Rasizm w Polsce

Co byś zrobił, gdybyś miał na imię Karim, wyznawał inną religie, i oczywiście wyglądał trochę inaczej niż reszta? Co z tego, że urodziłem się w Polsce. Denerwuje mnie ten rasizm! A swojego kraju nawet na oczy nie widziałem! W szkole – tak, chodzę do szkoły, teraz idę do 6 klasy – Wszyscy uczniowie są do mnie mocno uprzedzeni, GARDZĄ mną! Zmieniałem szkołę już 3 razy, w każdej było to samo. Czemu?

28
77

Komentarze do "Rasizm w Polsce"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Czemu? bo Polska to zacofany kraj gdzie większość mieszkających tu ludzi to tylko polactwo, a trafić na kulturalnego Polaka to niestety rzadkość

  2

  1
  Odpowiedz
 3. Dokładnie.. zgadzam się z pierwszą wypowiedzią. Co jak co , ale Polacy to świnie !

  0

  1
  Odpowiedz
 4. Akcja działa się ze 12 lat temu w metrze w Warszawie. Jadą sobie obok siebie Murzyn – kultularnie wyglądający, stosownie ubrany. Obok niego Polak – kolczyki w uszach, w nosie i nie wiem gdzie jeszcze, tatuaże, ubranie takie, że strach na wróble „nosi” ładniejsze. Pomyślałem sobie, że przecież ten Murzyn jest 500 razy normalniejszy od tamtego Polaka. Aczkolwiek z góry uprzedzam, to tylko moje odczucia, może się myliłem. Od tego czasu zdecydowanie nie jestem rasistą i uważam, że o człowieku świadczy nie kolor skóry, ale to, co sobą reprezentuje.

  1

  1
  Odpowiedz
 5. Bo większośc Polaków to katolicy,fanatyczni,zapatrzeni w siebie,uważający się za ósmy cud świata,gardzący każdym kto choć trochę odbiega od schematu.A tak nawiasem,95% procent Polski to katolicy,a największa u nas ze wszystkich krajów przestępczość i rasizm.Polacy są zbyt dumni,co niektórzy nasi rodacy uważają się za naród wybrany którego misją jest „nawracanie” innych państw i jego obywateli.Ale jedyne co Polacy potrafią to krytykować wszystkich innych dookoła,że są gorsi bo są czarni,innej wiary itp.Druga sprawa to wojny.Polska stale chce być postrzegana jako naród wiecznie skrzywdzony przez Niemcy,Rusków i chuj wie kogo jeszcze.A co trzeci Polak sam najchętniej by zabił żyda/czarnego/chińczyka/wyznawce innej wiary itp. Jesteś młody więc ciężko Ci będzie to zrozumieć,ale w każdym razie współczuję Ci i trzymaj się,nie przejmuj się takimi ludźmi.Ja też w szkole byłem szykanowany ale z bardziej błahych powodów.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. no jeśli to nie fake to serdecznie ci współczuję życia w polsce. Zawsze znajdzie się tu ktoś uprzedzony, na każdym kroku. Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś to znajdź sobie jakaś grupkę dobrych przyjaciół i z nimi trzymaj 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 7. @1 Popieram! Niestety tak to już jest, że Polacy nie potrafią często spojrzeć na siebie krytycznie przez co mamy tu takie zacofanie. Homofobia, rasizm, antysemityzm na porządku dziennym a jak to wypomnisz to zaraz cię zjadą, że przecież Polska to wysoko rozwinięty kulturowo kraj, takie ich pierdolenie. Ale spoko Karim, pomyśl, że nie wszyscy są tacy, może spotkasz jakiegoś normalnego dzieciaka i się zakumplujecie 🙂 Powodzenia!

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Gdybym musiał codziennie w klasie oglądać terrorystę to też byłbym uprzedzony!

