Rozmowy kwalifikacyjne

O tak!
Po co człowiekowi się przygotowywać do rozmów kwalifikacyjnych, skoro i tak najważniejsze będą znajomości, pochlebstwa w strone pracodawcy i pytania typu do jakiego zwierzęcia się człowiek porówna?
I przez to żadne dobre stanowiska dla przeciętnego młodego człowieka są niedostępne, ja jebie!!!

5
0

Komentarze do "Rozmowy kwalifikacyjne"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Mnie kiedyś jedna baba spytała na rozmowie, do jakiego zwierzęcia bym się porównał. Odpowiedziałem, że do leniwca. Ta, która słuchała o mało nie spadła z krzesła ze śmiechu, a pytająca spytała oburzona: czy robi pan sobie żarty? Ja powiedziałem, że po prostu jestem szczery. Oczywiście nie dostałem tej roboty, ale przynajmniej nie robiłem z siebie debila gadając jakieś bzdury o lwach, tygrysach czy wilkach. To te głupie pizdy i chuje z HR czy innych gówien wymyślają te debilne pytania, żeby uzasadniać sens swojej pracy. A w zasadzie bezsens.

  3

  0
  Odpowiedz
  1. Tak kurwa!
   Dla mnie HR czy tam agencja pracy tymczasowej to jeden szajs!
   Człowiek jak będzie chciał znaleźć pracę to znajdzie sobie nawet przez OLX….

   5

   0
   Odpowiedz
 3. Obojnactwo prawdziwe stanowi jedynie 5% wszystkich ZRP (zaburzeń różnicowania płci). Polega na występowaniu u danego osobnika tkanek obu gonad – jądra i jajnika. Najczęściej jest to twór zwany ovotestis, który zawiera w sobie utkanie histologiczne zarówno jądra jak i jajnika. Może też występować np. po jednej stronie ciała jajnik, a po drugiej jądro. Kariotyp najczęściej jest żeński (46XX), ale występują też mozaicyzmy lub kariotyp męski (46XY). Przyczyną zaburzenia są delecje i translacje fragmentów chromosomu Y na chromosom X w plemniku, ale często przyczyny nie są w pełni poznane. Jeżeli chodzi o wewnętrzne i zewnętrzne narządy płciowe, to są najczęściej w różnym stopniu obojnacze. Identyfikacja płciowa bywa różna. Zdarza się, że w gonadach występuje spermatogeneza lub owulacja, jednakże z tego co znalazłem, tylko S. Parvin w 1982 r. w British Journal of Surgery opisał sytuację spermatogenezy i owulacji u jednego osobnika. Był to 32-latek o fenotypie męskim, który był już ojcem dziecka. Usunięto mu też jajnik, w którym obecna była owulacja. Oznacza to, że mógłby mieć dziecko sam ze sobą, oczywiście potrzebna by była surogatka.

  2

  0
  Odpowiedz
  1. Specu… ostatnio się dowiedziałem, że waran rozmnaża się samoistnie.
   Proszę o komentarz!

   1

   0
   Odpowiedz
   1. Ano bywały takie przypadki, ale chodzi tu raczej o klon, bo genotyp potomstwa był identyczny jak samicy-matki. Z kolei niektóre ryby potrafią zmieniać płeć.

    1

    0
    Odpowiedz
    1. Widzę, że też już oglądałeś 6 część XD

     1

     0
     Odpowiedz
    2. ludzie też już potrafią zmieniać płeć…
     //gender

     0

     1
     Odpowiedz