Od 1 października 2023 r. weszła w życia nowa ustawa, która umożliwi: przymusowe badania, przymusowa kwarantanna, przymusowe zabiegi medyczne, w tym szczepienia, przywiązywanie ludzi pasami do łóżka. Bez nadzoru lub zgody sądu, jedynie w wyniku decyzji lekarza lub felczera.Wobec kogo można zastosować tę ustawę? Wobec osoby, która nie poddaje się obowiązkowemu szczepieniu.
Niech żyje demokracja w Polsce i króluje nam PIS do końca świata i jeden dzień dłużej.
Cenzura ostrego słownictwa
2023-10-04 13:08Witajcie, nie wiem jak Was, ale mnie wkurwia niechęć do ostrego słownictwa oraz jego cenzura. Na wielu stronach w Internecie niedopuszczalne jest przeklinanie, a w TV i radio podczas przeklinania jest maskujący dźwięk. Dobrze że na Chujnia.pl można używać wulgaryzmów. Precz z cenzurą, do kurwy nędzy! Pozdrawiam.
Komentarze do "Cenzura ostrego słownictwa"
-
chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
-
Odpowiedz
Dokładnie, precz z jebaną kurwa cenzurą . Takie swietoszki , wulgaryzmy kurwa cenzurują , a sami kurwią ile wlezie . A napisz coś o Ukraińcach na Facebooku, to zobaczysz dopiero cenzurę ( nie żebym miał Facebooka , ale sprawdzałem u osoby , która ma ). Pozdrawiam kurwa
40-
Odpowiedz
„kurwa” to jest przekleństwo; ale „kurwa twoja mac” to nie jest bluzg.
Bat00
-
-
Odpowiedz
A ja się, kurwa jego mać nie zgadzam. Jak jebany chuj, jeden z drugim, nie potrafi się kulturalnie wypowiedzieć, to niech spierdala. Skurwysyn jeden.
Też pozdrawiam, kurwa jego w dupę zajebana mać!21 -
Odpowiedz
Nadużywanie wulgaryzmów świadczy o upośledzeniu nadużywającego. Wulgaryzmy dozwolone są w sytuacji wielkiego wzburzenia. Np. walnąłeś się boleśnie młotkiem w palec albo nieopatrznie przełączyłeś na dziennik w TVPiS.
21 -
Odpowiedz
Oczywiście, że to jest idiotyczne. Przeklinać nie wolno dzieciom tylko po to by mieć je za co opierdolić. Nie po to jesteśmy dorośli byśmy nie mogli w pełni korzystać z języka polskiego, a kogo to oburza, bo to „nieładnie” to jest miękką palą. Pozdrawiam
20 -
Odpowiedz
Taka mać!
00
sranie w publicznych sraczach
2023-10-04 13:08zycie mnie nie oszczedzalo, choruje na przypadlosc autoimmunologiczna ktorej skutkiem jest wyniszczenie organizmu i jelit. W zwiazku z tym czesto mam potrzebe odwiedzenia wc wtedy kiedy bym tego nie chcial, no ale co zrobic.
Jest to chujowa przypadlosc, wiele razy wyzywalem boga w myslach za co mi to dal. Az w koncu stalem sie zyciowym skurwielem i chodze do publicznych sraczy i sram wszedzie dookola, caly kibel zasrywam zolta smierdzaca mazia.
A chuj jebac to wszystko.
Zero wolności słowa
2023-10-04 13:07Wiecie co wywołuje u mnie psychiczny ból? Ból taki, że nie idzie normalnie żyć? Otóż wkurwia mnie to, że nie wolno mi w mediach społecznościowych wyrazić wszystkiego co mnie wkurwia tylko trzeba uciekać na strony pokroju chujni, by tam wylać swoje żale
Dosłownie cokolwiek by człowiek w mediach społecznościowych napisał, co nie jest pochlebne globalnym elitom albo innym uprzywilejowanym zjebom, to na 100% nastąpi jeden z 3 scenariuszy poniżej:
1. admin/moderator takiego forum się spłacze i post spadnie z rowerka albo ja wyłapię bana
2. pierdolony OMZRiK wpierdoli swoje gałęzie i się spłacze o coś
3. Policja mi zapuka do drzwi
4. w ekstremalnych przypadkach mogę liczyć na pobudkę o 6 rano przez ABW
Choćby Żyd był najgorszym chujem, nie można nic napisać, bo holokaust
Choćby czarny był największym chamem, nie można nic napisać, bo niewolnictwo i rasizm.
