„Narodowcy”

Jak mnie bawią Ci wszyscy pseudonarodowcy, którzy między innymi pojechali na marsze do stolicy 11 listopada. I uprzedzam, że nie jest dla mnie śmieszne obchodzenie Święta Niepodległości i celebrowanie tego dnia na ulicach Warszawy. Śmieszne jest dla mnie to, jaki obraz przybrało to wydarzenie na przestrzeni lat. Odpalanie rac, zamieszki, zadymy, ludzie, jaki wy obraz dajecie Naszej ojczyźnie w oczach innych… Dlaczego taki przemarsz nie może się odbyć po prostu na zasadzie przemarszu, śpiewania patriotycznych pieśni, piosenek. Dlaczego zawsze te narodowe imbecyle w dresach z bluzą „Polska Walcząca” muszą robić oborę, hołotę i wszystko co najgorsze? Dla mnie to jest po prostu żałosne. Nasłuchali się hip-hopowych płyt z hasłami przewodnimi „Bóg, Honor, Ojczyzna” (nie do końca rozumiejąc co to w ogóle znaczy), wzięli przykład ze starszych kolegów z blokowisk, weszli w subkulturę dresów i teraz Polska musi się za nich wstydzić. Jak tak bardzo zależy im na ojczyźnie to dlaczego jej nie szanują tylko dewastują za pomocą szklanych butelek, rac, przemocy, agresji, zakłócają spokój podczas święta ojczyzny, co jednocześnie wiąże się z brakiem szacunku do niej?! Fuck logic. Dlaczego zwykle okradają, napadają, wdają się w awantury z obywatelami ich UKOCHANEJ OJCZYZNY, KTÓREJ TAK BRONIĄ? Fuck logic. Dlaczego mażą sprayami po budynkach swojej ukochanej ojczyzny, tak jak już wspomniałam śmiecą bez przerwy petami przed blokiem, butelkami i innym ścierwem skoro są takimi zagorzałymi patriotami i tak dbają o dobro swojej ojczyzny? Fuck logic. Zazwyczaj połowa z nich jest bezrobotna i odznacza się IQ porównywalnym do wycieraczki samochodowej, co na co dzień nie wnosi żadnych wartości do ich ukochanej ojczyzny, którą chcą tak godnie reprezentować! Pewnie mi zaraz powiecie, że oni pierwsi poszliby na wojnę bo są tacy bohaterscy i męscy! Oni po prostu żyją rozróbami, wiecznymi „wpierdolami” i dla nich to byłaby wisienka na torcie żeby móc kogoś zlać albo zastrzelić. Ci wszyscy narodowcy to jest jedna wielka hipokryzja i brak logiki. Robią to wszystko na pokaz jak jebane bezmózgi, żeby móc wrzucić na fb i pokazać przed kolegami, że pojechali do stolicy w dresach wciągniętych w skarpety, w bluzie z flagą kraju na przodzie (zapewne nie raz przypaloną kiepem, obrzyganą, zalaną alkoholem i ściuraną w piwnicznych murach „SZACUNEK”) z racą w ręku i aaaa nie chce się nawet gadać. A no i zapomniałabym o najważniejszym. Jebać ciapatych! Powiedzieli narodowcy kupując kebaba u turasa na zagrychę do czystej.

59
45

Komentarze do "„Narodowcy”"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Wal konia, pij whiskey i ruchaj, kradnij krokodyle, szczaj do zlewu w pracy w pomieszczeniu socjalnym, wkładaj zapałki kolegom z pracy w szafki z ubraniami i podpierdalaj im papierosy, mleko z lodówki i kawę. I nie zapominaj o cukrze. Jak postawią jakieś jogurty czy serki to też bierz. Napoje, cukierki. Ale sam nic nie noś do roboty. Niech cię dokarmiają. Ja tak robię, i stać mnie na wszystko. Mnie stać na wszystko. Ty…, wal konia. Widzę, że tak robita, bo gdzie kobita? Elo stuleje, ja se whiskey chleje, później wchodzę w kobite, jak już jest wypite. Co? Mi zazdrościta, bo konia walita? Nie stać was na whiskey, zbieraj w lesie syski.

  2

  3
  Odpowiedz
 3. Dokładnie masz 100% racji. Oglądałam filmiki z tym co oni tam wykrzykują to czułam taki straszny wstyd i zażenowanie że aż mi skóra cierpła na ciele. Jebać ciapatych, jebać murzynów, jebać pedałów, jebać wszystkich. Nie, to ICH JEBAĆ !!! Wystarczyło popatrzec jak oni wyglądają…. Łyse łby, co drugi lub co trzeci ząb, pszenno buraczane ryje zniszczone piciem tanich browarów i te obleśne, śmierdzące szare dresy. Co im zostało jak myślisz? TYLKO nienawiść do wszystkiego naokoło bo oni przecież nienawidzą samych siebie i to widać z daleka. Przecież to to nie zna żadnego obcego języka, nie ma zielonego pojęcia o jakichś innych kulturach, krajach, obyczajach… Takie zero nawet nie ma pojęcia na czym polega islam, co ja mówię, on by ci jeden z drugim nawet wszystkich krajów Europy nie potrafił wymienić. Jedyne gdzie może taki patol był to na tyrze naniższego sortu gdzie jest brak jakichkolwiek wymagań, w jakiejś Holandii gdzie każdego zarobionego centa przechlewał i przećpał, razem z sobie podobnymi, kupił sobie może parę adidasków i to by było na tyle. To są biedni, umysłowo, materialnie, duchowo, kulturowo ludzie którzy nic w życiu nie mają, nie mieli i mieć nie będą.

