Nie umiem z kimś być

Od jakiegoś czasu jestem z pewnym chłopakiem. Mój problem polega na tym, że ja nie umiem z kimś być. Ja już z kimś jestem to on musi robić wszystko tak jak ja chcę. Czyli ciągle do mnie pisać, być na każde zawołanie. Jak coś zrobi nie tak to zaraz się wkurwiam. Gadam, że z nami koniec itd. Ja wiem, że to jest pojebane. Sama się z tym męczę i ludzie ze mną też się męczą. Chujnia na maksa

29
50

Komentarze do "Nie umiem z kimś być"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. No fakt, jesteś troszkę pojebana… Ale to na 100% da się jeszcze zmienić, wystarczy, że trafisz na kogoś na kim bardzo będzie Ci zależyc, potem zaczniesz się na niego wkurwiać, on Ci udowodni, że to koniec, no i wtedy może dla niego się zmienisz.. 😛

  0

  0
  Odpowiedz
 3. A to ciekawe:p pewnie nawet nie chcesz się z nim widzieć co?Tak to konkretna przechujnia i widocznie nie cierpisz na nią tylko Ty skoro moja dziewczyna też od 2 miesięcy mnie tak traktuje,ile można? Śrut mili Państwo.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Prawie jakbym o sobie czytała… O.o

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Jesteś pojebana, powiedz mu, że to koniec naprawde, bo facet i tak Cie zdradzi albo sam zostawi 🙂
  Niech sobie szuka normalnej.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. może powinnaś wybrać się do psychologa? ewidentnie jest nie tak, jak być powinno. lepiej coś z tym zrobić, bo zaczniesz niszczyć i siebie i innych.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Ewelina to TY?

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Ja nie powiedziałam, że jestem pojebana! Chodzi tylko i wyłącznie o sytuację z chłopakami. Z tego co czytam to widzę, że nie tylko ja tak mam. No i wnioskuję po tym, że nie jest aż tak źle ze mną. A co do tego kolesia to poszedł już w odstawkę. Za bardzo mnie wkurwiał. Autorka:)

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Kasia to Ty ??

  0

  0
  Odpowiedz