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Stary nie dziw się, idąc do 6 klasy byłbyś tępiony w większości krajów. Polska jest zacofana pod tym względem, ale w tym wieku nikt nie ma mózgu tylko siano. Niestety całe gimnazjum będzie to samo, a w licem może jak dobrze trafisz się coś zmieni, a na studia pójdziesz to tam będzie mieszanka różnych narodowości i dopiero to się stanie normalne, bo w wieku 20 lat ma się w głowie cokolwiek poukładane. Polska jak Polska katole fanatycy, współczuje Ci tu żyć jeszcze pośród tych dzieci-debili z młodego pokolenia.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Bo Polacy to rasiści i nic z tym nie zrobisz ! m/

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Murzyn murzynowi nie równo, polak polakowi tak samo – zobacz, są jednostki, są i grupy – grupa niestety nie myśli.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. No niestety w naszym kraju istnieje rasizm, antysemityzm, nacjonalizm. Neonaziści mają się w naszym kraju świetnie. Powiem ci tak – ja też miałam w tym kraju problemy, mimo że jestem Polką to miałam ciężkie dzieciństwo. Moje rodzice są nie wierzący, więc tym samym nie chodziliśmy do kościoła a ja na lekcje religii. To była katorga, kiedy wszyscy się o tym dowiedzieli to byłam wyszydzana, kpiono ze mnie, wyzywano mnie, były problemy z promocjami do następnej klasy (mimo, że świetnie się uczyłam to zakonnica nie mogła przeboleć, że nie chodzę na religie, podpuszczała dzieciaki przeciwko mnie, moi rodzice musieli interweniować u kuratora). Podstawówka i gimnazjum były dla mnie piekłem, szkoła średnia już była ok, ludzie byli bardziej tolerancyjni. Przeszłam przez to piekło, choć było ciężko. Ty też dasz sobie radę, trzymam za ciebie kciuki, nie poddawaj się, bądź dumny z tego kim jesteś, jakie masz poglądy, nie daj się im. I tak na marginesie są jeszcze tolerancyjni, fajni ludzie w tym kraju, spotkasz ich na swojej drodze życia, a na razie masz tego pecha widzieć ciemnogród…

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Ej, trzeci komentarz…MÓWI SIĘ CZARNOSKÓRY. Pierdolisz, że źle robią, a lepszy nie jesteś.

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Ja jestem białym katolikiem, z dziada czystym Polakiem. I popatrz na powyższe komentarze… Widzisz? To mnie tu się prześladuje, wyzywa i obraża.
  Gnębią Cię w szkole, bo jesteś pizdą, a nie dlatego, że jesteś ciemniejszej karnacji. Pomyśl o tym i złap się za jaja, Karim.
  Powodzenia!

  0

  0
  Odpowiedz
 15. Tu Karim. Ty, z komentarza siódmego – jesteś taki sam, jak i reszta
  (PS: najczęściej właśnie mówią do mnie „terrorysta”)

  0

  0
  Odpowiedz
 16. Myślicie, że to taka prosta sprawa wysiąść na plaży w Afryce, złapać w siatkę zwinnego, silnego murzyna i wywieźć go za ocean? No jasne, że nie. Udało się białym, ponieważ wywozili tylko takich, co albo nie potrafili spierdolić przed siatką, albo byli największymi głąbami z plemienia i wódz sprzedawał ich za paczkę fajek, bo i tak nie miałby z nich pożytku. I ci wszyscy nieudacznicy pojechali do Ameryki, pożenili się, porobili dzieci. Świat poszedł do przodu, pojawiły się komputery, amfetamina, samoloty. Ale co z tego, jeżeli ich serca pompują tę samą krew ? są potomkami człowieka, który na własnym podwórku dał się złapać w siatkę. kapujecie? No co wy chłopaki, wszyscy Polacy to jedna rodzina, biały czy czarny, pedał czy lesbijka. Toleracja rlz. polactwo pozdrawia cywilizowany świat

  0

  0
  Odpowiedz
 17. @16 część z Twojej wypowiedzi, to wypisz-wymaluj słowa Wojciecha Cejrowskiego. Chyba za dużo naoglądałeś/-aś się jego programów, tudzież naczytałeś/-aś książek.

