RTX 3090 Ti jest za wolna w 4k

Wyjebałem 10 tysięcy złotych na kartę pół roku temu a ta suka już nie wyrabia w najnowszych grach w 4k na ultra detalach.
Procesor mam i7 12900kf i też za niego dużo dałem.
zmieniać na rtx 4090 czy co do chuja? Już mam dość co rok nowa karta graficzna bo stara nie wyrabia

9
8
Pokaż komentarze (21)

Komentarze do "RTX 3090 Ti jest za wolna w 4k"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Ja mam Intel i3 6006 oraz kartę GeForce 920 M
    W zupełności mi to wystarcza bo i tak nie gram ( od święta ).
    Kup sobie Xboxa Series X lub S

    1

    4
    Odpowiedz
  3. To nie możesz w te najnowsze dziś gry pograć za 5 lat na karcie, która wtedy będzie za tysiaka, a dziś grać w te, co wyszły 5 lat temu na karcie, która dziś kosztuje tysiaka? Co ci daje, że natychmiast grasz w najnowsze nowości? Szczęśliwszym człowiekiem jesteś, czy bardziej ci staje? W Wiedźmina sobie pograj. Zajebista gra. A jak przeszedłeś, to jest taka gierka o koleżce, co buduje gang na dzikim zachodzie. Dziś te gry ogarniesz na biurowym sprzęcie.

    3

    2
    Odpowiedz
    1. Ja potwierdzam co autor napisal. Mam 3090ti tez i gram w grę z 2015 roku fallout 4 i w rozdzielczości 4k nie daje rady na ultra detalach utrzymać 60 fps więc trochę nietrafione… chyba że w 1440p albo fullhd to tak

      4

      0
      Odpowiedz
    2. Co to za gra o gangu?

      0

      4
      Odpowiedz
  4. Tak tak goju wydawaj swoje ciezko zarobione pieniadze na jakies chujowe gry pelne politycznego gowna

    6

    3
    Odpowiedz
  5. Ja za to kupiłem ostatnio 3080 i nie mam go w czym użyć bo szkoda mi kasy na gry. Jakiś czas temu była forza horizon 5 za darmo na weekend na steamie i znudziła mi się na etapie wybierania zaimków

    1

    3
    Odpowiedz
  6. Ja mam Commodore C64 i mi tam nic się nie zacina. Mario Bros, Moon Patrol czy Prince of Persia, śmigają aż miło i to z dźwiękiem i w kolorze.

    2

    3
    Odpowiedz
  7. A co myślisz o komputerze z 2004 roku o szybkości procesora 1753 mhz, 256 mb ramu, karta graficzna 128 mb. W co na takim kompie można grać? Były kiedyś gierki dołączane do gazet Play, CD Action, Click, może w to?

    1

    2
    Odpowiedz
    1. Twierdza, fable, sacred

      0

      1
      Odpowiedz
    2. Na allegro czy innych portalach kupisz pełne wersje gier na to, na tony. Tanio. I zapewne sporo dobrych tytułów. A że gra nie wygląda jak film? No i co z tego, grunt, że jest grywalna. Producenci już dawno zapomnieli o tym, by tak robić gry, a gracze też się tylko podniecają tym, czy wyciąga 100fps w 8k. Jakby to miało zapewnić dobrą zabawę…

      0

      1
      Odpowiedz
  8. I daje ci to szczęście? Jeśli wirtualny świat jest twoim celem, to poczekaj trochę, bo będą gry animowane bezpośrednio w twojej świadomości. Stworzysz sobie świat jak w Sim’s i już z domu dupy nie będziesz musiał ruszać. Powodzenia.

    3

    1
    Odpowiedz
    1. Okulary rozszerzonej rzeczywistości już od kilku lat są w sprzedaży. Nie wiesz kurwa czy ktoś jest mądry czy czyta definicję z Wikipedii.

      Za chwilę będzie: „tak, taki jesteś mądry? To zdejmij okulary i powiedz to jeszcze raz”.

