Polskie stoki

W zimę nie wliczając wypadów w Alpy francuskie, bądź włoskie Dolomity zdarza mi się bywać na polskich stokach. Zwykle są to wypady na kilka godzin po pracy. Niestety to co się dzieje na polskich stokach to prawdziwa chujnia. Nie będe tutaj pisał o zwożonych z zachodu wyeksploatowanych kolejkach, które miały trafić na złom a u nas wielka atrakcja bo miękkie i podgrzewane. Najgorsze dla mnie jest obcowanie z ludźmi, którzy nie potrafią zachować się na stoku bo brakuje im swoistej kultury narciarskiej. Zsunie sie taki kurwa imbecyl ze stoku, podjedzie pod bramki i zaczyna się – wymachuje skurwiel kijkami na wszystkie strony, harata kurtki, napierdala po oczach, wali po jajach. Ja już się nauczyłem, żeby wypatrywać takich idiotów i z daleka się od nich trzymać. Tłumacze takim chujom jak tylko mogę że podczas wchodzenia na kolejkę kijki trzyma się między nogami. Innym, równie wkurwiającym typem, jest taki co to sobie wolno sunie w poprzek stoku i w dupie ma czy ktoś właśnie zjeżdża czy nie. Równie wkurwiające jest siedzenie na krzesełku podczas wjazdu na górę ze „specjalistami” co na cały ryj chwalą się jacy to są zajebiści, gdzie nie jeździli, albo pouczają innych jak jeździć. Wszelkie tego typu wkurwy odbijam sobie na stoku – wyprzedzając takich lamusów o pare centymetrów 🙂

32
47

Komentarze do "Polskie stoki"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Zejdź na ziemię piczko. Alpy to ty widziałeś najwyżej na google earth, panie ą,ę robiony przez bibułkę. Zacznij jeździć na polskie stoki, a nie zjeżdżasz z nasypów kolejowych na swoim wiejskim podwórku.

  1

  0
  Odpowiedz
 3. a nie boisz się na krzesełkowych bo ja się boje, że się zatrzyma i będę uwięziony

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Rób doktorat

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Nigdy nie myłem zembów i teraz jestem bezzembny, a z gemby capi mi gorzej niż z dupy

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Do gór jeżdzą tylko pedały i papaj-pedofil też jeździł. Zastanów się, czy chcesz być w takim kręgu osób.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. „Równie wkurwiające jest siedzenie na krzesełku podczas wjazdu na górę ze „specjalistami” co na cały ryj chwalą się jacy to są zajebiści, gdzie nie jeździli, albo pouczają innych jak jeździć.” – właśnie tak wygląda Twój wpis haha

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Jaka kolejka? Jaki złom? Co ty człowieku pierdolisz? Myślisz, że każdy sobie może przeciągnąć line z punktu A do B i wozić byle jak i byle czym ludzi? Pierdolnij się w łeb. Na stoku każdy ma prawo do własnego tempa, osoba zjeżdzjąca ma obowiązek uważania na osobę poprzedzającą a nie odwrotnie. Więc zamknij japę proszę ja Ciebie, bo raczej opisałeś siebie w chujni a nie kogoś. Buraku. A i buraki są wszędzie, nawet w Twoich ukochanych Dolomitach. No wkurwił mnie!

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Nigdy mnie nie korcily narty, a jeśli już to na pewno nie u nas. Domyślałem się zawsze, że tak to wygląda, bo to nie jest najtańszy rodzaj wypoczynku i rekreacji, a pewnie jeden z drugim an giełdach używane nrdowski sprzęt kupi i wydaje mu się, że jest Panem. Stok niczym się nie różni od ulicy wielkiego miasta. a jak widzę te relacje ze stoków w TVXXX Pogoda to rzygać mi się chce. Idę na piwko.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Wielki panicz się znalazł, chujek dorobkiewicz, co jedzie w alpy, żeby pokaxać, gdzie byl a ze sobą wiezie konserwy i słoiki, bo go nie stać na żarcie w knajpie pod stokiem. Fak ju cebulaku, spierdalaj jeździć na sankach.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. tee.. gorolu za pić groszy ciemniak jesteś i to ty się masz za takiego Co To Nie On.Normalny Polak to odchodzi od takich lub napierdala w kłąb ile wlezie a później sobie może zjeżdżać po parę centymetrów. BoCiAn PoLsKi.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Szwadron Śmierci wykona czystkę mentalną która sprawi że w tym kraju z 40 milionów ludzi pozostanie może z 10 milionów,którzy na nowo zbudują nową i silną polskę przyjazną dla obywateli,a jak ta czystka będzie wyglądać to już sami doskonale wiecie,powiem tylko że biedne dzieci będą miały zapasu konserw na kilkadziesiąt lat

  0

  0
  Odpowiedz
 13. czytaj książki Marka Kotońskiego

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Bond .Kurwa. James Bond .

  0

  0
  Odpowiedz