Przegrana Realu

Dzisiaj przegrał Real Madryt. Najlepsza drużyna XX wieku. Nie jest dobrze. Powiem nawet więcej, jest źle. Mówiąc jeszcze więcej, JEST CHUJOWO. Sędzia, sędzia znów pospieszył z pomocą Barcelonie. Nie będę się wyżywał na Barcelonie i najlepszym zawodniku na świecie – Leo Messim. Napiszę tutaj o spierdolonym meczu. Jestem wkurwiony.
Well done, well done, well done!
Dziękuję za przeczytanie.

21
56

Komentarze do "Przegrana Realu"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. ludzie, zajmujecie sie pierdami zamiast zwracać uwagę na to, co jest w życiu istotne.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Też się wkurwiłem, ten pierdolony cyrk katalońskich pastuchów typu Busquets, Pedro i Alves. Czerwo dla Pepe to w ogóle już jaja są. Farsa jak zwykle w półfinałach ma pomoc sędziów. Tylko w zeszłym roku im się nie udało. Mimo, że sędzia im pomagał. Nie kibicuję Realowi,ale śledzę poczynania Mourinho.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. sram na piłkę nożną!

  1

  0
  Odpowiedz
 5. Z Arsenalem było tak samo, RvP niesłusznie dostał kartke i flacha w plecy. Chujnia i śrut

  0

  0
  Odpowiedz
 6. prawda jest taka, że gdyby to zawodnik Realu był faulowany – nie odezwałbyś się, to oczywiste. Każdy wtedy chciałby czerwonej kartki. Niestety, ale Pepe samym wejściem dał arbitrowi znak do pokazania mu czerwonej. Gdyby trafił mocniej – Alves miałby połamaną nogę w 231 miejscach. A tak poza tym, to z gry dużo więcej miała Barca. Możesz sobie mówić co chcesz, ale tak było.

  Tak dla sprostowania – Ajaxowi kibicuje ; ) jestem neutralny jeśli chodzi o stosunki barcelońsko – madryckie ;d

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Kogo to kurwa interesuje. Jakiś Real, jakieś Tesco, jakaś Biedronka. GKS Tychy, to jest najlepsza drużyna na Świecie Oi!

  0

  0
  Odpowiedz
 8. I chuj mnie to obchodzi. Jak już tu napisane – zajmujecie się pierdami zamiast tym, co w życiu istotne. Nawet mi się nie chce tego czytać, chociaż krótkie. W widzianej przez nas części wszechświata doliczyliśmy się 7*10^22 gwiazd, a Ty pierdolisz o jakimś kolesiu, kopiącym skórzaną kulkę. To już nawet w skali pojedynczego człowieka jest jakieś gówno bez znaczenia.

  1

  0
  Odpowiedz
 9. Kurwa jestem kibicem Realu od dziecka. Po tym meczu osiagnalem 2 poziom chujowego wtajemniczenia. Będzie dobrze. HALA MADRID!!!

  0

  0
  Odpowiedz