Spermiarze i białorycerze

Nóż się w kieszeni otwiera, kiedy raz na jakiś czas mam do czynienia z pewnym internetowym, znanym zresztą pewnie niektórym, zjawiskiem. Wchodzę sobie na film o tematyce czysto naukowej, gdzie kwestię tłumaczy jakaś młoda, ładna dziewczyna. Oczywiście, jak to bywa w tego typu przypadkach, zraz pod kilkoma filmami na jej kanale muszą się pojawić jacyś napaleńcy w komentarzach, którzy odczuwają potrzebę w sposób nieadekwatny do sytuacji pochwalenia aparycji autorki w stylu: „ale ty jesteś ładna”, „miło się słucha i ogląda”, itd., jakby to był jakiś Omegle, RedTube albo OnlyFans czy inne sexkamerki. Serio? Autorka nie ma zamiaru zakładać kanału o fizyce kwantowej, historii, germanistyce albo czymkolwiek innym w celach matrymonialnych. Poza tym, co ci to da jeden z drugim, że napiszesz ten komentarz? Jaką korzyść z tego osiągniesz? Naprawdę myślisz, że dzięki temu zaliczysz? Ona kurwa nawet nie wie o twoim istnieniu i jesteś jednym tysięcy takich randomów, którzy mogliby ją w ten sposób skomentować, także sorry, ale nie wyróżniasz się pod tym względem, a tylko podnosisz jej już i tak napompowane przez takich jak ty mniemanie o sobie. Do tego ściągasz na siebie pogardę i obojętność jej i innych, bo prosisz się o atencję jak piesek na dwóch łapkach.

22
1

Komentarze do "Spermiarze i białorycerze"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Pij siku od kota to się nie wypierdolisz do błota.

  1

  0
  Odpowiedz
  1. Pij siku kota, będziesz mieć kibel ze złota.

   0

   0
   Odpowiedz
 3. Kiedy oglądam film, w którym kwestie naukowe tłumaczy młoda, ładna dziewczyna od razu rodzi się pytanie – czy ona ma wygoloną!?!

  3

  0
  Odpowiedz
 4. Masz tylne lampy do Moskwicza ?

  2

  0
  Odpowiedz
  1. Mam, ale przednie do Wartburga 353. Mogom bydź?

   3

   0
   Odpowiedz
 5. Przecież te atrakcyjne dziewczyny/kobiety na kanałach naukowych są podstawione, bo „ludzie chcą oglądać i słuchać ładnych ludzi”.

  1

  0
  Odpowiedz
 6. Makumba tu był

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Pij siku owczarka, nikt nie ukradni ci zegarka.

  0

  0
  Odpowiedz