Przymus rejestracji kart

Od początku zeszłego roku obowiązuje tzw. ustawa „antyterrorystyczna”, która niby ma dbać o „bezpieczeństwo” i w związku z tym nowo kupione karty SIM trzeba zarejestrować, bo inaczej nie będą działały. Nie wierzcie w to, że to dla bezpieczeństwa. Wystarczy komuś ukraść już zarejestrowaną kartę SIM, albo zarejestrować na dowód osobisty z nieswoimi danymi (jedynie ze zdjęciem swoim) i po problemie – terrorysta czy inny bandyta robi co chce. To jest kolejny krok do kontroli nad społeczeństwem. Co będzie następne dla „bezpieczeństwa”?
Wszyscy politycy którzy dążą do pełnej kontroli społeczeństwa, powinni zostać surowo ukarani.

69
6

Komentarze do "Przymus rejestracji kart"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Lać zimnym końcem.

  0

  2
  Odpowiedz
 3. Tu Arktos, władca lodowego imperium. U mnie w Lodolandii nie ma telefonów na kartę. A z resztą po co mi telefon. Jestem jedynym bałwanem, który nie rozpuszcza się w dodatniej temperaturze. Jak przychodzę do zielonej doliny, by odwiedzić i zastraszyć przygłupiego Tabalugę, to nic mi się nie dzieje. Na dodatek moje mroźne dmuchnięcie dosłownie w sekundę człowieka zamieni w kostkę lodu.

  Ku chwale lodolandii 😀

  1

  0
  Odpowiedz
 4. Tu Arktos. A ty zostań moim służącym.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. To już obowiązuje od półtora roku geniuszu

  3

  0
  Odpowiedz
  1. Dokładnie to od 01.02.2017r. wszystkie niezarejestrowane karty SIM zostały zdezaktywowane.

   0

   0
   Odpowiedz
 6. Tylko jak chcesz wyrobic dowód ze swoim zdjeciem ale innymi danymi skoro przy wyrabianiu trzeba podac pesel/ przedstawic inny dokument jak np paszport i to wszystko jest sprawdzane w komputerach?

  0

  1
  Odpowiedz
  1. Na allegro człowieku, dowód wyrabiasz sobie „kolekcjonerski”. Wszystko jest LEGALNE, można produkować, można posiadać, nie można jedynie się posługiwać, to znaczy na pewno nie można się nim posługiwać w celu wprowadzenai w błąd organów państwowych. Nie wiem natomiast, czy dotyczy to też pani w Żabce, gdzie rejestrujesz prepaida. Na pewno można jej podać ustnie „dane z d*py”, nie wiem jak z okazaniem plastiku. I tak przekrętasy kupują w necie karty już zarejestrowane, lub posyłają do sklepu menela. Dasz takiemu hajs na kartę i pokażesz flaszkę, to zaraz Ci przyniesie zarejestrowaną. Kartę bierzesz, flaszkę wręczasz i jest git. Ta ustawa to tylko służy utrudnianiu życia zwykłym ludziom i ich kontroli.

   4

   0
   Odpowiedz
 7. Taku takeuczi zepsuł skok i japonia zajęła gorsze miejsce w wiśle 🙁

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Dokładnie ale ludzie i tak wierzą w to że jest to robione „dla naszego dobra” a tak naprawdę jest to kolejny element z planu NWO. Inwigilacja jest na każdym kroku a będzie tylko gorzej.

  4

  0
  Odpowiedz
 9. ta rejestracja tylko dla Polaków i tylko w naszych sieciach bo np 3 mln ukrainców w Polsce ma karty ukraińskie i płaci roaming taniej w Polsce niż my, Polacy. Ich nie inwigilują tylko nas.

  0

  2
  Odpowiedz
 10. Można kupić kartę zagraniczną na ebayu. Od kiedy opłaty roamingowe zostały zniesione korzystanie z takiej w Polsce kosztuje grosze, a czasem jest nawet tańsze niż polski numer. W wielu krajach Unii nie ma rejestracji, np. UK, Danii, Irlandii i pewnie w wielu innych. Poszukajcie w necie.

  2

  0
  Odpowiedz
 11. Tzw. ustawa antyterrorystyczna to ściema. Jej prawdziwym celem jest kontrola społeczeństwa. Terrorysta kupuje kartę za granicą, w kraju gdzie nie trzeba rejestrować i używa gdzie chce bo w Unii nie ma już opłat roamingowych. Ale zwykły Seba czy Janusz kupi w Polsce i zarejestruje i o to chodzi rządzącym. W dupie mają terrorystów, oni chcą wiedzieć do kogo ty dzwonisz, gdzie jesteś, co robisz. Co by nie mówić, Platforma nie wpierdalała się w nasze życie tak jak robi to PiS.

  3

  0
  Odpowiedz
  1. Platforma za to chciała i chce nadal ściągnąć do nas islamistów.

   1

   0
   Odpowiedz
 12. Synku ?
  Co ty możesz wiedzieć o kontroli ? ? ?

  0

  0
  Odpowiedz