Choćby Ukrainiec zachowywał się jak skończony złamas – nie można nic napisać, bo tam wojna.
Choćby homoseksualista traktował innych jak gówno – nie można nic napisać, bo to „homofobia” (swoją drogą głupie słowo, bo „fobia” to strach, a ja się ich nie boję)
Czarny dzisiaj już nie jest czarny, tylko „biało nienormatywny”. (te lewicowe środowiska chyba mają wewnętrzne konkursy o to, kto zrobi większy łamaniec językowy chyba)
Grubas albo grubaska nie jest gruby/gruba, tylko „plus size”
Trans-kobieta to kobieta, a jak ci się to nie podoba albo nie chcesz się z takim czymś umówić (bo preferujesz zwykłe kobiety) to jesteś „transfobem” (ponownie o fobii)
Napiszesz co ci się nie podoba we współczesnych kobietach albo wytkniesz podwójne standardy wobec mężczyzn i kobiet? – no to będziesz teraz miał łatkę incela, mizogina i pewnie chcesz mordować kobiety, które odmawiają ci seksu
Kozojebca nie jest kozojebcą, tylko „jadłopodawcą kebaba z religią miłości”, gdzie jak wół jest napisane w koranie co robić z LPG+, nawet to musiałem inaczej napisać, a mianowicie zrzut ze skały, kamienowanie i spalenie żywcem…
Kurwa, zero wolności słowa czy wolności myśli, normalnie rekonstrukcja świata przedstawionego w „Roku 1984”
Ludzie na komunę narzekali, ale kurwa za komuny było normalniej.
Komentarze do "Zero wolności słowa"
-
chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
-
Odpowiedz
Mnie zablokowali szamboryjca za pare ostrych szczerych komentarzy Nie potrafie slodko – pizdowato pisac Wstawiac slodkie kotki srotki Nie m spolecznosciowek bo nie potrafie nie chce byc slodko cukierkowato potakujacym kazdemu kretynem Nie podoba mi sie cos to krytykuje Co mam ciagle udawac ze wszystko popieram Chujnie kocham Jestes Wielka Kazdy ma prawo sie wkurwic Walnac kilkoma kurwami ACH jak to ulzy
10 -
Odpowiedz
Polać mu , dobrze gada. Wygląda na to , że albo dojdzie do rewolucji albo nas wszystkich pozamykają z CBDC. Nie widzę trzeciej opcji
00
Kryminał cz.3 – Pierwsze spotkanie
2023-10-04 13:07Tą szafę przeniesiemy na lewo, w oknach będą niebieskie firanki i to biurko, wylatuje jeszcze dziś, to jest obraza poczucia estetyki. Jaki tu kurz !!! Tu nie ma czym oddychać… Takie słowa usłyszał inspektor Fiut zanim zdążył się zorientować że właśnie do jego gabinetu wpadła niczym burza, agentka Uryna. Fiuta jakby sparaliżowało, wpatrywał się tylko w Urynę i nie mógł wydusić słowa. No co, zszokowałam kolegę ? Zapytała słodko Uryna, która w ułamku sekundy ze wściekłej osy, zamieniła się w mruczącego kotka. Nie, nie zszokowała mnie koleżanka ale nie spodziewałem się takiego zapoznania – Odpowiedział Fiut, z trudem powstrzymując drżenie lewej powieki. Zawsze mu drgała gdy się wściekał a to, doprowadzało go do jeszcze większej furii. Uryna wyprostowała się a jej mina spoważniała – panie kolego, inspektorze Fiut, jeśli pan woli, ja tu nie przyjechałam na randkę z panem, tylko w ważnej sprawie, którą zamierzam rozwiązać, bez różnicy czy mi pan pomoże czy nie. Taka tyrada to dla Fiuta było za dużo, nabrał powietrza i już miał wyrzucić z siebie cały ładunek wściekłości, gdy Uryna zupełnie normalnym głosem, bez emocji, dodała. Spokojnie, wystarczy mi kawałek w kącie, małe biurko i komputer za chwilę przyniosą. Takie przedstawienie robię zawsze na początku współpracy