  0

  0
  Odpowiedz
 18. Banda idiotów spójrzcie na sytuacje we Fracji lub Anglii, zamieszki wywoływane bez powodu przez imigrantów

  0

  0
  Odpowiedz
 19. @17 Jeżeli dobrze się domyślam, o który fragment Ci chodzi, to jest to tekst z cytatu z świetnej polskiej komedii. Przytoczyłem go dla kontrastu z tą nagonką na katolików i w ogóle na Polaków w komentarzach wyżej. I tym też jak się domyślam „nowoczesnym światowcom i obywatelom ełrojpejskim” powiadam, że tolerancja powinna działać w obie strony. Jak można wymagać od Polaków tolerancji wobec czarnoskórych, innych religii itp. skoro sami nie są tolerowani jako katolicy, patrioci, konserwatyści, czy tradycjonaliści. Zastanawia mnie w jakim celu ostatnio tak usilnie próbuje się na wyrost podbudowywać Polakowi stereotyp zaściankowego, nietolerancyjnego i zawistnego katola fanatyka. Przykład Karima ma się do tego nijak, jak już ktoś wspomniał, człowiek do 20 roku życia ma siano w głowie. Ze mnie w podstawówce śmiali się, że jestem niski, z kolegi, że nosił okulary, ale jakoś nikt z tego powodu nie płakał, a już na pewno nie zmieniał szkół.

  0

  0
  Odpowiedz
 20. @14 dawno się tak nie uśmiałem, dzięki. A co do Ciebie Karim jeśli jesteś muzułmanem to dobrze Ci tak. Urodziłeś się w Polsce, kraju chrześcijańskim u korzeni i dziwisz się że tu są ludzie uprzedzeni. A w dodatku jak Ci się nie podoba to wypierdalaj na Bliski Wschód, na ziemie Twoich ojców.

  1

  1
  Odpowiedz
 21. Jakbyś nazywał się Karima el Mahroug zaprosiłbym cię na małe bunga-bunga. A tak pozostaje mi jedynie ubolewanie, że jesteś chłopakiem. Chujniowicz Silvio B.

  0

  0
  Odpowiedz
 22. urodzony Białym możesz tu budować swój dom, urodzony tylko Białym na tej ziemi jesteś jak plon!

  0

  0
  Odpowiedz
 23. Wielu białych uczniów, np. ja ma piekło w szkole. Rozumiem cię w pełni.
  Ludzie nie śmieją się w takim razie dlatego, bo jesteś inny, ale dlatego, bo to dla nich jest atrakcja oglądać cię. A że buraki nie umieją tego inaczej wyrazić to naśladują rodziców – zazdroszczą, wyśmiewają. I co? I chuj! Ciężko każdemu… ale masz za to może szczęśliwą rodzinę.
  Wyobraźmy sobie Karim jacy twoi koledzy są biedni: ojcowie do nich przeklinają, biją za byle gówno, matka obsmarowuje od kurw swoich sąsiadów…
  I reasumując czego uczą tego dziecka? Tego co widzisz na co dzień w szkole.
  Trzymaj się i miej w zadzie niektóre prostackie komentarze z tej stronki.
  Polecam ci zapisać się na jakiś sport i odnaleźć się w mniejszym gronie ludzi.

  0

  0
  Odpowiedz
 24. Tutaj jest problem: „swojego kraju nawet na oczy nie widziałem!” jak się urodziłeś w Polsce i mówisz, że swojego kraju na oczy nie widziałeś, to może czas go odwiedzić ? PASZOŁ WON ! Brudasie !

  1

  0
  Odpowiedz
 25. Pierwsza sprawa, w Polsce jest za mało katolicyzmu akurat (tzn.mamy społeczeństwo słabo znające podstawy swojej wiary). Katolik nie może być rasistą, koniec kropka, inaczej nie jest katolikiem (dusza nie ma określonego koloru). Dla przykładu, w katolickiej Ameryce Południowej nie ma rasizmu, jest za to np.w USA, ze względu na to, że ten kraj stworzyli protestanci(dłuższy temat). Moja rada, nie przejmować się, zapisz się chłopie na jakieś sztuki walki, i jak już coś zaczniesz łapać w tym temacie, pacnij tego który ci dokucza, możliwe że dostaniesz, ale na dłuższą metę będzie spokój, bo ludzie wcale nie są specjalnie chętni ruszać kogoś z kim może wygrają, ale będzie wymagało to wysiłku;)

  0

  0
  Odpowiedz
 26. Dla mnie BOMBA! (Jeśli wiecie o co chodzi.) ;D

  0

  0
  Odpowiedz