Niebanalna chujnia z siostrą:/

Witam wszystkie Chujowiczki i wszystkich Chujowiczów. Jak wspomniałem w tytule mam wielką chujnie z siostrą… Ma 21, a zachowuje się jak dzieciak, spędza przed komputerem pół swojego życia, jednym słowem jest uzależniona od gry Plemiona, i czatowaniu na gg z małolatami (takie romansy ją podniecają). Mogłaby wsiąść się do roboty a nie… Nie mogę nawet się wyspać bo o 5 już odpala laptopa, przychodzę ze szkoły też siedzi i w nocy to samo. Chujnia z grzybnią i patatajcem no i śrut… Pozdrawiam:)

27
53

Komentarze do "Niebanalna chujnia z siostrą:/"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. A ładna jest?

  1

  0
  Odpowiedz
 3. Eeee – już myślałem, że napiszesz coś pikantnego, że siostra która ma 21 lat, dobiera się do Ciebie w nocy i zrobiła Ci loda z połykiem, a Ty coś pierdolisz o laptopie i jakichś Plemionach.

  1

  0
  Odpowiedz
 4. Siostra po prostu niedojrzała do swojego wieku. Komputer w jej przypadku to już uzależnienie, to się powinno leczyć. Wasi rodzice nie mają na nią żadnego wpływu? Internet ciach albo totalnie ograniczyć, i może odzyska trochę rozumu.

  1

  0
  Odpowiedz
 5. Jak wyjdzie za mąż to już ci nie będzie przeszkadzać 🙂 Z tym, że kto ci będzie tłumaczył zadania? Pozdro,

  0

  0
  Odpowiedz
 6. to ona nic nie robi? Nie studiuje albo nie pracuję? Rozumiem w takim razie, że jest nadal na utrzymaniu rodziców. Jeśli tak, to jest prosty sposób na to, ukrócić jej kasę, a sama sobie robotę znajdzie i przestanie się głupotami zajmować:)

  0

  0
  Odpowiedz
 7. na którym świecie gra ?

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Dzielisz pokój z 21 letnią siostrą? Jak inaczej wytłumaczyć Twój fakt niewyspania przez jej granie?

  0

  0
  Odpowiedz
  1. Zrub jej palcuwe.

   0

   0
   Odpowiedz
 9. Ja dzielę pokój z 2 braćmi, a jestem dziewczyną i co? Jakoś się zgadzamy, a tak to pół dnia jestem w szkole, a potem odrabiam lekcję w salonie. Jak w naszym pokoju mieszkała tez siostra to tez grała na kompie. Twoja nie wie o tym, że to co robi jest fajne, ale nie w nadmiarze.

  1

  0
  Odpowiedz