aby przekonać się, z kim będę pracowała. No i z kim pani będzie pracować ? -dopytywał wyraźnie zdziwiony ale dużo spokojniejszy Fiut. No wie pan – Uryna zaczęła udawać kokieterię – Trochę mi niezręcznie mówić tak na początku ale zapewniam, że będzie się nam dobrze pracowało. Szkoda, że nie widział pan miny pułkownika Sroma z bazy marynarki wojennej, gdy prowadząc śledztwo w sprawie zaginięcia bosmana, powiedziałam, że przejmuję jego biuro, służbowego Hummera i miejsce parkingowe – Po czym wybuchła śmiechem i jak licealistka po pierwszym w życiu joincie, nie mogła go opanować. Sytuacja zaczęła udzielać się Fiutowi i oboje stali tak i śmiali się jak dwoje, beztroskich dzieciaków. Sielankę jednak przerwał naczelnik Dziura, wchodząc do gabinetu Fiuta. Jego mina zgasiłaby każdy uśmiech więc Fiut i Uryna zamilkli natychmiast. Zaczęło się – oznajmił ponuro Dziura – właśnie dostałem telefon z miasta, na rogu trzeciej i głównej alei, zamordowano konserwatora sygnalizacji świetlnej. Brak świadków, nikt, niczego nie widział i nie słyszał. Wszystko wskazuje że to nasz figurant. Dziura poluzował krawat i wziął głębszy oddech i niemal krzyknął, zmieniając ton głosu na szorstki i stanowczy – Fiut, Uryna, za pięć minut przed posterunkiem. Jedziemy pełnym zespołem… Aha i nie zapomnijcie legitymacji, nie tylko my tam będziemy. Po tych słowach wyszedł, nie zamykając za sobą drzwi. Dziura – krzyknęła Uryna – Dziura, kto tam będzie, skąd… Dziura słyszysz ? Ale naczelnik nie odwracając się podniósł tylko rękę i odpowiedział krótko – nie zapomnijcie tych legitymacji, będą potrzebne. Jest coś, o czym nie wiemy, powiedziała Uryna i pytająco spojrzała na Fiuta. Inspektor jednak nie spuszczał wzroku z drzwi windy – Jeszcze dużo rzeczy nie wiemy Uryno, pakuj rzeczy i chodźmy, Dziura nie lubi czekać.
(Admin): Super, dzieki wielkie! Musze pomyslec nad jakims systemem darowizn i nagrod dla dobrych pisarzy.
Komentarze do "Kryminał cz.3 – Pierwsze spotkanie"
-
chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
-
Odpowiedz
Drogi kolego !
Właśnie przeczytałem trzecią część kryminału , no nie powiem , dobre , dobre. Przypomniałeś mi , jak kiedyś zaczytywałem się kryminałami z biblioteki w mojej rodzinnej miejscowości. Przypomniałeś mi ten niezapomniany klimat , który towarzyszył mi , gdy pochalanialem dobrą książke.
Lecz było to w czasach , gdy jeszcze nie robiłem doktoratu. I nie byłem takim dziwakiem.
Piję gorące cappuccino o smaku waniliowym ( zapewne , wanilia ta pochodzi z głównego zbiornika , usytuowanego w centralnej części Łódzkiego Wydziału Fabrycznego), siedzę na krześle koło mojej dziury ( ma już 7 metrów długości i 5 metrów szerokości ) . Pogoda się zjebała , a ja bym w związku z tym przeczytał jakąś dobrą książke , a do biblioteki nie pojadę , raz , że nie mam ochoty na kontakt z ludźmi ; dwa , że nie myłem i nie goliłem się od dwóch tygodni .
Dlatego zapytuje ( pokornie ) : jest jakaś możliwość czytania książek w internecie ( ale czytania , nie słuchania ) . Może ktoś wie , albo są jakieś strony z książkami.
Pozdrawiam
Doktorant Sławek10 -
Odpowiedz
Panie doktorze, należy zaopatrzyć się w tzw: czytnik e-book i kupować e-książki w internecie a sporo jest za darmo. Wówczas niemal cała literatura światowa, jest w jednym miejscu.
