Obleśne dziady myślące że są książętami podrywu

Siedzisz se w tramwaju. Gdzieś chcesz przewieźć swoją dupę, załatwić swoje sprawy. Po drodze załatwiasz kolejne sprawy – piszesz maile, przeglądasz fejsika, czytasz książkę czy cokolwiek innego. I musi się do Ciebie dosiąść taki obleśny, śmierdzący gość 50+. Smród niemycia, używek i niepranych od pół roku ciuchów wykręca Ci gębę, ale uczyli Cię grzeczności to zachowujesz się neutralnie.
I jebaniec zaczyna Ci pierdolić że zaniedługo przechodzi na emeryturę, jest górnikiem więc emerytura będzie duża i szuka teraz kobity, która przy nim będzie żyła jak księżniczka.
Cały tramwaj patrzy nawet nie na don żuana, tylko na Ciebie – przysłowie mówi że ciągnie swój do swego, na pewno też jest taka pojebana jak on, swój swego wyczuje. Uciekać dalej już nie mogę bo okno, zaraz zwymiotuję albo zemdleję, usiłuję go zbyt, mówię że jestem zajęta, że nie życzę sobie towarzystwa ani odzywek. A skurwiel dalej swoje, na koniec kładzie łapę mi na udzie.
Kurtka żula specjalnie nie ucierpiała gdy kopem ubłoconego buciora posłałam go w kierunku wnętrza tramwaju. Menel, ogarnij się kurwa! Chcesz zarywać do jakiejkolwiek? Zrób coś ze sobą, umyj się, zainwestuj w lepsze ciuchy i tytoń inny niż ruski, odtruj się chociaż raz na tydzień. Nie interesują mnie tatusiowie ale może jakaś na Ciebie poleci, na pewno zwiększysz swoje szanse.
Wysiadając jakaś stara szmata w futrze stwierdza że zachowałam się bardzo brzydko wobec pana. Że co do kurwy nędzy? Ja? Brzydko? Tak, idę płakać w poduszkę że odrzuciłam zaloty menela. Leć go pocieszać Babo jaskiniowa odziana w lisie trupy, lubisz takich macho, zapach żula to dla Ciebie feromon pewno. Czysta chujnia w tym tramwaju – ale czasem samochód ma się w naprawie niestety.

74
23

Komentarze do "Obleśne dziady myślące że są książętami podrywu"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Jesteś kurwą.idż dawać dupy do penerów z Tindera.

  2

  3
  Odpowiedz
 3. Masz wygolona?

  7

  1
  Odpowiedz
 4. To był pewnie ten caly mesio xdxdcdd

  6

  0
  Odpowiedz
 5. Ty kurwo zajebana specjalnie nie myłem chuja pół roku dla Ciebie, lubisz ser spod napleta? Chyba nie, żałuj co tracisz dziwko wybiorę go z mojego falusa i posmaruje chleb mniam mniam a ty spierdalaj

  12

  4
  Odpowiedz
  1. Takie komentarze cenie.

   5

   1
   Odpowiedz
  2. Niedoceniony komentarz. Powinno być 50 plusów.

   0

   0
   Odpowiedz
 6. To po chuja mieszkasz na Śląsku niedorżnięta księżniczko i jeździsz tramwajami KZKGOP?! Przenieś się do Łodzi. Tu nie spotkasz żadnego Ciężko Pracującego Górnika. Jedynie roboli, co z trzema przesiadkami jadą do Łódzkiego Wydziału Fabrycznego. Tu żaden podryw ci nie grozi – robole są na kacu po zapiciu zmęczenia po wczorajszej tyrze. I myślą tylko o tym, że dziś czeka ich kolejny dzień tyry i poranek na kacu. Albo złóż CV do ŁWF. Tu do wyrobnic ma prawo przystawiać się jedynie Mesio i Byczywąs. A przecież prężna pała Prezesa jest tym o czym marzysz, prawda? No przyznaj się, księżniczko!

  8

  1
  Odpowiedz
 7. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę — od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.

  4

  0
  Odpowiedz
 8. Za chuj te minusy? Brudas zaleca się do dziewuchy, na koniec łapie ją za udo – taki nieznany nikomu, dziwny gest, ciekawe o co chodziło?
  Niech se zwali petardę jak poza próchnicą i brudnymi chińskimi gaciami nie ma nic do zaoferowania.
  Jakby szesnastoletniego cichego chłopaka pięćdziesięcioletnie kurwisko złapało za lolka i dżądra to jakby się czuł? Podnieciłby się? Wanna babcie kurwa?
  Typo sam se był winien. Rozmowa jest na miejscu, ale sugerowanie, że szuka kobiety i jednoznaczne gesty przy w/w aparycji są obrzydliwe i nie dziwię się autorce.

