Sąsiad – roszczeniowy staruch

Wkurwia mnie sąsiad – głuchy stary pierdziel, który uważa, że wszystko mu się należy. Nakurwia jakimś telewizorem z kolumnami do 24 codziennie. Już parę razy byłem zwrócić mu uwagę żeby nie jebał tym tak, że u mnie wszystko skacze, ale na próżno. Otwiera zawsze jego przygłupia 60-letnia opiekunka i pierdoli, że staruch jest stary więc wszystko mu się należy, łącznie z świętym prawem do jebania sąsiadowi nad uchem do północy. Ochrona jak i Policja się do niego nawet nie dostanie bo sąsiedzi z tego piętra – popierdolce ustawili sobie w korytarzu szklane drzwi do których tylko oni mają klucze, a drzwi te izolują akustycznie na tyle dobrze, że policjanci nie słysząc nic odjeżdżają. Kurwa szkoda że Szwadron Śmierci nie działa na Mokotowie bo bym zapierdalał w podskokach po ich pomoc.

51
48

Komentarze do "Sąsiad – roszczeniowy staruch"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Widzisz, staruszek na pewno nie szanował papaja, nie powiesił sobie jego portretuwięc go papaj pokarał. A przy okazji i ciebie, bo na pewno też zasłużyłeś. Widzisz jaki ten papaj inteligentny? Widzisz?

  1

  0
  Odpowiedz
 3. Kup staruchowi słuchawki i problem z głowy. Tanio i skutecznie rozwiążesz problem, nawet jak dasz za słuchawki z 500PLN, to jest to warte spokoju.

  0

  1
  Odpowiedz
 4. Życzę ci z całego serca byś umarł na raka w potwornych męczarniach. Byś znosił nienawistne wynoszenie twoich rzygowin przez pielęgniarki z opieki paliatywnej. I by to samo spotkało twoje dzieci. Zdychaj pierdolony psie, marna namiastko człowieka.

  0

  2
  Odpowiedz
 5. Nasraj mu na wycieraczke pod drzwiami, lub wpuść mu mysz przez okno do domu. Rob mu różnego typu kawały aż zrozumie.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Twój sąsiad chce twojego fiuta, a ty buraku mu nie dajesz i dlatego on taki jest. Zaproś go na randkę, daj mu wódy i będziesz miał pewne dymanie. Tylko pamiętaj ziom! wal bez gumy i lej do środka

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Przypomniał mi się film „Dzień świra”. 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Roszczeniowy staruch??? Chyba użyłeś słowa, którego znaczenia nie znasz. To ty jesteś kurwa roszczeniowy, jak Ci nie pasuje, że dziadek ogląda telewizję, latasz do niego i próbujesz wymusić aby zmniejszył głośność.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Usmaż dziada na wolnym ogniu.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. zapierdol typa,zepchnij ze schodów na klatce czy cos,rusz główką

  0

  0
  Odpowiedz
 11. @3 zamknij mordę psie

  0

  0
  Odpowiedz