Nie utożsamiam się z naszym gatunkiem

A w dupie już mam solidarność ludzką, jedność czy jak to tam zwał. Nie mam zamiaru utożsamiać się z gatunkiem ludzkim – mówcie co chcecie, ale to wrzód na dupie tej planety, który niedługo zostanie usunięty – sam z siebie dzięki mechanizmom autoregulacji Matki Ziemi.
Jaki inny gatunek z pełną świadomością sra we własne gniazdo – mowa o nicnierobieniu z efektem cieplarnianym, ciągłych zmianach w ekosystemie (vide tankowce, śmieci, ścieki chemiczne, spalanie plastiku etc.). Mówiąc o świadomości przejdźmy do strachu przed śmiercią, który spowodował powstanie instytucji religijnych, które w pewnych krajach XXI w. mają wciąż realny wpływ na władzę, piorą łeb od małego, a ich krytyka jako instytucji jest utrudniona. Kontynuując temat władzy pomówmy o chciwości ludzkiej i złu – TAK! – człowiek jest jedynym gatunkiem, który potrafi zagazować, spalić, torturować, uwięzić swoich pobratymców za pochodzenie etniczne, krytykę władzy, poglądy, wyznanie. Na koniec jeszcze chciałbym rzec: jebać banki i bogate rodzinki mające wpływ na władzę. Przez sztuczną kreację pieniądza i tworzenie inflacji jesteśmy permanentnie okradani niewidzialnym podatkiem w białych rękawiczkach.

58
4

Komentarze do "Nie utożsamiam się z naszym gatunkiem"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Kradnij krokodyle, pij whiskey, szczaj do zlewu w socjalnym. Mnie stać na wszystko. Ty…, wal konia. Widzę, że tak robita, bo gdzie kobita? Elo stuleje, ja se whiskey chleje, później wchodzę w kobite, jak już jest wypite. Co? Mi zazdrościta, bo konia walita? Nie stać was na whiskey, zbieraj w lesie syski.

  1

  5
  Odpowiedz
 3. Trochę się zgadzam, ale efekt cieplarniany to bzdura, którą wymyślono, żeby okradać z piniendzy.

  5

  12
  Odpowiedz
 4. Autoregulacja matki ziemi skupi się raczej na takich lewakach jak ty (szczególnie że podobno „w małżeństwach jednopłciowych rodzi się tyle samo a nawet więcej dzieci niż w dwupłciowych”). Kurwa, kto w dzisiejszych czasach wierzy w jakieś globalne ocieplenie – wyniki „badań” zostały zafałszowane i to jest fakt i największy przekręt żeby wyciągać pieniądze za emisje CO2. Katastrofy tankowców to rzadkość, więc skończ pierdolić. Przez takich jebanych zielonych jak ty prąd, gaz, paliwo i wiele innych rzeczy jest drogie w chuj. Teorie spiskowe nt kościoła wsadź se w dupę . To nie średniowiecze gdzie kościół miał realną władzę. To czasy współczesne gdzie kościół jest w ciągłym oblężeniu, a wartości chrześcijańskie są w zaniku m.in. przez takie zjebane myślenie jak twoje, jak i także przez politykę tolerancji samego kościoła. Co do pieniędzy to nie musisz jakichś teorii o bankach i bogatych rodzinach wynajdować. Popatrz np co UE zdominowana przez socjalistów, komuchów, zielonych, feministki robi żeby rozdawać wszystkim „pieniendze”…drukują na potęgę. Ty sam pewnie nakręcasz biznes bankom żyjąc kurwa na kredyt. w imię zasady „zastaw się, a postaw się”.

  7

  19
  Odpowiedz
  1. Drogi kolego, ocieplenie nie jest moją opinią, lecz faktem. Nie myl ekologów z zielonymi bo to dwie różne grupy ludzi, ale do tego trzeba byłoby chociaż wpisać w Google nieznany, jak sądzę, Tobie termin. Naprawdę niesamowite jest jak udało podpiąć wątek homoseksualny, kiedy owego nie poruszałem. Aha, i jeszcze jedno, miałem na myśli wszystkie religię, nie tylko Twoją, która również bez skazy nie jest – patrz: tuszowanie afer pedofilskich, kontrowersyjna postać o. Rydzyka i wiele, wiele innych…

   3

   2
   Odpowiedz
 5. pierdol sie ekozjebie

  3

  6
  Odpowiedz
 6. Pierdolenie o szoenie,mówisz o rzeczach o których wie każdy ale jak każdy nic nie robisz swoim gadaniem świta nie zbawisz.

  2

  3
  Odpowiedz
 7. Rozjebałeś zabawki i każesz poskładać. Jak np. kościół próbuje to ogarnąć, to się nabijasz.

  1

  1
  Odpowiedz
 8. Zgadzam się z powyższymi komentarzami. Coś tam niby wiesz, coś jest w tym racji, ale jednocześnie widac jak na dłoni, że masz mózg wyprany przez neomarksistowska propagandę. Zgadzam się z tym, że człowiek potężnie zasmieca Ziemię, ale nie z antropogeniczna teoria nt globalnego ocieplenia, bo została ukuta z podłych pobudek ideologicznych, przez mizantropow, eugeników, założycieli pierwszych organizacji NGO takich jak UNESCO, czy WWF. Wystarczy poczytać sobie o rodowodzie tychże założycieli, pooglądać wywiady z nimi, poczytać ich książki. Z tego wszystkiego bije taka sama jak Twoja pogarda dla rodzaju ludzkiego i silna chęć depopulacjji ( moich nie ruszaj!) I zagarnięcia pustej Ziemi dla siebie. I Ty sam dla nich jesteś takim robalem do zdeptania. Jesteś tylko ich pożytecznym, bezwolnym idiota, podnosząc takie hasła.

  2

  3
  Odpowiedz
  1. Globalne ocieplenie jest faktem. Ludzkość od czasów rewolucji przemysłowej uwalnia do atmosfery potężne ilości CO2. Twoje opinie z kolei są niczym właśnie innym niż OPINIAMI niepodpartymi stojącą za tym merytoryką. Masz dowody przeciwko globalnemu ociepleniu? Proszę, obal tę teorię.

   1

   0
   Odpowiedz
 9. Zamknij pizde

  0

  2
  Odpowiedz
 10. Nie musi spaść żadna asteroida, ludzie to zachlanna zaraza i sami się wykończa wzajemną nienawiścią, zasyfianiem jedzenia, wody i powietrza, mówiąc krótko – sami siebie unicestwią.

  3

  0
  Odpowiedz