      1

      0
      Odpowiedz
  9. Mnie już gry się znudziły wolę poczytać jakąś książkę lub wyjść na spacer.

    0

    1
    Odpowiedz
    1. Heroes of Might and Magic III się nie nudzą, a jak się napierdala z sąsiadem przen neta z otwartym oknem 6 metrów do niego to już wo ogóle 😉

      0

      0
      Odpowiedz
  10. Podkręć zarówno CPU jak i GPU, tylko zmień chłodzenie najlepiej na ciekłym azotem, a jeśli nie możesz to na chłodzenie wodne. Pamiętaj też o chłodzeniu RAM-u.
    Uda ci się pod warunkiem, że masz zajebisty motherboard podatny na overclocking tzn. Z górnej półki.

    2

    1
    Odpowiedz
  11. Debile używają GPU do kopania kryptowalut, inwestując grube tysiące w karty graficzne z racji wydajnych GPU.
    Głupki nie wiedzą, że ich sprzęt kupiony za grubą kasę jest gówno wydajny w porównaniu do koparek kryptowalut.
    W Rosji przyłapano na kopaniu nakoFców, którzy wykorzystywali do tego celu państwowe superkomputery, służące do analizy złożonych procesów, fizycznych, chemicznych i biologicznych.
    Klastry owych superkomputerów mają moc obliczeniową dziesiątki tysięcy razy większą niż nawet najbardziej wydajny komputer domowy.
    Także kopanie kryptowalut na domowym sprzęcie jest bez sensu.
    To odnośnie grafiki RTX 3090 Ti i mocniejszych.

    0

    2
    Odpowiedz
    1. A kto mówił o kopaniu krypto na 3090 ty zjebie pierdolony
      Wynocha imbecylu!!!

      2

      0
      Odpowiedz
      1. Jeb się tumanie!

        0

        2
        Odpowiedz
    2. O co chodzi z tym kopaniem kryptowalut ? Mam Amigę 500 i Pegasusa , też mogę kopać ?

      0

      1
      Odpowiedz
    3. Nie do końca tak jest. Istnieją kryptowaluty z tak ustawionym algorytmem, że w zasadzie jedynie na GPU jest sensowne kopanie, bo sworzenie odpowiedniego ASIC’a jest bardzo trudne, niemożliwe, drogie lub nieopłacalne. I tylko kopanie takich może (ale nie musi) mieć sens.

      1

      0
      Odpowiedz
  12. kup nową kartę

    1

    0
    Odpowiedz

Dusza jest więzieniem ciała

To nie prawda, że każdy jest kowalem swojego losu. Życie (los?) czasem tworzy sytuacje, w których tkwimy jak w matni. Każda nasza rzekomo świadoma decyzja końcem końców prowadzi nas do jednego – zwykłej dojmującej chujni – jak w antycznej tragedii, jak w „Edypie”. Każde to rozpychanie się łokciami i szarpanie się o coś, co większości ludzi przychodzi z płatka i tak prowadzi donikąd. Człowiek budzi się gdzieś w połowie, przed czterdziestką ze smutną konstatacją, że cały poniesiony do tej pory trud był o dupę rozbić , był p prostu daremny. Głupie nic nie warte studia, które skutkowały równie głupią pracą, wykonywaną do tej pory, bezcelowa praca społeczna, ruiny życia towarzyskiego i osobistego. 15 lat ,potencjalnie najlepszych w życiu, pokornie przecierpianych, dzień za dniem. Czy może być większa chujnia z chujni?

26
1
Pokaż komentarze (4)

Komentarze do "Dusza jest więzieniem ciała"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. To nieprawda , że każdy jest kowalem swojego losu , ale lepiej jest tak nie myśleć.
    Warto nie przestawać się uczyć, po osiemnastce też. Choć myślę, że wielu nawet nie zaczęło, jak cofam się pamięcią do podstawówki. Bogole to takie kujony, ale po 30tce.

