszystkie rozumy Grammarnazi. Trochę pokory i szacunku dla innych.

   0

   0
   Odpowiedz
 5. daje się spacje po „,” i po „.” w piśmie odręcznym

  kurwa chybaś dawno nic nie pisał odręcznie nieuku

  1

  0
  Odpowiedz
 6. ale z ciebie nieuk…

  nie trawię też Grammarnaziego (i często z nim się spieram),
  ale kurwa normalne jest dodawanie spacji po znakach
  interpunkcyjnych,bo inaczej ten tekst tak,by wyglądał.Kurwa!

  1

  0
  Odpowiedz