Nie mogę chodzić w bokserkach

Jak to mnie wkurwia! Chciałbym chodzić w luźnych bokserkach, ale jak tylko je zakładam to stoi mi pała jak pojebana, nie wiem czemu. I przez to nie mogę chodzić sobie w tejże bieliźnie. Śrut i chuj!

40
53

Komentarze do "Nie mogę chodzić w bokserkach"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. chwalisz się czy żalisz??? 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 3. widocznie za bardzo się czymś podniecasz chłopie! 🙂 Ja jak pamiętam moją przesiadkę ze slipów na bokserki to takich problemów nie miałem. Twój siusiak może jest przeczulony na poczucie wolności… jeżeli w bokserkach ci cały czas stoi to jak będziesz nago to też powinien ci tak stać. Jeżeli jesteś nago i ci tak nie stoi to oznacza że się podniecasz samym faktem noszenia bokserek 😀

  1

  0
  Odpowiedz
 4. Ziomek miej w dupie ze stara czy stary patrzy miej w dupie ludzi chodź ze sterczącą pałą normalnie. Mówie ci nie przejmuj sie ja od dzisiaj wszystkich mam w dupie nie patrze sie na ludzi bo jeden drugiego niszczy.

  3

  0
  Odpowiedz
 5. Zwal gruchę przed założeniem takiej bielizny i możesz spokojnie łazić .

  3

  1
  Odpowiedz
 6. Nie matrw się, bywa gorzej – mi się dodatkowo w bokserkach jaja pocą. Przyklej sobie pałę do brzucha taśmą izolacyjną – taką samą jak do owijania chomika. Przetestowane und sprawdzone.

  1

  0
  Odpowiedz
 7. Ad6 – tylko nie owijaj potem chomika w tą taśmę bo się zwierz udusi…

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Mam to samo. Chciałbym nosić bokserki ale jak tylko je włożę to mi staje i dopóki ich nie zdejmę i nie założę majtek to by mi tak stał cały czas. I tez gdy ogólnie jestem goły to mi staje i to tez wkurwia bo kiedyś chciałem spać nago bo było mi bardzo wygodnie ale kurwa musiałmi stawać od razu. Wie ktoś jak sie pozbyć tego problemu? -_-

  2

  0
  Odpowiedz
 9. @8: tak, ten problem bardzo prosto da sie rozwiazac: obciac pale…

  1

  1
  Odpowiedz