Pocące się pachy

Jestem facetem i wkurwiają mnie moje pocące się pachy. Chuj z tego, że użyję dezodorantu czy to w kulce czy w sprayu, i tak w sytuacjach stresowych lub w trakcie ćwiczeń mam plamy na koszulce pod pachami.

4
3

Komentarze do "Pocące się pachy"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. To znaczy, że normalny z Ciebie chłop i jesteś zdrowy. I nie wstydź się tego. Żadna kobieta nie ucieknie od Ciebie tylko dlatego, że po wysiłku masz spocone pachy.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. To kurwa błeee, idź stąd!

  1

  0
  Odpowiedz
 4. Na pewno nie stosuj żadnych środków blokujących pocenie się. Od siebie polecam ogolenie włosów pod pachami, bądź chociaż ich przycięcie. Mniej wali i nie będziesz miał takich plam.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Masz jak każdy normalny człowiek. Dezodorant nie powoduje, że zatrzymuje się pocenie (co by było niebezpieczne dla Twojego zdrowia, a nawet życia), tylko zatrzymuje nieprzyjemny zapach, co swoją drogą nieraz wynika ze złej diety, stresu czy chorób, więc rozważ zmianę diety, zmień styl życia i usuń toksyczne osoby z Twojego otoczenia oraz zrób odpowiednie badania, jeśli taki problem występuje.

  1

  0
  Odpowiedz
 6. Spocone pachy po wysiłku to bardzo niebezpieczne zjawisko i może wskazywać na to, że robisz czasem coś męczącego. Jestem przerażony, umów się lepiej na konsultację do e-chirurga.

  0

  0
  Odpowiedz