Non binary

Wkurzaja mnie ludzie nonbinary genderfluid i inne tego typu lewackie nieroby ,jakby ludzie na świecie głoduja ,nie maja pieniedzy ,choruja i wiele innych nieszcześć sie dzieje a oni kurwa uważają ,że nie ma nic gorszego od ich problemu ,że się nie czują niby jako swoja płeć .No ja pierdole ,a jeszcze jak broń boże ich zamki pomylisz albo powiesz im że są 2 płcie to aż „strach się bać”.I dobra jakby jeszcze zostawili to gdzieś dla siebie ,ale nie muszą kurwa wszedzie się tym chwalic i najlepiej jeszcze wszedzie lgbt flagi dac. I to zdecydowana wiekszość z nich to normalne osoby ,co ta biedroniowa propaganda robi z ludzmi. Wstyd mi za nich bardzo ,bo to w końcu moje pokolenie w wiekszości.

13
8

Komentarze do "Non binary"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Problem jest o tyle korzystny, że wystarczy przestać o nim mówić i nagle znika. Polecam 🙂

  1

  4
  Odpowiedz
  1. tak myśli to durne społeczeństwo,
   że wystarczy zamieść problem pod dywan…

   tylko kurwa problem jest taki, że już pod dywanem ledwo co się mieści… dlatego potem jest eskalacja konfliktów i nadmiar pracy!

   0

   0
   Odpowiedz
   1. Przede wszystkim nie można głosować na polityków, co promują lewackie filozofie typu: liberalizacja aborcji, inkluzywność, „prawa” osób LGBT czy płeć kulturowa

    2

    2
    Odpowiedz
 3. Tu Jakub, służący Arktosa. A mnie wkurwia Tabaluga i Hamsin – pierdolcie się skurwysyny. Nie mogę się doczekać aż Arktos przejmie ich krainy.

  Chwała Lodolandii 😀

  0

  4
  Odpowiedz
 4. Spacja powinna być po przecinku, nie przed przecinkiem. To samo dotyczy kropki na końcu zdania. Nie piszesz odręcznie.
  Grammarnazi

  3

  1
  Odpowiedz
 5. Lata mnie to koło chuja dopóki osoba uważająca się za kobietę a mającą chuja nie będzie chciała zapoznać się bliżej z moją dupą.
  Niech się pierdolą między sobą, chuj mnie do tego ale wara od mężczyzn z chujami i kobiet z cipami.
  I wypierdalać daleko od dzieci!

  4

  3
  Odpowiedz
 6. Takie osoby są łatwymi ofiarami postępującej rewolucji żydo-komunistycznej na świecie. Oprócz normalnych homoseksualistów (czyli takich, którzy swoje preferencje utrzymują w sferze prywatnej, jak przystało na przyzwoitych ludzi) oraz bardzo, bardzo nielicznych przypadków transseksualistów, czyli ludzi, którzy urodzili się z mózgiem płci przeciwnej nie ma innych odmian płci, problemów, zaimków i arbitralnych, roszczeniowych i żenujących samookreśleń. Wszystkie one są zasłoną dymną i darmową zupką dla hałastry, która interesuje się skandalami spomiędzy ud wziętymi i nie zadaje niewygodnych pytań o władzę, podatki, prawo, dobrobyt, wolność etc. To tresura przyszłego pokolenia, które ma być wygodnickie, leniwe i bardzo ale to bardzo głupie.

  3

  4
  Odpowiedz
 7. Gdyby kibole ich jebali bejsbolami to by tego ścierwa nie bylo

  1

  2
  Odpowiedz
  1. Tu Jakub, służący Arktosa. Albo niech niedźwiedzie polarne z Lodolandii ich atakują. One są silniejsze niż kibole.

   Chwała Lodolandii 😀

   1

   0
   Odpowiedz
 8. A ja heteroseksualny
  a normalnie przebywam przy dziewczynach LGBT.
  Dziwią się, ale co w tym dziwnego kurwa?
  Wszyscy już do reszty zwariowaliście, bo dla was nie liczą się wartości, tylko zwycięstwo z waszych wojenek.

  2

  3
  Odpowiedz