Prośba do WSP.

Wielki Śrucie Przechuju!
Znalazłeś pracę biednym ludziom z kryzysem, pozwalasz się na ot jakże biednym maturzystom na wyżalanie się na ot wspaniałej chujni. Więc teraz ja mam do Ciebie taką małą listę próśb:
-po pierwsze- weź do chuja pana ogarnij chujnią mojego chłopaka, niech na tym jebanym biwaku ma zepsuty humor i myśli też czasem o mnie!
-po drugie- wyjebaj mi ze szkoły Ruski Jazyk, bo do chujni mnie wpierdala oto jakże wspaniały język i dusigrosz dyrektor uczący mnie owego przedmiotu! No do chuja pana- KTO MU KAZAŁ WŁĄCZAĆ TE JEBANE RUSKIE DISOPOLO, kto mu kazał? KTO?! Żebym ja musiała dostać jakieś -60 pkt. za śmianie się na lekcji?
-po czwarte- do stanu Chujozy Maksymalnej wpierdzielają mnie autobusy, które jak mają być to ich nie ma! A jak są, to są jakieś gówniane, śmierdzące spalinami+ wspaniały oddech żula z naprzeciwka, no zapach niesamowity, a potem jeszcze stara się zagadać i przemiły zapaszek z jego ust ulatnia się na prawo i lewo ;)) … No kurwa mać!!!
-no i piąty punkcik- normalnie pięknie, przyjaciel oznajmia mi, że mnie kocha, że jestem niezwykła, wyjątkowa i mu na mnie zależy… A ja mu się jeszcze parę dni temu wyżalałam ze spraw sercowych. No do kurwy nędzy!
ŚRUT! [cokolwiek to znaczy, o]

15
42

Komentarze do "Prośba do WSP."

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Szczerze. Wam babą to już się w dupencjach przewraca !

  0

  0
  Odpowiedz
 3. No tak. Ty chcesz więcej uwagi od swojego chłopaka, który Cię olewa (tak to zrozumiałam), a Twój przyjaciel Cię kocha. Fakt, jak tu nam babom dogodzić?? A tak w ogóle, na jakim Ty świecie żyjesz, że nie wiesz jak kończą się przyjaźnie damsko-męskie?? Wiesz. co? Ogarnij się i zamiast tylko sercem rusz trochę głową. Może wyjdzie Ci to na dobre.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Chujnikusfochos to wirus który zbiera coraz większe żniwo wśród kobiet, konieczne lekarstwo albo panowie mamy wszyscy przejebane, plaga się szerzy i każdy z was na pewno już to zauważył, ogarnij się kobieto! pozdrawiam

  0

  0
  Odpowiedz
 5. OM!!! kurwa, om baranie. babOM. słownik nie boli.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Dobra, każdy ma prawo popełnić literówkę, weź się od typa odpierdol.
  Jak chcesz czytać bezbłędne wypowiedzi to wypad na forum Miodka czy chuj wie jakie.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Humanista przemówił 😀

  0

  0
  Odpowiedz
 8. A jakże:D wyrażając swoje myśli warto robić to w sposób poprawny. Inaczej daje się świadectwo tylko o sobie, nikim innym (ewentualnie kiepskim poloniście).

  0

  0
  Odpowiedz
 9. kurwa mac jakis nauczyciel jezyka polskiego z podstawówki przedstawia swoje niespelnione ambicje ratując ludzkość przed upadkiem.. Dziękujemy bohaterze polonisto… Dzięki TObie swiat został urchoniony przed jedną literówką 😉

  0

  0
  Odpowiedz
 10. To nie jest żadna „literówka” tylko kurewsko poważny ortograf. To „babą” aż boli jak się na nie patrzy.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. A wy moglibyście się nauczyć pisać jełopy jebane, bo niedługo to nikt nie będzie na to zwracał uwagi i sztuka poprawnego pisania w ogóle zaniknie… Tego chcecie? Żeby nikt na nic nie zwracał uwagi? ŚRUT

  0

  0
  Odpowiedz
 12. mam nadzieje ze nasze podpowiedzi (kolegów wyżej) ci pomogły w podjęciu decyzji?!!!:D

  0

  0
  Odpowiedz