Ssstres…

Mam 19 lat i jestem osobą bardzo podatną na stres. Odkąd sięgam pamięcią miałem z nim problem. Ale nie przypuszczałem, że mógłby mi aż tak uprzykrzyć życie. Zacznę od początku. Jestem z kobietą już jakiś okres czasu i jesteśmy ze sobą szczęśliwi. Od jakiegoś czasu często rozmawiamy o Seksie. Mamy za sobą petting i chcielibyśmy razem przeżyć swój pierwszy raz. Wszystko byłoby dobrze gdyby nie to, że za każdym razem po grze wstępnej gdzie idzie wszystko wyśmienicie, finału nie ma. Dlaczego? hmmm…podczas gdy czujemy, że chcemy to zrobić właśnie teraz przez stres nie potrafię utrzymać wzwodu…jestem strasznie sfrustrowany i czuję się niezręcznie. Jednym słowem – CHUJNIA !

22
39

Komentarze do "Ssstres…"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Kobieta która Cię tak bardzo kocha zrozumie Twój problem, wesprze Cię i pomoże walczyć z tym stresem… Tylko się tym nie przejmuj, bo będzie gorzej 🙂 I wiesz co KOCHANIE? Damy radę <3 Kocham Cię ;*

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Nie ma co się stresować, lepiej cipkę sierżantem forsować!
  A tak w ogóle masz fart, że Twoja chce, bo moja to petting owszem, ale żeby więcej to.. :/

  0

  0
  Odpowiedz
 4. zrób coś, co się odstresuje i tyle. Ja leżę na trawię i patrzę w niebo. Inni jarają zioło albo biegają, ktoś tam pisze piosenki. Znajdź coś dla siebie, każdy inaczej z tym sobie radzi.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. nie myśl o tym, tylko po prostu jak będzie stał na tym pettingu to wsadź na szybkości i zacznij robić swoje, i będzie już po problemie na całe życie 😀

  (to psychika tak działa)

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Fajnie masz, że Cie wspiera. Taka babka to skarb. Bo moja mnie zostawiła, jak za 2 razem nam nie wyszło. Teraz siedzi z jakimś pijakiem i ma 2 dzieci. A ja dalej sam.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Jeżeli faktycznie komentarz napisała twoja kobieta to ci zazdroszczę człowieku 🙂 Życzę wam szczęścia

  ~ 16 Latek (c)

  0

  0
  Odpowiedz
 8. zazdroszcze dziewczyny

  0

  0
  Odpowiedz
 9. E a co to petting ?

  0

  0
  Odpowiedz