  21

  7
  Odpowiedz
  1. Nie popieram zachowań opisanych przez ciebie w tym tekście. Takie określenia, jak j…ć murzynów itd. nie powinny być wygłaszane przez kulturalnych ludzi, tym bardziej wyznających takie wartości, jak patriotyzm. Jeśli chodzi o te filmiki, to bym był trochę krytyczny. Obiektywizm medialny to coś, co po prostu nie istnieje. Czasem komuś zależy bardziej na podgrzewaniu emocji, a nie na pokazaniu całej prawdy. Dawno już zauważyłem, że np. niektóre media chcą stworzyć wrażenie,że wszyscy ludzie pod narodową flagą są żli,, bo są bardziej na prawo i dlatego są zacofani, bo idą w Marszu Niepodległości, że homo są prześladowani przez cholerną prawicę, dzieci-geje są prześladowane w szkołach itd. Gdy popatrzysz czasem na taki lewicowy portal i komentarze pod jakimś artykułem, to dziwnym trafem wszystkie wpisy są bardzo poprawnie polityczne, „europejskie” i bardzo jednostronne. Może to jest tak, że tam tylko komentarze lewicowców są udostępniane? Ciekawe, że takie relacje dotyczą tylko tego, co jest złego po prawej stronie. To może wskazywać na poglądy polityczne szefa takich mediów elektronicznych. Inna sprawa, że dla „lewicy” takie pojęcia jak „mowa nienawiści” są bardzo szerokie, nie wiadomo, czy kiedyś wywieszenie flagi biało-czerwonej nie zostanie uznane za obrazę mniejszości narodowych, bo jakiś nawiedzony dziennikarz, polityk czy nie daj Bóg sędzia tak zawyrokuje.

   4

   0
   Odpowiedz
  2. Ujął mnie Twój komentarz. Brawo. Trafne spostrzeżenia i celne wnioski. Brawo. Podzielam wszystko to, co zostało tu napisane. I chuj!

   1

   0
   Odpowiedz
 4. Chuj Cię obchodzi obraz ojczyzny w oczach innych. Wyjebane na to.

  Śpiewanie hymnu i stanie na baczność w tym momencie jest głupie i uderza w postawę człowieka rozumnego.

  6

  12
  Odpowiedz
 5. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę — od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.

  5

  2
  Odpowiedz
 6. Chcą być kimś ważnym albo przynajmniej na chwilę się takim poczuć, bo na co dzień są nikim, nic nie mają, niczego nie osiąnęli i niczego nie osiągną, nikt ich nie szanuje, nikt ich nie podziwia. Generalnie nie udało im się życie, a tak bardzo chcieliby czegoś dokonać i za coś być podziwiani. I taki dzień daje im odskocznie

  13

  3
  Odpowiedz
 7. Zgadzam sie całkowicie z tą wypowiedźia

  2

  1
  Odpowiedz
 8. Jakimś trafem ktoś zamieścił na tym forum dwa artykuły- jeden powyżej i drugi o jakimś lokatorze Ukraińcu. Jednego nie rozumiem-dlaczego ten drugi wpis skasowano. Poprawność polityczna?

  3

  0
  Odpowiedz
 9. tacy ludzie są potrzebni, gdyż stanowią tanie mięso armatnie w razie jakiejkolwiek wojny, lepiej jak tacy wyginą najpierw, debili i tak nikt nie żałuje

  4

  1
  Odpowiedz
 10. 😀 nie pasuje pizdeczko? Jedź do niemiec,francji… tam już ,,narodowcy” przegrali. Zamiast tych łysych głów zobaczysz śniade cery które z przyjemnością upier… ci makówę. Założę się że jesteś cipeńką z pędzlem na głowie noszącą rureczki.

  3

  6
  Odpowiedz
 11. Byłem na marszu niepodległości i to co widziałem to patologia. Większość przyjechała do Warszawy, żeby podczas przemarszu walic piwska i wóde. Z jednej strony fajnie że było tyłu Polaków ale z drugiej większość to byli debile nie znający historii Polski i nie potrafiący się zachować. Hasła które były wykrzykiwane nie miały nic wspólnego z jakimkolwiek odzyskaniem niepodległości, bo zawierały same niezadowolenie do sytuacji politycznych w Polsce. Najbardziej mnie rozbawil moment jak były puszczanie pieśni wojskowe i nikt dookoła mnie ich nie znał, a jak przyszło do odspiewnia hymnu to miałem ochotę wyjść patrząc w jaki sposób te debile to robią (dla niektórych było szokiem że nasz hymn ma 4 zwrotki, naprawdę)

  5

  1
  Odpowiedz