Poczta polska

To kolejna instytucja nadająca się do likwidacji. Skandaliczna jakość usług, przesyłki nie dochodzą na czas lub w ogóle, ceny kosmiczne. Bajzel, opieszałość, samowolka i złodziejstwo a każdy incydent uchodzi na sucho. Dziwić się później, że wszystko co polskie prędzej czy później upada lub jest wchłaniane przez zagraniczne rynki. A jak ma być inaczej?! poczta świadomie się pogrąża lecąc w chuja z obywatelami. Najlepsze jest to, że tym idiotom wciąż się wydaje, że są w tym kraju monopolistami. Może i są, ale w temacie przesyłania poleconych ze skarbówki. Wszystko co większe zagarniają obecnie firmy kurierskie, które nie dość, że są o wiele rzetelniejsze to ceny mają konkurencyjne. Jak robię zakupy w sieci to jeżeli jest tylko możliwość decyduję się zawsze na kuriera. Przynajmniej mam pewność, że towar dojdzie na 100% i to w 2/3 dni robocze. A poczta? może dojdzie, może nie dojdzie. Może po tygodniu łaskawie przepchną przesyłkę a może ktoś sobie ją podpierdoli. I tak się to kręci w tej cuchnącej firmie. Tfu!

59
66

Komentarze do "Poczta polska"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Rajcja. Mnie jeszcze bardziej zastawia istnienie PKSów w spadku po poprzednim ustroju. Byłem ostatnio na Pomorzu i poruszałem się linią autobusową o nazwie Gryf: jakość usług wyższa, a ceny biletów niższe.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. No tak, masz rację – Poczta Polska to chujowa instytucja, ale czekaj, czekaj. Robiąc zakupy w sieci wybierasz zawsze opcję kurier. To do czego jest ci potrzebna Poczta, skoro tak na nią narzekasz? Ślesz listy do znajomych? Nie lepiej wysłać maila? A może przesyłasz pieniądze? Nie lepiej zrobić przelew internetowy?

  0

  1
  Odpowiedz
 4. @2 Piszę jako ex-klient tego gówna. Były sytacje, w których nie było innej alternatywy przesłania towaru to korzystało się z poczty. Ale basta! Pałka się przegła! Dosyć opuźnionych i zawłaszczonych przesyłek!

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Nieprawda! P.P. to najlepsza instytucja na świecie – wspaniała organizacja pracy, przesyłki o terminie nawet przed jeśli można. Intuicyjne dostarczanie poczty do właściewego miejsca: listów nawet bez adresów lub z poważnymi błędami np: zły adres i to w terminie! Miła i uprzejma obsługa, pełna kultura pracy połączona z profesionalizmem, brak jakichkolwiek kolejek: czekania itp. Za okienkiem zawsze – co zastanawiające, piękne młode dziewczyny z twarzami modelek jakby prosto z wybiegu „Viktorioa Secret”; do tego wszystkiego piękne miłe w spojrzeniu supernowoczesne lokale, gdziekolwiek byś nie był i jakby było mało z miłym naturalnym odswieżaczem w tle i godziny paracy: czynne całą dobę! we wszystkie dni tygodnia: święta również, przez cały rok!. Ja po prostu nie wiem jak oni to robią, ale zasługują na pochwałę. Pozdrawiam wszystkich pracowników Polskiej Poczty. Życzę wszystkiego najlepszego. Oby tak dalej.

  0

  2
  Odpowiedz
 6. Nie zgadzam się. Jakość poczty polskiej znacznie się poprawiła od kiedy spopularyzowało sie allrgro. A kurierzy wcale nie są święci: mój kurier kiedyś naruszył opakowanie (zerwane paski) a potem chciał mnie zmusić do potwierdzenia nieskazitelnego odbioru jeszcze przed obejrzeniem tejże paczki, inni kurierzy potrafią przyjeżdżać bez dzwonienia, a jak nie zastaną cię w domu 2 razy – paczka ląduje w sortownie wiele kilometrów od miejsca twojego zamieszkania. Inny przykład – paczka InPostu w standardzie D+2, w paczkomacie pojawiła się dopiero na trzeci dzień.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Autor tego artykułu to chory psychicznie małolat-cwaniaczek nie warto tego komentować co napisał ten psychiczny.

  0

  2
  Odpowiedz
 8. @2 Trafna riposta, polać

  0

  0
  Odpowiedz