Praca i s……

Wkurwia mnie taka pojebana sucz z pracy, dziś dowiedziałam się że obrabia mi dupę od kilku miesięcy, normalnie paruje mi czaszka od tego jak podłym można być, po całej firmie po-napierdalała, że żałuje ze byłam z moim byłym (a ciekawe skąd ta łajza może takie rzeczy wiedzieć), oby zdechła na alkoholizm który trawi jej wnętrze. a najgorsze ze byłam zawsze miła, taki morał z tego, aby nie być miłym, bo ładnie podziekują

55
54

Komentarze do "Praca i s……"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Trzeba się tej sprawie głębiej przyjrzeć, bo może mieć związek z niepokojami społecznymi na Ukrainie, tajfunem na Filipinach albo topnieniem lodowca na Grenlandii.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. takich ludzi jest wielu niestety. Nie uwolnimy się od nich. to już ich popieprzony charakter. Ciężko z takimi żyć. Wiem coś o tym, bo też w mojej pracy mam kilka takich osób. Zawsze zastanawiam się po co oni robią takie rzeczy. Chyba dlatego, że jest im za nudno w swoim życiu i muszą pierdolić jakieś głupoty żeby lepiej się poczuć.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Zrób jej takie świństwo żeby zjebała się w gacie.Pewnie jej się wydaje że jak ma cipkę pomiędzy nogami to wszystko może.Gówno może,dopierdol suce tak żeby skończyła w pokoju bez klamek.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Pewnie nie ona jedna bo na to zasługujesz. Już dawno dawanie dupy przestało być modne żeby nie pisać, że nigdy modne nie było, tylko nie zauważyłaś ale są tego plusy. Opierdolisz kilka pałek po przyjacielsku albo parę przysiadów zrobisz i kogoś znajdziesz.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Nie wstydź się prawdy o sobie połowa kobiet to idiotki i dziwki. Przeważnie jedno z drugim idzie w parze.

  1

  0
  Odpowiedz
 7. na chuj sie spinasz? ja juz pol roku temu wiedzialem ze twoj byly kopnal cie w dupe bo nawet zupki chinskiej nie umialas mu zrobic

  0

  0
  Odpowiedz
 8. przepprowadź sie do cywilizowanego kraju, u nas w deutschalnd nie zna sie tego

  0

  0
  Odpowiedz
 9. „pojebana sucz”? to nie dziwie się że Cię wkurwia skoro potrafisz kogoś tak nazwać!

  1

  0
  Odpowiedz
 10. Dlatego z ludzmi z pracy nigdy nie mowi sie nic personalnego, i trzyma sie od nich zawsze sluzbowy dystans. Tak jest w USA gdzie jestem i to dziala.

  0

  1
  Odpowiedz