    0

    0
    Odpowiedz
  3. Raczej ciało więzieniem wolnej duszy.

    4

    0
    Odpowiedz
  4. Czy ktoś komu spada cegła na głowę i zabija jest kowalem własnego losu?? Nie, wszystko jest kwestia losu i szczęścia. I albo zapisany jest pozytywny los, albo negatywny. Czasem też bywa że nagle z dobrego tworzy się zły i odwrotnie.

    0

    0
    Odpowiedz
  5. Nie pij oraz nie pal, nie bierz dragow do 21 roku życia, rozwijaj pasję. Tylko tak osiągniesz nirvane

    0

    0
    Odpowiedz

Re wiecznie źle

Kolego, mam to samo z moją dziewczyną. Moja dziewczyna wiecznie leży i jest zarąbana. Moja teoria jest taka, że to dlatego, że jest niskociśnieniowem. Potrafi mieć ciśnienie krwi 90 na 45.

Ciągle mówi, że jest zarąbana, i żebym oddychał za nią, bo nie chce jej się.

11
2
Pokaż komentarze (3)

Komentarze do "Re wiecznie źle"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Zapewniam cię, że będzie oddychać pełną piersią, nawet gdy chad 190/19 przydusi ją kutasem.

    4

    0
    Odpowiedz
    1. 19 przy 190 to jakiś śmieszny maluszek, minimum to 25cm.

      1

      0
      Odpowiedz
      1. Może, nie znam się na kutasach i normach.

        0

        0
        Odpowiedz

Chujnia sklepowa

Wchodzę do Inmedio po browarek. Na ulicy pusto, w sklepie nikogo. Idę prosto do lodówki, biorę czteropaka, idę do kasy, a tam nie wiadomo skąd jakieś krówsko wbiło się przede mną po śmierdzące szlugi i jeszcze płaci gotówką i liczy te drobniaki w tempie lodowca, w końcu każe kasjerce odliczyć, bo sama pizda jebana nie umie. A ja czekam i mnie chuj strzela. I to już kolejny raz podobna sytuacja. Jak to jest kurwa możliwe? Materializują się ze światów równoległych?

11
10
Pokaż komentarze (2)

Komentarze do "Chujnia sklepowa"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Trochę więcej cierpliwości, bo ci zwieracze strzelą.

    4

    2
    Odpowiedz
  3. Mam dokładnie tak samo, wchodzę-pusto, kucam, biorę co moje, wstaję, odwracam się ……, kurwa 3 osoby, jedna hotdoga, druga dwie paczki nadaje a trzecia chujwico, nosz kurwa ja pierdole..

    1

    0
    Odpowiedz

Emisja CO2 i Fit for 55

Łatwo jest pierdolić politykom, nierobom i tępym babom z lewicowych ugrupowań, że trzeba ratować planetę i podporządkować się całkowicie, zaufać ekofaszystowskiemu pierdoleniu jeśli jest się wielką panią, która w życiu nie skalała rąk żadną uczciwą pracą i życiem jak normalny obywatel.

Politycy mogą być pełni optymizmu i myśleć, że samą miłością do planety, fanatyzmem i ideami można wszystko osiągnąć, że wszystko da się sfinansować, dofinansować, pomoc każdemu, dać zasiłki, że będzie ciężko i damy radę, bo jak twoja robota polega na występowaniu i pierdoleniu od rzeczy, żyjesz od zawsze na wysokim poziomie, do tego czasem masz partnera, męża, żonę, która też siedzi w tej polityce, układach i kroi kasę to łatwo jest odnieść wrażenie, że panuje dobrobyt, że wszystko idzie dobrze, że damy sobie radę.

No, ale dla przeciętnego Kowalskiego instalacja jakichś gówien, adaptacja, płacenie dodatkowych podatków, opłat emisyjnych, utrudnianie życia, przemieszczania, wymiana auta, certyfikaty to są nokautujące ciosy finansowe, po których trzeba się latami podnosić, albo wymagają zakredytowania.

