Poddaje się, nie mam już siły. Stuknęło mi 37 lat i nadal jestem prawiczkiem co mnie dobija każdego dnia. To nie jest tak, że nie próbowałem bo kombinowałem na różne sposoby by poznać jakąś dziewczynę, zaruchać i nawet się ustatkować gdyby okazała się fajną osobą. Żadna jednak nigdy nie była zainteresowana,a wręcz patrzyły na mnie z obrzydzeniem lub zaloty kończyły się traktowaniem mnie jak powietrze. Nie byłem nigdy obleśny oraz napastliwy i może tutaj był mój błąd. Może powinienem być totalnym chujem sypiącym sprośnymi komentarzami, wulgaryzmami i macającym laski po cyckach i dupie bez ich zgody? Ja wiem, że nie jestem przystojny, ale widziałem nieraz niesamowitych brzydali chodzących po mieście z takimi dupami, że aż mnie jasny chuj strzelał, a głowę wypełniały myśli jak to jest w ogóle możliwe.
Tak więc postanowiłem pójść na dziwki. To nie będzie to samo, ale już nie widzę innego wyboru, po prostu nie chcę być dłużej prawiczkiem i liczę na to, że poprawi to moje samopoczucie, pewność siebie i sprawi, że nie będę myślał o byciu przegrywem każdego dnia. Będę wtedy połowicznym przegrywem, a to już trochę lepiej.
Teraz rozmyślam i planuję jak to zrobić. Po pierwsze nie w tym samym mieście, a najlepiej za granicą. To powinno mi zapewnić anonimowość i w razie gdyby dziwce odjebało i chciała mnie złapać na alimenty jej to uniemożliwić. Druga sprawa to zabezpieczenia. Obowiązkowo guma, zero całowania, orala i temu podobnych oraz wiagra gdyby miał nie stanąć. Tylko czy guma wystarczy by nie złapać jakiegoś syfa? Nie znam się na tym kompletnie, a nie chcę się drapać po jajach do końca życia, złapać HIV czy jeszcze jakieś inne nieuleczalne gówno. Mam też w planach wykupić jakąś ładną młodą escort girl na cały wieczór, a nie tanią dziwkę więc ciułam już kasę bo tanio nie będzie. Chcę ładną bo za młodu nie ruchałem, a dymanie podstarzałej kobiety z obwisłymi cyckami, cellulitem, sadłem i wątpliwą urodą na pierwszy raz mnie obrzydza. Ci co ruchali ładne dupeczki będąc nastolatkami lub studentami, a teraz mają żony i im wisi jak wyglądają bo już się wyruchali i mają dzieci pewnie nie zrozumieją. Poza tym mam w planie dymać całą noc, nadrobić zaległości, wypróbować wszystkie najpopularniejsze pozycje i zdobyć doświadczenie. Tutaj pojawia się kolejna kwestia czy tej escort girl powiedzieć, że jestem prawikiem i prosić o wskazówki czy robie to dobrze czy też lepiej nic nie mówić i po prostu robić swoje. Sam już nie wiem. Jest pewnie jeszcze dużo rzeczy do przemyślenia. Chcę to po prostu mieć z głowy, nie martwić się, że umrę nie uprawiając seksu i zacząć żyć. Jeżeli ktoś ma doświadczenie z escort girl to nie pogardzę gdy ktoś podzieli swoją mądrością w komentarzach.
No i tyle. Chujnia, że żadna mi nie dała dupy przez tyle lat i musiałem się tyle męczyć. Chujowo, że nie zrobię tego z uczuciami i z powodu tychże uczuć tylko za forsę, ale ja już naprawdę nie widzę innego wyjścia z tej sytuacji. Zaraz się pewnie znajdzie jakiś geniusz pierdolący o pracy nad sobą, chodzeniu na siłkę, pracy nad wizerunkiem i z innymi takimi poradami z dupy. Odpowiadam więc wam od razu. Chuja to daje bo próbowałem. Jak masz ryj jak goblin i brzydkie ciało to chociaż byś koksił i wylewał na siebie najdroższe perfumy gówno ci to da. Mi to nie dało absolutnie nic.