  17

  2
  Odpowiedz
 9. Masz prawo odrzucić kogo chcesz. Napaść tego gościa nie powinna ujść mu na sucho.

  Hehe księżniczka z 4tysie 😉 oj biedacy tak niestety mają.

  3

  4
  Odpowiedz
 10. Nie dziwi Mnie to, że go nie chcesz. Kto by chciał brudnego i biednego robola. Jednak może warto zmniejszyć trochę oczekiwania, bo raczej wyżej nie wycelujesz. Skoro to górnik, to i tak nasze robole z Łódzkiego Wydziału Fabrycznego ze swoją pensją 800 zł brutto mu do pięt nie dorastają., więc jego zainteresowanie tobą możesz uznać za duży sukces. Wiem, że marzysz, aby uklęknąć przed Pałą Bogatego Rycerza z Czarnego Mercedesa, w drogim garniturze, który pachnie drogimi cygarami i niebieskim Johny Walkerem. Nie dla ciebie takie marzenia. Chociaż… Podeślij kilka fotek – twarz, biust, cipka (koniecznie wygolona). Zobaczymy…

  7

  2
  Odpowiedz
 11. Teraz jestem pewny, że ludzi pojebało i nie każdy przeszedł ewolucje.
  Tak trzymaj mała.

  6

  1
  Odpowiedz
 12. Agresywna… Lubię takie…

  4

  1
  Odpowiedz
 13. Prezes EURO mebel musi Ci powiedzieć,że zaimponowałaś mu swoim zachowaniem.Otwarta, bezpośrednia, jak mniemam ładna. Widziałbym Cię na stanowisku kierowniczym w moim zakładzie,w jednym z działów.Napisz CV z dopiskiem „menel w tramwaju”.Po podpisaniu umowy Twoje wynagrodzenie spowoduje,że coś takiego jak samochód w naprawie zniknie z Twojego horyzontu, bo będzie Cię stać na nowe autko (na A8 L bym jednak nie liczył).

  1

  3
  Odpowiedz
 14. Luftuj wyciorem

  2

  0
  Odpowiedz
 15. Kto wybrzydza ten nie rucha. Tym razem żulowi się nie udało.

  0

  0
  Odpowiedz
 16. Znowu Śląsk…inny język…inna kultura.

  0

  0
  Odpowiedz
 17. Tu Jakub, służący Arktosa – władcy Lodolandii.
  Niestety, Arktos jest teraz zajęty, w ogóle przez długi czas nie będzie go tu na chujni. Nic nie szkodzi, ja go zastąpię :).
  Ja jak przewożę dupę, to niestety muszę się bardzo namęczyć. Arktoplan jest na pedały, ile muszę włożyć wysiłku, by nim się poruszać.
  Jak to mawia Arktos: Chwała Lodolandii 😀

  0

  1
  Odpowiedz
 18. Trochę ostro, ale rozumiem, że jesteś już tym sfrustrowana. Jestem facetem, ale jak takie coś widzę w tramwaju czy pociągu, to mnie to też krępuję mimo, że patrzę na to z boku

  0

  0
  Odpowiedz
 19. Takie historie tylko w wyobraźni gimbusiary.

  3

  0
  Odpowiedz
 20. Wylizuj kobieto

  2

  2
  Odpowiedz
 21. Rozwieraj otwór

  4

  1
  Odpowiedz
 22. Ogryzaj faję

  4

  2
  Odpowiedz
 23. „Babo jaskiniowa odziana w lisie trupy” LOL

  2

  1
  Odpowiedz
 24. Rób hotdoga z majonezem

  3

  1
  Odpowiedz
 25. Członek w pochwę członek w pochwę członek w pochwę członek w pochwę członek w pochwę!!!

  2

  2
  Odpowiedz
 26. Dobre! Trza Ci polać!

  2

  0
  Odpowiedz
 27. Jeżdżaj taksówką. Ja, 58, zadbany, po rozwodzie bez nałogów, taksówkarz od 30 lat chętnie cię przewiozę…:) Co ty na to ,pizdeńka?

  2

  2
  Odpowiedz
 28. Chuja Gienka, spierdalaj stary zboku, pewnie masz syfilis i hemoroidy ciulu, umyj dupe

  3

  1
  Odpowiedz