Jak ja bym kurwa chciał, żeby te wszystkie lewackie baby musiały wyskoczyć z tych drogich ciuchów i pojechać tyrać na Szparagach na akord po 10 godzin, żeby utrzymać siebie i rodzinę to by się wtedy wszystko wyklarowało. Umarłyby wszystkie wzniosłe idee, miłość do planety, ckliwość, a chóry anielskie we łbach ucichłyby bezpowrotnie.

25
0
Pokaż komentarze (5)

Komentarze do "Emisja CO2 i Fit for 55"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Mnie tam jebie co będzie po mnie, to problem dla ludzi co mają dzieci, albo po prostu nie mają za dużo problemów. Jak oskarki z miast 500k+ chcą płacić dodatkowe daniny na to, to niech płacą, ja tam fiutom z własnej woli nie dam ani złotówki.

    Natomiat to i tak nie ma zadnego sensu, europa jest względnie zielona. Co z tego, że my się wyżyłujemy do granic, nawet ceną gospodarki, skoro obok są chociażby pierdoleni amerykanie ze swoją gospodarką opartą o auta i korki. Niemcy kopcą, australia kopci, chiny kopcą, hindusi kopcą, a filipinczycy to w ogole odpowiadaja za smieci w wodzie.

    Szkoda, że unia zajmuje się takim gównem zamiast np. standaryzować różnych rzeczy i walczyć o równouprawnienie, na przykład znosić konskrybcję w krajach członkowskich.

    3

    0
    Odpowiedz
  3. Goju, politycy nie myślą o planecie, lecz pod naszym wpływem pchają te ekogówna. Następnie pierdolą, że to eko, bo muszą ułożyć jakąś narrację. Radzę zredukować poziom życia i ostro wziąć się za tyrę, bo fit for 55, c40 cities i inne ekogówna, to dopiero wstęp do Nowej Zielonej Cyberkomuny. Myślisz, że jak kupisz auto na zielonych tablicach, zamontujesz panel i pompę ciepła, to damy ci spokój? Dlaczego tak by się miało stać? Skoro nie protestujesz, to my idziemy dalej. Klaus Schwab.

    8

    0
    Odpowiedz
    1. Kałs, przyglądam się twoim postom od jakiegoś czasu. Powiedz proszę, nam gojom, PO CHUJ to robicie? Dla czystej chorej satysfakcji z wpływania waszej garsteczki zboczeńców na kilka miliardów ludzi? Czy o co chodzi?
      – Przeciętny Goj

      1

      0
      Odpowiedz
      1. To proste. Są 2 główne powody. Po pierwsze – upada system monetarny, na którym jest zbudowany nasz majątek i władza. To jest proces, który trwa od dekad i dobiega końca. Dług wzrasta szybciej niż gospodarka, która mogłaby go spłacać i obsługiwać. Utrata zaufania goja do waluty to tylko kwestia czasu. Gdyby każdy chciał wyjąć z konta swoje fiaty i kupić coś konkretnego, to rozpętałaby się rewolucja i w mig rozjebałby się obecny porządek świata. My nie chcemy do tego dopuścić. Chcemy zachować, a nawet poszerzyć władzę i stan posiadania. W tym celu zamierzamy was pozbawić jakiejkolwiek mocy i chęci do buntu. Atomizujemy was, byście byli bez wsparcia innych. Odbieramy wam zasoby, bo bez nich jesteście słabsi, a poza tym one nam się należą. Zniewalamy was kontrolą totalną, żeby każdy możliwy bunt zauważyć i stłumić w zarodku. Wciskamy wam ziemizm, żebyście uwierzyli, że to dobrze, że wszystko tracicie. Drugim naszym powodem jest troska o środowisko, w którym żyjemy. My mamy wszystko. Możemy kupić, cokolwiek zapragniemy. Nie są już przedmiotem naszych trosk i marzeń przedmiotym materialne jak dla was – gojów. Patrzymy dalej, wyżej. Nie potrzebujemy 8 miliardów robactwa, które zżera nam zasoby i nieodwracalnie dewastuje środowisko. waszą prolską robotę wkrótce możemy zastąpić sztuczną inteligencją. Chcemy czystej i zdrowej planety dla naszych przyszłych pokoleń. Chcemy zasobów na tej planecie, które wystarczą na realizację wielkich celów – rozwoju nauki, podróży kosmicznych, itd. Teraz już nie ma żartów ani dla nas drogi odwrotu. Musicie ustąpić nam miejsca. Klaus Schwab.

