Obowiązek małżeństwa

Kurna, dla czego według większości ludzi każdy musi być ożeniony a każda musi wyjść za mąż? Chuj was to obchodzi, jeśli nie chce mieć tzw. baby (w moim przypadku) to nie będę miał bo to moje życie. Tak się składa że powiodło mi się w życiu, mam pracę która lubię i o której mógłbym opowiadać godzinami, do tego dobrze płatną. Samochód z salonu i dom który kończę spłacać ale dla rodziny jestem przegrywem bo sam jestem, bo baby nie mam itd. Cała reszta nie ma znaczenia. To mnie wkurwia…

134
12

Komentarze do "Obowiązek małżeństwa"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Każdy samotnik musi poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Lać zimnym końcem.

  10

  22
  Odpowiedz
  1. Ile razy jeszcze będziesz to wklejać? Wszystko jest śmieszne do pewnego czasu.

   5

   0
   Odpowiedz
  2. Tzw. Lola? Można nabyć w dobrym stanie na allegro.

   0

   1
   Odpowiedz
 3. Masz juz wszystko. Ale poszukaj se baby. Mnie zas wkurwia ta wymuszona moda na samotność. Placzecie i sracie pod siebie to sobie zmiencie nastawienie i sobie kogos znajdzcie a nie ze bedziecie promogac gowno warte singielstwo

  11

  51
  Odpowiedz
  1. Ja tu nie widzę wymuszonej mody na singielstwo. To właśnie ci co chcą być singlami i jest im w tym dobrze są piętnowani przez takich patałachów jak ty. A już najbardziej przez tych którzy są wybitnie niezadowoleni ze swojego małżeństwa, tak jakby bolało ich to że inni nie chcą wpierdolić się w takie gówno, jakby mieli pretensje że oni nie chcą tego „przykrego obowiązku” odhaczyć a oni „musieli”. Ja pierdole jak wam kurwa zależy na tym żeby nie było singli, tak im dogadujecie, dopierdalacie, tak ich zmuszacie, że aż wam współczuję, bo strasznie wam musi być chujowo w tych małżeństwach. Normalny człowiek ma to w dupie czy ktoś ma żonę czy nie, czy ktoś ma dzieci czy nie. Tylko januszy i grażyny jakoś dziwnie to boli, że nie każdy chce żyć tak samo jak oni.

   17

   1
   Odpowiedz
  2. Dlaczego ma se poszukać baby?

   A kim ty kurwa jesteś, żeby mu rozkazywać?

   22

   0
   Odpowiedz
  3. Nikt cie nie zmusza by miec zone.Dlaczego nie wejdziesz w zwiazek z owca?
   Przyjemne stworzenie….pamietaj ze KK czcii swieci owieczki.Seks z owieczka to marzenie
   no i oral sex.

   0

   0
   Odpowiedz
 4. Wal konia, pij whiskey i ruchaj, kradnij krokodyle, szczaj do zlewu w pracy w pomieszczeniu socjalnym, wkładaj zapałki kolegom z pracy w szafki z ubraniami i podpierdalaj im papierosy, mleko z lodówki i kawę. I nie zapominaj o cukrze. Jak postawią jakieś jogurty czy serki to też bierz. Napoje, cukierki. Ale sam nic nie noś do roboty. Niech cię dokarmiają. Ja tak robię, i stać mnie na wszystko. Mnie stać na wszystko. Ty…, wal konia. Widzę, że tak robita, bo gdzie kobita? Elo stuleje, ja se whiskey chleje, później wchodzę w kobite, jak już jest wypite. Co? Mi zazdrościta, bo konia walita? Nie stać was na whiskey, zbieraj w lesie syski.

  4

  20
  Odpowiedz
  1. Weź już się kurwa utop w końcu z tym ruchaniem krokodyli i waleniem whisky. Pindol Cie nie boli?

   7

   0
   Odpowiedz
  2. Zmień płytę

   3

   0
   Odpowiedz
  3. Skończ już pan z tym waleniem konia i z tym whisky, ile można? Było śmiesznie, pośmialiśmy się, ale już wystarczy, trzeba znać umiar.

   4

   0
   Odpowiedz
 5. Albo masz silną wolę, i idziesz swoją drogą, albo ciebie już nie ma. Skoro ciebie nie ma, to po chuj się tu obsrywasz? Skoro ci się powiodło, to żyj tym, a nie czymś innym.