00-
Odpowiedz
Drogi Panie , jestem tylko doktorantem . To muszę kupić ten czytnik e-book ? Nie da się na telefonie z Androidem czytać książek ?
Pozdrawiam
Doktorant Sławek11-
Odpowiedz
Nie wiem, chyba się da ale czytnikiem zdrowiej dla oczu i wygodniej bo ma większy wyświetlacz i inny rodzaj, tzw: e-ink. Nie męczy oczu bo nie świeci ale podświetlenie można sobie włączyć jak ktoś chce.
00-
Odpowiedz
Dzięki za odpowiedź. Kulturalny z Ciebie człowiek . Dlatego ,że odpowiadasz .
Jadę dzisiaj do doktorant Kasi , umyć się i ogolić i trochę posiedzieć w cieple. Zjem też pierogi z truskawkami i popiję maślanką. Co do e – książek , jak wrócę poźnym popołudniem do mojej dziury , to zagłębie się w temat , bo mam jeszcze 10 calowy tablet Lenovo , za który 3 lata temu dałem 1700 zł , a który do tej pory używałem głównie do oglądania porno. Ja myślę że na nim będzie się dobrze czytało .
Pozdrawiam
Doktorant Sławek00
-
-
-
-
Odpowiedz
Hahahaha co ja robię zamiast spać i jebać na socjale dla Ukraińców jak na polaka przystało czytam o dziurach fiutach sromach i urynach. Tak specjalnie nie wymieniłam Fjuta pierwszego żeby czuł się gorzej i drgała mu lewa powieka dobranoc
00
Kolejny epizod detektywa fiuta
2023-10-03 23:34W imieniu wszystkich chujan bardzo prosze autora o kolejny epizod opowiesci detektywa fiuta. Chce wiedziec co sie stalo z Dziura. Prosze wszystkich o wsparcie dla autora chociaz przyslowiowymi lajkami na poscie. Dziekuje.
Komentarze do "Kolejny epizod detektywa fiuta"
-
chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
-
Odpowiedz
Prawdopodobnie skończył w Łódzkim Wydziale Fabrycznym
20 -
Odpowiedz
Nic się nie martw . Będzie kolejny epizod . Ja też jestem fanem autora tego kryminału .
Jak on nie napisze dalszej części, to ja napiszę i zapewniam , że będzie ciekawie.00 -
Odpowiedz
Nie spodziewałem się takiego odzewu. Miło mi 🙂 Zatem, proszę, jest trzecia część. Czwarta też będzie… (Autor)
42
Chciałbym być jednym z nich
2023-10-03 23:29Kurde. Chciałbym być jednym z tych cynicznych nierobów i nieudaczników, którzy rządzą tym krajem od lat.
Mógłbym przepierdolić co kilka miesięcy kilkadziesiąt milionów z waszych ciężko zarobionych pieniędzy, bo mi się nie chciało czegoś porządnie sprawdzić i chuja byście mogli mi zrobić.
Potem okazałoby się, że spierdoliłem po całości to machnalbym ręką i powiedział „eee tam, w skali budżetu to i tak chuj”. I tak za każdym razem.
Całkowity brak odpowiedzialności za swoje czyny, mimo, że w teorii odpowiadasz za kilkadziesiąt milionów ludzi, którzy cię wybrali, ich losy i przyszłość i powinni być to traktowane jako jedno z najbardziej odpowiedzialnych stanowisk.
Mógłbym bezstresowo podchodzić do tego wszystkiego, przychodzić pijany, albo naćpany do pracy i chuja by mi ktoś zrobił, bo miałbym immunitet. Żadnej odpowiedzialności.
Siedziałbym w willi w luksusie i śmiał się z tego, że pół kraju mnie obraża, wyzywa i nienawidzi, bo i tak chuja moglibyście mi zrobić.
W końcu mógłbym się wysypiać, bo nie musiałbym wstawać do żadnej roboty, bo oni tam kompletnie nic nie robią. Jak muszą zrobić raz na ruski rok posiedzenie sejmu to jest narzekanie, że w ogóle muszą coś robić.