        2

        0
        Odpowiedz
  4. Fit for 55 i ogólnie to, co dzieje się w Unii od kilku lat to dowód na to, że:

    1. UE idzie w stronę totalitaryzmu. Przypominam, że dwie podstawowe cechy totalitaryzmu to głęboka ingerencja państwa w życie obywatela oraz brak wpływu obywateli na władzę. Fit for 55 i sposób, w jaki ten pakiet wdrożono, spełnia obydwie te cechy. Zapewniam was, że gdyby wprowadzenie Fit for 55 zależało od przeprowadzenia w każdym kraju członkowskim wiążącego referendum i uzyskania w nim zgody co najmniej połowy głosujących, ten pakiet nigdy by nie wszedł w życie.

    2. Około 3/4 europosłów i komisarzy unijnych nadaje się wyłącznie do dożywotniego odizolowania od społeczeństwa w więzieniu lub w psychiatryku.

    3. Nie ma większego wroga demokracji i wolności w Europie niż europejska lewica.

    2

    0
    Odpowiedz

Eureka !

Po trzydziestu larach żmudnych badań, mogę w końcu ogłosić światu, że odkryłem korelację pomiędzy zakłóceniem analizy percepcji względnej z niedoborem bodźców intermodularnego odwzorowania świata zastanego w chwili zadziałania elementu dezorientacji w pojęciu dysmorficznym do aktualnego stanu emocjonalnego gdy przedmiot badań nie uaktywnia obszarów mózgu odpowiedzialnych za koherentną odpowiedź neuronową. Wynik eksperymentu dowodzi także iż podświadome impulsy aktywowane irracjonalnością odwrotności rozkładu gaussa zmuszają jaźń do amorfizmu sensorycznego co nieuchronnie prowadzi do zmian behawioralnych jednostki w odniesieniu do samostanowienia w rzeczywistości euforycznej.

4
8
Pokaż komentarze (9)

Komentarze do "Eureka !"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. spierdalaj fagasie

    2

    0
    Odpowiedz
  3. Nieśmieszne.

    1

    0
    Odpowiedz
  4. No , wreszcie się doczekałem inteligenta na chujni.
    Nie przejmuj się , że Cię Panie naukowcu, zminusowali.
    Ja też dokonałem pewnego wzniosłego odkrycia , związanego z moją dziurą oraz inwazją insektów , sterowanych przez agentów ABW o godzinie 24:59, jednakże odkryciem się tym nie podzielę , bo Was wszystkich pierdole .
    Pozdrawiam
    Doktorant Sławek

    1

    1
    Odpowiedz
  5. Są ludzie , którzy myślą, że jak użyją mniej pospolitych słów to będzie brzmiało to mądrze. Używanie ich na siłę świadczy o małym kutasie , a nie że jest mądry.

    Tutaj zjadliwa wersja

    Gdy człowiek doświadcza czegoś, co zaburza jego postrzeganie rzeczywistości, może to prowadzić do zmian w jego stanie emocjonalnym. Te zmiany mogą wynikać z zakłócenia analizy percepcji względnej, czyli procesu, w którym mózg interpretuje informacje zmysłowe. Gdy ten proces jest zakłócony, człowiek może mieć trudności ze zrozumieniem tego, co się wokół niego dzieje, co może prowadzić do strachu lub innych negatywnych emocji.

