Nie mogę zasnąć przez jakąś koreańską wariatkę

Zapewne słyszeliście o Chipi-Chan. Jeśli nie, odsyłam do wujka Google, który wyjaśni Wam, drogim Chujowiczom, co jest grane.
Opowiem Wam w skrócie, o co biega. Otóż jakiś czas temu znaleziono w Internecie filmik z kamery transmitującej na żywo postać koreańskiej kobiety. Niepokój wzbudził fakt, iż owa Koreanka siedzi z podkulonymi nogami bez ruchu przez bite 20 godzin. Spekulowano, że jest martwa. Wokół niej leżały kartki z koreańskimi napisami. Jakież było zdziwienie internautów, kiedy kobieta wstała, żeby podrapać się po nodze.
Zaczęło się oglądanie jej życia. Typiara prawie w ogóle nie wychodzi z domu, drzwi ma zastawione jakimiś kartonami (bynajmniej nie tymi od Hanki) obwiązanymi czerwonym sznurkiem, który zaczepia o słuchawkę telefonu, kiedy wychodzi z domu… W pokoju ma istny burdel, śpi na podłodze w nienaturalnych pozycjach, kiedy nie śpi patrzy w laptop, popija jakiś zielony płyn… Istnieją spekulacje, że to ćpunka lub schizofreniczka, której loczynania może na żywo oglądać cały świat.
Ona sama twierdzi, że w stopę ma wszczepiony chip, który kontroluje między innymi jej sen, zniewala ją, przez co nie może uciec. Za oprawcę wskazała niejakiego Cop’a P, skorumpowanego gliniarza, który próbuje zmusić ją do samobójstwa.
A teraz moja chunia: czytam o niej na różnorodnych forach internetowych, oglądam screeny z filmików… Ta sprawa mnie uzależniła. W dzień jeszcze jest ok, ale gorzej w nocy. Dostaję paranoi. Boję się tego, mam wrażenie, że coś nade mną stoi… Lub że w tej chwili ta wariatka popełnia samobójstwo na oczach internautów… To przestaje być śmieszne… Cykam się strasznie o_O

20
82

Komentarze do "Nie mogę zasnąć przez jakąś koreańską wariatkę"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Tu autor. Poprawki: Chip-Chan i „poczynania”. Tak miało być 😀

  0

  0
  Odpowiedz
 3. I to jest powód do UJNI? Taki to ma szcześliwe życie…

  0

  0
  Odpowiedz
 4. To wskazuje na schizofrenie tej pani. a ty zwyczajnie potrzebujesz psychologa. Można by poradzić ci „przestań ją oglądać” ale u ciebie może to być już objaw odchyłki psychicznej. W zależności jaką konstrukcje psychiczną posiadasz dasz sobie sam z tym spokój a jeśli nie to idź do psychologa, to żaden wstyd.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. A co Cię obchodzi że jakaś japońska wariatka się zabije na oczach milionów. Żyj swoim życiem. Nie rozumiem takich chujni.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. gdzie można ją zobaczyć, na jakiej stronie, na żywo?

  0

  0
  Odpowiedz
 7. @5, wpisz w google Chip Chan, wejdź na pierwsze lepsze forum o niej, tam są podane linki. Teraz niestety Ci ich tutaj nie wkleję, bo nie mam możliwości.
  Pozdrawiam.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. ok, widziałam, przeglądała laptopa, nic nadzwyczajnego, ale faktycznie jakaś poschizowana.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Trza by stworzyć stronę Chip Chap polskie psychatryki – bezcenne

  0

  0
  Odpowiedz
 10. nie masz innych problemów? Pewnie masz tak samo nudne życie jak ona, że zajmujesz się takimi pierdołami..

  0

  0
  Odpowiedz
 11. jesteś jebnięty

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Do 9. Ty chyba też masz nie za ciekawe życie, skoro w ten sposób musisz pokazywać swoją wyższość nad nim.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Do 11 Nie było moim zamiarem wywyższanie się nad nikim. Tylko ciężko mi zrozumieć i tłumaczyć w inny sposób chujnię o której pisze autor tekstu. Jak Można się pasjonować chorą kobietą, która tylko je, śpi i gapi się w monitor? I to do tego stopnia frapuje autora, że nie może normalnie żyć? Takich ludzi na świecie jest mnóstwo tylko nikt ich nie monitoruje. Kto wie może to jakaś ściema, kolejne show azjatów, bo przecież skoro ona nic nie robi to ktoś musi ją w tym mieszkaniu utrzymywać. Każdy mający ważniejsze sprawy na głowie by to zwyczajnie olał.. Więc Drogi Autorze olej to!

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Do 11. Jaką, kura wyższość? Nie ma już większej głupoty do oglądania w mediach? Albo za dużo czasu ludziska mają… 9 ma rację, w bierki gotowanym makaronem pograć jak nudno

  0

  0
  Odpowiedz
 15. Skąd się o niej dowiedziałaś? czy ktoś ją kameruje czy ona sama? Powinien jej ktoś pomóc!

  0

  0
  Odpowiedz
 16. Właśnie oglądam tą Chipi Chan Teraz pewnie każdy chujowicz ją obejrzy… no a może ona jakoś komputerowo to ustawiła, żeby niby film był, a tak na prawdę to był nakręcone wcześniej – przecież ona śpi. NIE rusza się. Więc może se robi jajca.?

  0

  0
  Odpowiedz
 17. Kurcze, zastanowilo mnie w jaki sposob finansuje ten spektakl? Tez tak chce

  0

  0
  Odpowiedz