Nie ogarniam kobiet!!!

Wpis jakich setki, ale trzeba to powtórzyć! KURWA! Co one mają we łbach! Przy każdej okazji powtarza taka, że marzy o kimś dla którego będzie tą jedyną, romantyku, który nie pozwoli jej skrzywdzić, a jak przychodzi co do czego to idzie jakimś ćwokiem malinowym, który zachowuje się jak kilo gwoździ i traktuje ją jak szmatę. A jej się tylko oczy świecą. NIE OGARNIAM!!! …chociaż mam jeden trop. Może kombinuje taka w ten sposób, że ten lepiej ją zerżnie i tylko o to tak naprawdę chodzi!

32
47

Komentarze do "Nie ogarniam kobiet!!!"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. tak? to znajdź mi fajnego a zarazem męskiego romantyka. lubie takich kolesi a w moim otoczeniu nie ma żadnego takiego.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. We łbach nie mają zupełnie nic,przecież to tępe jest.Jedyne co mają we łbach to GÓWNO.
  A chujnia i związane z nim pytanie wynika z bardzo prostego powodu-zapomniałeś o jednej z prawd życiowych,która brzmi:
  „wszystkie kobiety to zakłamane kurwy”

  5

  0
  Odpowiedz
 4. Ciągnie jednego do drugiego, widocznie są siebie warci.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Oczywiście, że chodzi o rżnięcie. A potem płakać i pocieszać się przyjdą do ciebie :-/ Odkąd mam na to wyjebane to same się kleją. Najśmieszniejsze, że nawet te, które mnie wcześniej olały 😉

  2

  0
  Odpowiedz
 6. dobrze gadasz. też mam taki „problem” xd

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Święta prawda 😉 Jesem chodzącym przykładem, byłem za dobry i Jej się znudziło buhahaha ;D

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Polecam wam książkę „co z tymi kobietami?” cała prawda jest tam zawarta

  0

  0
  Odpowiedz
 9. nie jestem wszytskie i nie mam na imię każda. Panowie nie uogólniajcie.

  0

  3
  Odpowiedz
 10. tak właśnie tak – głównie o rżnięcie się tutaj rozchodzi, no ale ty o tym przecież bardzo dobrze wiedział(AŚ) i dlatego tak się nie możesz ode mnie odpieprzyć :/ a ja już dawno mam cię w nosie. Teraz liczy się dla mnie tylko Monika! (ta, której nawet do pięt nie dorastasz)

  0

  0
  Odpowiedz
 11. e,takie tam pierdolenie…

  0

  0
  Odpowiedz
 12. To jest właśnie miłość człowieku i nikt nie wpłynie na to, czy jakaś kobieta kocha porządnego człowieka czy zepsutego. Nikt nie chce być traktowanym jak szmata, ale jak się kocha i nie umie tego przezwyciężyć, to się na takie traktowanie na nieszczęście zgadza. Kobiety nie myślą w Waszych kategoriach, jeśli chodzi o to jak powiedziałeś ,,rżnięcie” (czyli który lepiej „rucha”). To pokazuje, jak traktujesz kobiety, bo ze sposobu Twojej wypowiedzi można wywnioskować, że niewiele się różnisz od tych malinowych ćwoków.
  p.s. Romantycy? Niekoniecznie. To zależy od kobiety, kogo woli. A tak się mówi, bo każda lubi dostawać kwiaty, tylko że w naszych czasach facet, który przynosi kwiaty, jest już określany jako romantyk.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Kurwa jego mać. Przydałby się na chujni jakiś link FAC (Frequently Added Chujnias), gdzie byłoby zawarte streszczenie popularnie dodawanych chujni – żeby taki jeden z drugim nie dodawali w co drugim poście smętów o skurwielach, romantykach i dziwkach. Ten temat został już wyczerpany i zostało zgodnie ustalone przez przedstawicieli obojga płci, że kobiety są zakłamane, nie wiedzą, co mówią i nie należy ich słuchać, ale obserwować zachowania.

  0

  1
  Odpowiedz
 14. Są trzy opcje – albo to Ty jesteś beznadziejny, że nie umiesz jej przy sobie zatrzymać, albo to ona jest beznadziejną zdzirą.
  A trzecia brzmi tak, że razem jesteście beznadziejni, bo ona jest zdzirą, a ty palantem o okropnym guście, bo na nią lecisz ;/

  0

  0
  Odpowiedz
 15. Mężczyźni nie ogarniają Kobiet i odwrotnie ile na tym świecie żyjesz.

  0

  0
  Odpowiedz
 16. Ale z was banda tępych chujów. Jak latacie za tapeciarami w leginsach co kładą sobie na twarz gładź szpachlową i są tępe jak stara maszynka do golenia zarośniętego studenta no to nie dziwota, że taka zaraz poleci do drugiego i będzie szukać wrażeń. O losie co za chamstwo na tym świecie!!! Zero szacunku. ”wszystkie kobiety to zakłamane kurwy” – Twoja matka też?

  0

  2
  Odpowiedz
 17. Taa, takie komentarze jak 2 np. najlepiej świadczą o tym, jacy to wspaniali są faceci, podczas gdy my w głowach mamy… gówno. :)brawo panowie, szczyt klasy.

  Drogi autorze i inni panowie. Macie panny takie, jakie sobie bierzecie. Mądra laska nie poleci na skurwiela, który ledwo co na nią splunie, o czym świadczy cała masa szczęśliwych i udanych związków. Bierzecie cycate lale, którymi można pochwalić się kumplom albo idiotki, które same nie wiedzą czego chcą? To nie płaczcie później po portalach internetowych bo udowadniacie, że jesteście nie tyle „romantykami, którzy nie pozwolą jej skrzywdzić”, tylko ciotami. I tak, jest między tymi dwoma określeniami różnica.

  1

  1
  Odpowiedz
 18. Masz świętą rację!Też zauważyłem że kobiety przeważnie mówią jakich to czułych i romantycznych by nie chciały,a tak naprawdę związują się z jakimiś skurwielami.I często mówią jeszcze „to taki dobry chłopak” a są tak zaślepione że nie widzą jak ich „dobry chłopak” nie szanuje,zdradza,rucha inne itp.Wystarczy nieraz spojrzeć z jakimi pojebami zadają się kobiety,i to nie tylko te „tapeciary w leginsach” ale normalne zwykłe kobiety.Ja miałem dziewczynę,wszystko bym dla niej zrobił i robiłem,lecz zostawiła mnie.Wląsnie dlatego że byłem zbyt dobry,zbyt przewidywalny dla niej.To prawda jak ktoś napisał w komentarzu,że kobiety chodzą z pojebami którzy je krzywdzą a potem idą się żalić do tego „porządnego” faceta.Wiem bo miałem niejednokrotnie takie sytuacje.I takich przyjaciółek moge mieć na pęczki,ale dziewczyny już nie bardzo

  2

  0
  Odpowiedz
 19. Ad autora komentarza 2-nie,my nie bierzemy kiepskich lasek.Ci co bardziej ogarnięci,jak np ja,teraz tylko ruchają a po wszystkim dają kopa w dupę.Bo szkoda na was kurwy czasu i uwagi.A o szacunku zapomij-najpierw sobie na niego kurwo zapracuj.

  2

  0
  Odpowiedz
 20. Kobiety są pojebane,
  faceci są pojebani tylko w drugą stronę.
  Nie próbuj rozumieć kobiet.
  szybciej zdobędziesz kryształową kulę w skokach.

  0

  0
  Odpowiedz
 21. David M. Buss – „Ewolucja pożądania”. Polecam…

  0

  0
  Odpowiedz