Popyt na miernoty

Odkąd rozwinął się internet to pierwszy raz w historii ludzkości mamy takie prosperity dla miernot, błaznów i idiotów, którzy nic sobą nie reprezentują.

Zawsze było takich ludzi od groma, ale nigdy nie dało się tak na tym zarabiać i nie było tak, żeby to oni byli na szczycie piramidy zarobkowej. Teraz każdy głąb, który nic nie potrafi, nie ma nic do powiedzenia przyciąga uwagę milionów, bo są takie zasięgi.

Pamiętam taki challange jak laski robiły tak, że podskakiwały im cycki i to był short 8 sekundowy i zmieniało im się ubranie. I to miało po kilkadziesiąt milionów wyświetleń. Napływ pieniędzy jest do ludzi, generujących bezwartościowe treści, krótkie przekazy, z których nic pożytecznego nie wynika.

No, a pracujący ludzie, których robota rzeczywiście przynosi jakiś wymierny efekt, tworzy jakieś dobra, które są wykorzystywane w życiu codziennym to dostają jakieś ochłapy.

17
4

Komentarze do "Popyt na miernoty"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Też mnie to rozdupca, a zarazem cieszy bo im więcej debili tym łatwiej mądremu 😉 Wchodzę sobie na yt i tak jak piszesz, podskakujące cycki mają półtora miliona wyświetleń, a wchodzę na zajebistą playlistę wykładów z historii gospodarczej świata z omówieniem każdego szczegółu, nastrojów społecznych, dokładnie opisanych map, najważniejszych postaci oraz patentów i patrzę w lewy dolny przy filmie i widzę 373 wyświetlenia materiału wrzuconego 7 miesięcy temu —_—

  4

  2
  Odpowiedz
  1. Im więcej debili tym trudniej mądremu koleś !

   2

   0
   Odpowiedz
  2. Bo wymagające kwestie wymagają myślenia.
   „Myślenie to ciężka praca”.

   2

   0
   Odpowiedz
 3. „No, a pracujący ludzie, których robota rzeczywiście przynosi jakiś wymierny efekt, tworzy jakieś dobra, które są wykorzystywane w życiu codziennym to dostają jakieś ochłapy.” …w postaci shortów z podskakującymi cyckami, w zmieniających się ubraniach, które zresztą chętnie oglądają
  Myślę, że popularność internetowa w jakimś, nawet dość znacznym, stopniu, odzwierciedla kondycję umysłową społeczeństwa, szczegolnie jego poszczególnych grup.
  Tyle.

  4

  0
  Odpowiedz
  1. Ludzie to idioci,
   w większości.
   Dlatego większość tiktoków jest idiotycznych.
   Po paru tiktokach wyłączam to społeczne zidicocenie.

   1

   0
   Odpowiedz
 4. Taka jest smutna prawda kolego.
  Miej wyjebane A będzie Ci dane.

  1

  1
  Odpowiedz
  1. Głupoty piszesz.
   Jak ja mam wyjebane to jest tylko gorzej XD.

   1

   0
   Odpowiedz
 5. Zazdrościsz im kasy.
  Tyle w temacie!

  1

  0
  Odpowiedz