Nieadekwatne nazewnictwo

Jak mnie wkurwia coś takiego, jak ktoś nazywa jakąś rzecz niewłaściwie i do tego nie chce tego poprawić. Przykład: ojciec chce coś przejrzeć na necie i mówi ,,daj laptopa”, no to mowie ok zaraz przyniose. No i przynosze i cokurwa? Wonty do mnie. Pytam sie o co mu chodzi przeciez chcial laptopa, a on na to ze on chcial tego plaskiego z dotykowym ekranem. Dopiero po chwili zorientowalem sie ze chodzi mu o tableta… no do jasnej cholery czy tak trudno rozróżnič te dwa sprzęty? Albo kolejny przykład. Jestem na imprezie u znajomych i jedna sie mnie pyta czy bralem jej kubek z kawa. Owszem bralem ale szklanke nie kubek. Gdy sie dowiedziala ze te szklanke mam, to ona juz krzywo na mnie patrzy. Ale w pizde palec, przecież kubek a szklanka to dwie inne rzeczy, kurwa!

55
59

Komentarze do "Nieadekwatne nazewnictwo"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Jebniety jestes kazdy moze sie czasem przejezyczyc . Miodek sie qrwa znalazl! I co to wogule za chujnia jest ? Urzekla mnie twoja historia D

  0

  1
  Odpowiedz
 3. Na wsi mają tylko kubki.Do wszystkiego.Trudno jej się przestawić.

  1

  0
  Odpowiedz
 4. Może Twój ojciec jest po prostu debilem, zacofańcem i kozim bobem?

  1

  0
  Odpowiedz
 5. Chujowy ten twoj referat. 0 gwiazdek. Referat?cyba tak.cos takiego

  0

  1
  Odpowiedz
 6. Skąd ja to znam. Mój ojciec też chce by wszyscy inni się domyślali o co mu chodzi, ale ja my zaczniemy mu gadać w jego stylu to zaczyna pieprzyć o np. ile to on rzeczy nie ma na głowie.

  1

  0
  Odpowiedz
 7. Są pojebańcami ale widzę że jesteś ścisłowcem tak jak JA, pozdrawiam z niepatologicznej Japonii do której dopiero dojadę.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Dzisiaj mnie to spotkało 5/5

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Ludzi nie ogarniesz. Powoli tracą zdolność mówienia. Dziś mylą pojęcia, jutro będą bełkotać bez sensu jak dresy. E, ty, aaa, hehehehe, kurwa, eeee, Ty, ayyy?

  0

  0
  Odpowiedz
 10. A może ten kubek to była szklanka grubościenna z uchem? To jest kubek tylko ze szkła:D

  0

  0
  Odpowiedz