Potem po zakończeniu kadencji dostałbym odprawę i jakieś stanowisko za kilkanaście, kilkadziesiąt tysięcy miesięcznie w spółce, czy instytucji państwowej, a za kilka miesięcy zapomnielibyście o tych wszystkich aferach, które zrobiłem. Za kilka lat nikt nawet nie pamiętałby, że istnialem, ale majątek i znajomości by zostały.
Wy wkurwialibyscie się już na następnych co was będą skubać.
Komentarze do "Chciałbym być jednym z nich"
-
chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
-
Odpowiedz
Nie no, ja takim skompromitowanym, zdegenerowanym moralnym zerem, które kradnie i pasie się cudzym kosztem nie chciałbym być. Chciałbym być za to politykiem lewicowym, zwolennikiem federacjonizmu europejskiejgo, osadzonym głęboko w strukturach UE, który stoi w awangardzie rewolucji politycznej na starym kontynencie. Chciałbym współpracować z Sylwią Spurek w dziele przemiany naszego podwórka. Eurofederalizacja, obowiązkowy weganizm, ateizacja życia publicznego, związki homoseksualne, OZE do 2030, prawa zwierząt – to są postulaty, które chce realizować.
01
Fenomen
2023-10-03 23:28Ja pierdolę, Chujnia to fenomen internetu. Nie wiem, kto stworzył ten portal, czy to jakiś jeden kolo czy większy zespół. Nie ważne, jakie są intencje chujni, te jawne i te ukryte. Ważne, że taka chujnia jest i se można przeklinać w sieci. Chuj!
Dewiacja mojego autorstwa
2023-10-03 21:59wchodzę podeszwą buta w kupę ludzką/psią/krowią a następnie wchodzę, jak gdyby nigdy nic do jakiegoś biura/sklepu gdzie roznoszę smród kału zachowując się jak gdyby nic nie zaszło, a skonsternowani i zniesmaczeni ludzie zwiększają bekę jaką z nich w tym momencie cisnę.
Darmowe prawo jazdy od PIS
2023-10-03 21:58Witam was drodzy chujanie! Piszę o tym właśnie, ponieważ strasznie mnie wkurwia obietnica partii dla jebanych alfów idiotów (PIS). Wicemarszałek Witek Zapowiedziała darmowe prawo kat.B jazdy dla tych, którzy ukończą szkołę średnią. Nawet już nie zwracając uwagi na to ,czy to technikum w danym kierunku.Kurwa mać wszyscy będą robili prawo jazdy, a instruktorzy co będą z tego mieli? Gówno. Dlaczego? Bo przez Pisiorów nie będą mieli jak żyć bez pieniędzy, bo niebawem prawie każdy będzie to robił za darmo. A prawo jazdy nie jest dla każdego. Ceny tych kursów będą niebawem droższe. Tak jak przeczytać chujnię od innego autora ,,Kierowcy są beznadziejni w chuj”.
Komentarze do "Darmowe prawo jazdy od PIS"
-
chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
-
Odpowiedz
To będzie nic nie wart papierek. Nie będzie samochodów. Mogliby tak samo rozdawać patenty sternika jachtowego.
30 -
Odpowiedz
Żenada jak pisowscy starają się korumpować elektorat obiecankami cacankami. Ale instruktorów to jebać, bo specjalnie upierdalają ludzi aby się nachapać kolejnymi opłatami za egzaminy.
30 -
Odpowiedz
Legnica przeprasza za tę idiotkę.
00

”króluje nam PIS do końca świata i jeden dzień dłużej” – wprost przeciwnie, niech zdechnie ta partia.
Przecież to sarkazm.
I tak ten popierdolony naród ich wybierze lub opozycję, która też popiera takie praktyki. Niczego te jebane tumany się nie potrafią nauczyć. Nawet elita intelektualna to zindoktrynowane przygłupy. Nie ma nadziei, trzeba wszystko sprzedać i stąd spierdalać.
Łer du ju goł, maj lowli? Bo też bym gdzieś czmychnął 😉
Nołer, bikoz ewryłer is similar sytuejszyn.
Nołan man on the Nothings Hills
Jebać PiS i kaczuszkę małą kurwę
Na najbliższym balu przekażę gratulację dla Billa i jego dziecka – Światowej Organizacji Zdrowia. Klaus Schwab.
To jest robienie gruntu pod pandemie 2.0