  4

  0
  Odpowiedz
 6. Babę to można mieć na weekend. Niech robi co do niej należy a później spier…la. Żadnych stałych związków czy ślubów-to jest porażka na całej linii. Kto głupi, niech się żeni. Później się będzie śmiał…w sądzie. Moja rada: niech niuniaa przychodzi na weekend, ściągnięcia izolacje z kabla, nadstawi zad i w poniedziałek rano wypad.

  17

  2
  Odpowiedz
 7. pewnie jesteś kryptogejem

  0

  7
  Odpowiedz
  1. Albo kryptopedałem

   0

   3
   Odpowiedz
 8. Do autora. Nie masz jaj.

  1

  6
  Odpowiedz
 9. Skończ pan z tą reklamą konsoli, jak tak ci na tym zależy, to załóż gdzieś normalną reklamę, a nie spamujesz forum i odstraszasz ludzi. Zamiast tego spamu wklej tą reklamę gdzieś z boku strony i ulżysz życie sobie i innym.

  3

  0
  Odpowiedz
 10. Widzę, ze nie myślałeś nigdy o świecie i życiu, czy stworzył cię Bóg, czy ewoluowales z meduzy, jaki jest sens życia, co po śmierci, itp. Piszesz o wielu rzeczach, które z punktu widzenia istnienia i śmierci, nic nie znaczą. Jak umrzesz, to pieniądze ci nie pomogą, ani dom, ani szef w pracy. Masz prawo być egoista, ale gdyby wszyscy tacy byli i nie mieli dzieci – ludzkość wymarłaby w 100 lat. Jaki masz dalej plan na zycie. Rozumiem, ze w końcu jak będziesz stary i chory, do tego samotny, to strzelisz sobie w łeb, żeby nie cierpieć? Niby śmieszna domena ta chujnia i wpisy maja być cokół, ale przecież jesteśmy żywymi ludźmi. Piszesz posta, ale raczej bije od niego porażka, nie sukcesem. Jakie to niby powodzenie, w jedna dobę może ci spłonąć dom, stracisz pieniadźe, rozbijesz samochód, urwie ci ręce i już nie będziesz pracował. Wiec masz coś, czy nic nie masz?

  2

  5
  Odpowiedz
  1. A dzieci to umrzec nie mogą ani zona umrzeć nie może? A jaka gwarancję mają ludzie ,ze im dzieci będą pomagać? Widzisz tylko jeden koniec kija ale drugiego juz nie filozofię wiejski od sensu życia

   13

   0
   Odpowiedz
 11. Jaka to praca?

  1

  0
  Odpowiedz
 12. Taki się już schemat utworzył w społeczeństwie, tak są ludzie programowani od dzieciństwa, że małżeństwo daje szczęście i że jest to cel życia, że później człowiek z automatu do tego dąży. Lepiej nie patrzeć na innych, tylko zająć się własnym rozwojem.

  8

  1
  Odpowiedz
 13. Uprzejmie proszę wypierdalać !!!!

  0

  2
  Odpowiedz
 14. Ogólnie małżeństwo samo w sobie to całkiem dobry pomysł. Problem polega na tym, że dzisiejsze baby nie nadają się na żony ani nawet na związki. Innym problemem jest gigantyczne sfeminizowanie sądów, traktują ojców i mężów jak podludzi do wydojenia i zgnojenia. Nic dziwnego, że żaden normalny facet nie ma ochoty sie w to pakować.

  18

  1
  Odpowiedz
 15. Wal konia do grubasek. Stres minie i chęci do życia wrócą, a samoocena wzrośnie.

  0

  2
  Odpowiedz
 16. Pierdol ich ludzie i tak będą gadać tacy już są.

  3

  0
  Odpowiedz
 17. Kogo to obchodzi

  1

  0
  Odpowiedz
 18. Masz kurwa rację mam tak samo i mam wyjebane na opinie innych

  8

  0
  Odpowiedz
 19. „pracę ….. o której mógłbym opowiadać godzinami”

  Dlatego właśnie nie masz baby.

  1

  6
  Odpowiedz
 20. Obo widze, że dzidowiec, witaj w klubie, piona XD

  0

  0
  Odpowiedz
 21. Btw rób zakupy w biedronce przy ulicy mickiewicza, w wyszogrodzie, to klucz do sukcesu podobno, tak mi mesio powiedział..

  2

  1
  Odpowiedz
 22. Ja bym chyba nie zniosła śmierci dziecka. A tak też może się stać w każdej sekundzie jego życia. Dlatego nigdy nie chce mieć dzieci. Jak się jest singlem to chociaż po nikim rozpaczac nie trzeba.

  4

  0
  Odpowiedz
 23. No niestety, jak się coś ma, to trzeba będzie i to stracić.

  0

  0
  Odpowiedz