„Praworządne” Polaczki

Wkurwiają mnie niepomiernie wścibskie ryje Polaczków, które wyglądają przez szyby, żeby tylko szukać do czego by się tu przypierdolić, co nagrać i zgłosić.

Wielcy strażnicy porządku, ale tak na prawdę to chodzi tylko o to, żeby drugiemu Polaczkowi dojebać, albo znaleźć aferę.

Te oskarżycielskie spojrzenia starych dziadów i bab, gdy sobie spokojnie jedziesz, idziesz, siedzisz stoisz.

Ostatnio skończyłem trening na siłce i pojechałem sobie zaparkować na takiej miejscówie po ciemku, żeby spokojnie zjeść w aucie posiłek potreningowy, nie chciałem parkować w mieście, bo nie lubię jeść jak polackie ryje się na mnie gapią.

No i oczywiście przejeżdżało jakieś auto akurat jak wychodziłem ze swojego kulturalnie wyrzucić do kosza na śmieci opakowanie po jogurcie białkowym.

Zatrzymał się Polaczek zamiast jechać dalej i gapił się co ja robię na jego dzielni, że pewnie ćpam, handluje dragami, wyrzucam coś podejrzanego, jakieś dowody. To się wkurwiłem, podszedłem w stronę auta, stanąłem jak słup i zacząłem się gapić prosto na jego ryj tak długo aż się osrał i pojechał dalej.

Polactwo ma we krwi mentalność, podpierdalaczy, donosicieli, sygnalistów i kocha wpierdalać się i interesować cudzymi sprawami. Dlatego, że ci debile nie mają swojego życia i stąd lubią oglądać te wszystkie mozgojebiące produkcje, interesować się życiem celebrytów i śledzić losy kompletnych polgowkow, występujących w programach typu love island, hotel Paradise i inne kretynizmy.

Nie można nic spokojnie zrobić, bo zawsze gdzieś w krzakach, w oknach w tajemnych zakamarkach czają się wścibskie, pierdolone, donosicielskie oczka Polaczków.

Załóżmy, że masz zjebane życie, jesteś zapracowany, zmęczony, masz pasmo problemów i od miesięcy, lat zapierdalasz i chcesz pójść gdzieś w weekend wieczorem kulturalnie się nawet naćpać, najebać i leżeć, nie wyrządzając nikomu oprócz siebie szkody, więc chuj to kogo powinno obchodzić.

Zawsze jakieś Polaczki wyrosną spod ziemi i będą pełne dezaprobaty dla twojego zachowania, bo poszedłeś raz na ruski rok zrobić reset w samotności, bo masz dość życia.

Nie ma takiego miejsca. Ja już w promieniu 100 km od miejsca zamieszkania znam jak własną kieszeń wszystkie fajne miejscówki. ZAWSZE jakieś Polaczki wezmą się chuj wie skąd.

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że im nie zależy na tym, żeby było dobrze, żeby dbać o porządek, prawość, ład i czyjeś dobro.

Chodzi tylko o to, żeby zaistnieć, zrobić aferę i zgnoić kogoś innego.

Pamiętam jak kiedyś zapłaciłem karę na lotnisku, bo coś było nie tak z bagażem to z tyłu kolejki usłyszałem głos polactwa „i bardzo dobrze”. Ale nie chodziło o to, żeby dbać o porządek i jakieś dobro. Chodziło im o to, że dobrze, że mi życie dopierdoliło, że drugiego Polaczka nieszczęście spotkało.

Chuj wam w dupę Polaczki. Cokolwiek byście nie zrobili, jakiej pozycji, kasy, władzy nie osiągnęli to zawsze będziecie spierdoleni, bo tacy jesteście. Jesteście moralnie zerami jako ludzie.

25
1

Komentarze do "„Praworządne” Polaczki"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Czytając takie chujnie zastanawiam się gdzie są takie miejsca. Ja takich doświadczeń nie mam. Nawet jak ktoś na mnie patrzy to mam to w dupie. Mordo może masz paranoję?

  2

  0
  Odpowiedz
  1. Mordeczka nie ma paranoi ,wszędzie te wścibskie mordy , najbardziej w kościele , na mszy w niedzielę .
   Sebastiana – ministrant , przyszły proboszcz .

   0

   0
   Odpowiedz
 3. Zachlać, najebać-proszę bardzo. Ale naćpać-nie, tak nie może być.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Najlepiej iść do lasu na spacer.

  0

  0
  Odpowiedz
  1. jak akurat nie zamknęli

   1

   0
   Odpowiedz
 5. polaczki to skurwysyny powinno sie ich mordowac jak na wolyniu jebac ten narod

  0

  4
  Odpowiedz
  1. Wracaj do ukry, tam cie wujcio wołodia „pocieszy”

   2

   0
   Odpowiedz