Ości

Największa skurwiała wada ryb. Bierzesz sobie kęsik rybki a tu co coś cię kuje w podniebienie, coś staje w gardle coś wchodzi w zęby. Mielisz wtedy to gówno pół godziny, wodzisz językiem w mordzie, jak już znajdziesz to wkładasz sobie ręke do ryja i grzebiesz jak jakiś oblech a jak się nie uda chwycić to najlepiej zwrócisz to na talerz, wyszukasz ość i dokończysz, ja pierdole, ale takie cuda to tylko w kameralnym rodzinnym gronie, poczekaj tylko aż na jakiejś wystawnej kolacji podadzą rybę z skurwiałymi oścmi, przepis jak zepsuć wieczór. Te gnidy są nawet w filecie, zawsze pare się uchowa żeby rozjebać ci posiłek. Jak trafisz w obiadku na kość to wyjmiesz, obgryziesz jak kto lubi ale jak trafisz na ość ooo to już grubsza sprawa, zmiesza się z rybną breją i za chiny ludowe jej nie wyciągniesz, więc albo jesz kęsami mniejszymi niż wróbelek, albo miętosisz rybe od rana do wieczora starając się wyczuć ość i wyjąć ją z ryja, jak tak sobie przeżuwasz to rybka miesza się z śliną i cały smak ryby rozrobiony z wodą tak intenstywnie rozlewa ci się po pysku że serdecznie ci się jej odcehciewa. Śrut

71
54

Komentarze do "Ości"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Rób doktorat

  0

  0
  Odpowiedz
 3. wal w odbyt grodzką, poczujesz się spełniony i czarne myśli przepadną w obliczu udanego seksu z piękną kobietą. W ostateczności sam możesz nadstawić dupy gejowi Romanowi skutek ten sam.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Śmiechłam mocno kocham cie XDDDDDDDDD

  0

  1
  Odpowiedz
 5. jesteś górnikiem? polaków nie stać na jedzenie ryby

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Zostań górnikiem.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Ja też zawsze znajduję ości nawet w filetach i przez to nie lubię ryb. Mimo że czasem mi smakują, to za dużo z nimi zachodu.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. a te ryby to młoty pneumatyczne mają co cię w podniebienie KUJĄ???

  1

  0
  Odpowiedz
 9. Ale pierdolisz. Jedz sledzie jak nie pasuje.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. pierwszy raz widze tak trafne okreslenie takiej sytuacji

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Zamknij pysk ryby są zajebiste

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Ludzie nie pamietaja wygladu & zasad egzystencji Wszechswiata-gdyz znajduja w stanie hipnozy stworzonym przez ich Ego struktury.
  CZLOWIEK JEST OBUDZONY z hipnozy gdy jest w stanie widziec & obserwowac jakie iluzje stwarzaja Ego struktury u niego & kolektywnie na calej Ziemi.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. tym wpisem obrzydziłeś mi ryby i w ogóle jedzenie, pastuchu jebany.

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Pierdol ryby, wpierdalaj cyce z kurczaka na mase!

  0

  0
  Odpowiedz
 15. Jakbyś był wegetarjaninem to byś nie miał takich problemów. Nie rozumie jak można zabijać i zjadać biedne zwierzęta, albo nawet taką rybke. Najzdrowsze i tak to jeść tylko owoce i warzywa. Polecam.

  0

  1
  Odpowiedz
 16. Szwadron to zmieli w swojej maszynce i będziesz miał problem z głowy

  0

  0
  Odpowiedz
 17. Jedna rada na twój ból dupy. Nie jedz ryb.

  0

  0
  Odpowiedz
 18. Kurwa rzygne

  0

  0
  Odpowiedz
 19. wpierdalaj gowno, jest bez osci

  0

  0
  Odpowiedz
 20. to po chuj to jesz

  0

  0
  Odpowiedz
 21. Nie dość, że te ości, to jeszcze jak się wybierzesz na te jebane rybobranie, to weź ją jeszcze złap. A to spierdala po stawie, morzu, jeziorze.. kasy kupa, kukurydza psu w dupe, przynęty, zanęty a czasem jeszcze nawet i to jej nie ruszy. Żałosne zwierzę. Lepiej wpierdalajmy kury, konie i koty. Pozdrawiam wszystkich i życzę powodzenia na uroczystych rybnych kolacjach.

  1

  0
  Odpowiedz