Zamienię rudą żonę z pissingiem i sraniem na klatę w stronę faceta na kogoś żonę , platynową blondyne spust do ust , anal ✅ czekam . Tylko dla zdecydowanych .
myślę że w ciągu 10 lat powstanie taki portal
i co kobietki beda chetne bzyknąc sie z obcym frajerem?
Tak
Spotykają się (całkiem przypadkiem) w pewnym zacisznym pomieszczeniu mężczyzna i kobieta, którą ten mężczyzna kiedyś bardzo kochał, jednak z racji tego, że nie widział jej kilka lat to jego uczucie do niej całkowicie zniknęło.
Rozmawiają chwilę ze sobą.
W pewnym momencie mężczyzna mówi:
– Słuchaj no, każdemu kogo spotkałem w życiu bym pomógł, nawet mojemu największemu wrogowi,
nawet psychiatrze który przez tyle lat mnie dręczył psychotropami przez co teraz mam inne choroby i mi chuj nie staje,
ale tobie to nie, absolutnie.
Pokręcił jeszcze przecząco głową i wyszedł
i zostawił kurwę samą.
***
Dziękuję za uwagę.
„Moich wrogów” to miałem na myśli wrogów z którymi miałem do czynienia w życiu, których pamiętam itd.
To taka moja fantazja, ale myślę, że w pełni odwzorująca to jak ja bym postąpił.
Wszystko to przez to co przez (przez nią) przeżyłem i co (dzięki niej) mógłbym przeżyć.
No dobra, byłby taki jeden przypadek kiedy bym jej pomógł:
a mianowicie musiałby jej los zależeć tylko ode mnie.
Powoływałbym się na Boga jako wartość najwyższą, ale… postąpiłbym wbrew sobie.
Kurwa co za psychole XDDD ale i tak skorzystam
Jakaś tam znana celebrytka (niech już będzie) zapytała się nieznajomków na pewnej znanej stronie internetowej:
Czy to lepiej jak mężczyźnie zależy na kobiecie, czy kobiecie na mężczyźnie?
Już odpowiadam:
Moim zdaniem lepiej jest jak to kobiecie zależy na mężczyźnie, bo wtedy na więcej sobie można z taką pozwolić i nie trzeba sobie zamawiać innej do pewnych tam rzeczy.
Z drugiej jednak strony jeśli mężczyzna kocha kobietę to raczej nie dopuści się zdrady, ale wtedy może być chujnia z ruchaniem.
***
Dziękuję za uwagę.
Hahaha dobre . Ja dopiero co pisałem , że mam 16 letni staż ślubu . I tą moją bym chętnie wymienił . A myślisz że to takie proste ? Wspominałem jej trójkącie , albo jak spotkamy się z przyjaciółmi , że ja bym wziął Olę a ciebie Tomek . I za te moje fantazje prawie w ryja dostałem . Zresztą ja co jakiś czas powtarzam mojej te teksty.
Ale to tak nie działa . Uwierz mi. A szkoda
Bo kobiety trzeba krótko trzymać, żeby taki portal miał szansę powodzenia.
Krótko to ty się trzymaj, bo sobie kompa z biurkiem zalejesz.
Mam nadzieję, że Ty piszący tą chujnię, również stworzyłbyś taką giełdę gdzie kobiety mogłyby się tak wymieniać facetami i m.in. Tobą!
HAHA! Tu autor chujni. Super, spoko. To ja się wstawiam sam tu na chujni w ramach takiego ogłoszenia. Nie wymagam nawet wymiany za innego faceta. Pełna bezinteresowność. Zerżnę zdrową kobietę od 4/10 w górę w wieku 16-50. Dla minetko od 6/10. Dla lizania dupci od 8/10.
Polacy są prymitywnymi idiotami, żaden Niemiec by nie wysmażył takiego głupiego, niesmacznego posta. Tfu.
Zgadza się. Niemiec wysmażyłby coś innego w ramach oczyszczania rasy.
Umów się z jakimiś swingersami 😉 Ja pierdole, chciałbym mieć takie problemy w życiu. Poważnie traktujesz swoją dziewczynę/żonę jak rower? To gratuluje drugiej połowie bycia z Tobą. I nie jestem jakimś białorycerzem czy kukoldem, też mnie czasem żona podkurwi, ale na litość boską… żony, grzebienia i samochodu się nie pożycza!