Nieuki

Jest pierwsza w nocy, a skurwysyny jebane nieuki jak prawie codziennie puszczają pod klatką na cały regulator muzykę (przeważnie disco-polo), najczęściej kawałek Pięknych i Młodych. Mieszkam na 2 piętrze w akademiku. Zamknięcie okna chuja daje, nadal wszystko słychać a poza tym wtedy przy obecnych temperaturach robi się od razu zajebiście duszno. Fundusze europejskie, historia społeczna Europy i finanse europejskie już pozdawane w zerówkach i jebie im, że grupka może 4-ch czy 5-ciu zjebów wkurwiają cały akademik. I tak mam 2 dni do trudnego, obszernego cywila i kiedy mam powtarzać cały materiał, chuj z tego będzie, nie da się skoncentrować jak zjeby puszczają jebany dubstep na całe głośniki. I egzamin będzie pewnie ujebany. Czasami sobie myślę, że skombinuję sobie granata i zrobię co trzeba, poczuję przynajmniej chwilowo fajną satysfakcję.

46
61

Komentarze do "Nieuki"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. rób doktorat

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Prawda, też nie rozumiem dlaczego, kurwa ludzie tego jebanego disco polo kurwa słuchali. Na chuj? To jest takie kurwa nude, nic tylko seks, miłość i baby.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Kurwa, ale masz ból dupy. Pizgaj w nich jajkami z okna, a potem szybko się chowaj do pokoju. Najlepiej jeszcze jak zmienisz pokoje, żeby Cię za szybko nie namierzyli.

  1

  0
  Odpowiedz
 5. Zrób z saletry i cukru

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Za granicą miałem przejebane że współlokatorami, także wiem jakie to zło,

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Skoro oni już pozdawali a Ty nie, to kto tu jest nieukiem?!

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Dokładnie. To jest niesamowicie irytujące, że tępaki mieszkający w akademikach myślą że jest to miejsce gdzie nie obowiązują normy społeczne i zachowują się jak neandertalczycy.

  1

  0
  Odpowiedz
 9. Moja loszka często głośno się zachowuje, ale jest sposób by ją uciszyć. Wystarczy, że wyjmę faję ze spodni, a ona już prosi, by jej ją dał do obciągania. Mi to bardzo pasuje, mam cudownie opierdoloną gałę, a w dodatku jest cicho.

  0

  1
  Odpowiedz
 10. Załatw to z nimi po męsku, zwłaszcza jak ich jest garstka, a was cała banda, ten tekst do nich nigdy bezpośrednio nie trafi, natomiast odgłos celnego klapsa w zestaw uzębienia wymusi na nich niewątpliwy respekt i szacunek, na tak długi okres czasu, że spokojnie zdążysz zrobić wszystkie zaliczenia.

  1

  0
  Odpowiedz
 11. Zainwestuj w stopery, mnie kiedyś wkurwiał głupi pies od sąsiada jak spałem, teraz mam wyjebane na wszystko w trakcie snu i nauki.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. pierdol tą naukę bo i tak nic po tych studiach dobrego cie nie czeka , a te zjeby przynajmniej się trochę pobawią w tym czasie kiedy ty kujesz , kiedyś to wspomnisz i będziesz żałował:)

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Petardę rzuć na dół (tylko taką mocną)

  0

  0
  Odpowiedz