Problem z włosami pod pachami

Piszę, bo moje wkurwienie osiągnęło apogeum. Rano goliłam pachy, a już są na nich widoczne odrastające włoski. Dochodzi do tego fakt, że jestem pierdoloną brunetką i każdy włos na mojej twarzy, brzuchu, nogach i wszędzie indziej widać jak chuj. Ile można się golić? W lecie to chyba codziennie będę musiała. Faceci, jak ja wam zazdroszczę!

22
63

Komentarze do "Problem z włosami pod pachami"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Następnym razem użyj opalacza ręcznego, zasilanego gazem płynnym na bazie propan-butanu.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Zazdrościsz? A chciałabyś mieć włosy na dupie?

  0

  0
  Odpowiedz
 4. że brunetka to wiem.. „pierdolona” pewnie już też (mamusi krew) i kijem bym już cię teraz nie dotknął, ani nawet splunąć nie zechciał, no i ta twoja wieczna mitomania ech beznadziejo ty.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. no fakt, to uciążliwe bo moja dziewczyna jest brunetką więc wiem co przeżywa. Ale zauważ, że dla niektórych kobiet wręcz nie do pomyślenia jest owłosienie w miejscach intymnych u facetów, to jest dopiero chujnia. Wiem, bo raz spróbowałem, żeby było ok, musiałbym chodzić jakbym miał pieluchę – tak to wszystko kuje. No i w sumie coraz więcej facetów też goli pachy, nogi, niektórzy klatę i brzuch, niektórzy też muszą nawet plecy, także nie ma lekko

  0

  0
  Odpowiedz
 6. eee czego? jako facet stwierdzam, że mam włosy pod pachami, na jajach i na japie i też trzeba je ogolić, więc nie wiem czego zazdrościsz.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. 2. autorka: w tym problem że tam też mam.
  5. tylko jak facetom odrastają te włoski to nie jest to aż tak odrażające jak u kobiet…

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Golić się codziennie na twarzy byś chciała? To dopiero problem!

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Może spróbuj golić raz na tydzien i zobaczysz, że będą słabsze. Czy ktoś przez lupę na nie patrzy?? Nawet w krótkim rękawku ledwo co widać.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. a może użyj wosku?? 3tyg. z głowy… :)) mamy XXI wiek!:)

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Pierdolisz.., nie ma to jak czarna, owłosiona mysza…

  0

  0
  Odpowiedz
 12. 10-tka dobrze mówi. Czy was baby już kompletnie pogięło z tą depilacją? Nogi, pachy: ok, ale mysza? To jakby niemowlę pukać :-/

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Jestem blondynką i mam podobny problem. Kurde byłoby ok, gdyby nie były wszędzie i takie długie. Powiem ci, że krem do depilacji nieźle się sprawdza, może i nie jest dokładny, ale naprawdę osłabia i skutecznie przerzedza. Wosk? nie przekonuje mnie.

  0

  0
  Odpowiedz
 14. mam ten sam problem. do dupy z tym :/

  0

  0
  Odpowiedz