Rozpoczęcie gadki z dziewczyną przez neta

Witajcie.
Czy ktoś z was umie doradzić mi jak zacząć gadkę z dziewczynami przez neta albo w realu?
Jak zaczynam pisać to znikają.
Magikiem nie jestem.

1
5

Komentarze do "Rozpoczęcie gadki z dziewczyną przez neta"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Nie umawiaj się przez neta. W realu kobiety lepiej reagują na zagadanie. Samo to, że załadujesz już stawia Cię wyżej od 90 procent miernot, które myślą, że internet im pomoże, a otóż w necie jest trudniej, bo jak nie masz dobrej foty, na której nie masz sześciopaku na brzuchu to żadna Cię nie zauważy, ani twojego opisu, ani zainteresowań

  5

  0
  Odpowiedz
  1. Dzięki.
   Racja zagadanie nawet głupoty, to będzie się zauważalnym XD.

   1

   0
   Odpowiedz
   1. Lepiej tak niż czekać na cud w necie. Nawet jak ci nie wyjdzie zagadanie w realu to się uczysz na swoich błędach, a dodatkowo zyskujesz śmiałość jeśli często to praktykujesz.

    2

    0
    Odpowiedz
 3. A może właśnie jesteś Magikiem?!
  Tym co śpiewał o schizofrenii.

  3

  0
  Odpowiedz
 4. Najpierw likują a potem znikają.
  To może po prostu jesteś nudny?!

  0

  2
  Odpowiedz
 5. Zaproponuj jej pomoc w kradnięciu krokodyli i umów się z nią. I nie zapominaj o podpierdoleniu jej spinki od włosów oraz zestawu do makijażu. Jak ściągnie spocone skarpety czy dziurawe majtki, to też bierz i sprzedaj. Może będzie cię stać na mielonkę i Jabłonowo mocne w PET.

  1

  2
  Odpowiedz
 6. Tylko dobry admin i akceptowanie pierdolniętych komentarzy czyni cuda. Musicie poznać smak spamu i trolli internetowych. Zaspamować całą chujnię – od ostatniej strony do pierwszej. Spamować ile wejdzie i pisać pierdoły o kradnięciu krokodyli, kuciu asfaltu kilofem, zakładzie Euromebel i o piciu siku. Spamować zimnym końcem.

  1

  1
  Odpowiedz
 7. Tylko stara szkoła wychowania i lanie kablem od suszarki po plecach czynią cuda. Przekablować wszystkich gówniarzy – od morza do Tatr. Lać kablem, ile wejdzie i patrzeć czy równo puchnie. Lać mokrym końcem.

  4

  1
  Odpowiedz
  1. Spierdalaj do swojego janusza patologii jebanej.

   0

   0
   Odpowiedz
 8. Napisz, że zarabiasz kilkadziesiąt baniek miesięcznie, bujasz się po mieście kuloodpornym Bugatti Chiron i pomiatasz patałachami kującymi asfalt kilofem. Może na randce patałach płci przeciwnej zasponsoruje ci mielonkę i piwo Romper extreme.

  2

  0
  Odpowiedz
 9. Brush Roller – gra z widokiem z lotu ptaka polegająca na malowaniu labiryntu pędzelkiem. W czasie rozgrywki gracz jest ścigany przez dwa stworki. Zaiste ciekawa jest ta fioletowa postać. Czyżby to Ziutek od prezesa Euromebel albo któryś z patałachów od Mesia po libacji?

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Gdybyś zarabiał kilkaset baniek miesięcznie, mieszkał we własnej willi z najseksowniejszą samicą rodem z Hollywood i jeździł złotym, kuloodpornym Bugatti Chiron tak jak ja, patałachu to by szybko ci odeszła depresja i niechęć do życia. Ale nic straconego, pięć stów w łapę i już dziś możesz stawić się pod bramą Łódzkiego Wydziału Fabrycznego. W zamian za tę opłatę damy stanowisko – dwunastogodzinne skuwanie asfaltu kilofem za minimalną stawkę i dwie stówki pod stołem, idealne dla takich patałachów jak ty oraz możliwość spotkania Pana i Władcy waszego Mesia. Skończy się twoja niedola i zacznie harówa, a kto wie – może z jakimś patałachem płci odmiennej stracisz dziewictwo.

  1

  1
  Odpowiedz
 11. 1. Hej maleńka, poklikamy?
  2. Hej maleńka, poklikamy w realu?

  Pytaj o wszystko, odpowiem na wszystko.

  1

  0
  Odpowiedz
  1. Pytać ciebie?

   0

   0
   Odpowiedz