    Rozumiem żart , ale słaby jest w chuj

    0

    0
    Odpowiedz
    1. Nie gościu , używanie takich słów może świadczyć co najwyżej o braku poczucia własnej wartości, a nie o małym kutasie. Skoro już poruszyłeś ten problem, to zapewne ty masz małego , dlatego musiałeś ten głupi tekst o kutasie wysrać .
      Sebastian – ministrant i idę sobie zwalić.

      0

      0
      Odpowiedz
    2. Świadczy o małym kutasie, a nie ze jest mądry??? To kutas ma być mądry, czy jego właściciel.

      0

      0
      Odpowiedz
  6. Nie zrozumiałem – zbyt laicki język. Postaraj się wypowiedzieć używając fachowych pojęć zamiar tych proletariackich uproszczeń.

    1

    0
    Odpowiedz
  7. Ja już dawno do tego doszedłem.
    Pozdrawiam.

    0

    0
    Odpowiedz

Wiecznie źle

Moja dziewczyna dosłownie WIECZNIE źle się czuje. Fizycznie, psychicznie, kurwa no ciagle jej coś nie pasuje i ciągle jest jej nie tak. Mówię że ma iść do lekarza to kurwa nie, bo nie. Ciągle narzeka że to ja boli, że głowa, że plecy, że dupa kurwa, że jest zmęczona, że jej się nie chce, ze siebie nie lubi, ze nikt jej nie lubi. Ja jej powtarzam że ja kocham, ze jest piekna itd ale kurwa jak grochem o zgrzybiala sciane. Nigdzie kurwa nie wychodzimy, nigdzie nie jezdzimy. Ja robie zakupy, zapierdalam i ogarniam w domu, pracuje, a ona kurwa całymi dniami śpi i nic z tym nie robi albo jak wstaje to uzala sie nad soba albo sie do mnie przypierdala o chuj wie co. To cud jak na kawe gdzieś chociaż pójdziemy albo na głupie kurwa ciasto za 10 zl z sowy. Kocham ja ale nie wiem jak długo tak wytrzymam, jak ona nic z tym nie zrobi bo to sie wykończyc idzie sluchajac codziennie tych lamentow

16
4
Pokaż komentarze (26)

Komentarze do "Wiecznie źle"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Jak pozna chada 190 cm + 19 cm, to natychmiast wyzdrowieje.

    14

    0
    Odpowiedz
  3. Do roboty niech idzie a do lekarza nie ma sensu. Diagnoza jest prosta, dziewczyna jest leniem i tyle.

    4

    0
    Odpowiedz
  4. Zapewne ma depresję i przy okazji raczej ciebie nie kocha, bo uczucie zwykle dodaje skrzydeł. Pewnie też jest rozżalona na siebie, że poświęca czas jakiemuś normikowi. Oczywiście to takie moje luźne przemyślenia, więc traktuj je z dystansem, nie mniej motywuj ją do leczenia, a jak nie będzie chciała to zostaw w pizdu, bo szkoda energii. Zwyczajnie to kobieta ciągnie ciebie w podobne bagno emocjonalne w jakim sama tkwi.

    9

    1
    Odpowiedz
  5. Po pierwsze to jest coś z nią źle, choćby tylko psychicznie , a prawdopodobnie też fizycznie, dlatego się tak czuje.
    Po drugie , przebywając z człowiekiem który ma zwałę, sam zaczynasz ją wchłaniać. Proponuję ograniczyć kontakt w trosce o Twoje (!) zdrowie.
    Bądź zdrowy

    4

    1
    Odpowiedz
  6. I zaraz odezwie się jakiś foliarz i będzie pierdolił farmazony że to przez szczepionkę.

    0

    1
    Odpowiedz
    1. To zapewne przez szczepionkę.

      12

      0
      Odpowiedz
  7. Miałem tak samo. Dzisiaj już nie mam dziewczyny

    1

    0
    Odpowiedz
  8. To co napiszę będzie brutalne ale niestety problem jest z tobą chociaż nie ma w tym twojej winy. Starasz się, robisz co możesz, mówisz rzeczy żeby ją pocieszyć ale najwyraźniej twojej kobiecie się to znudziło. Narzeka ciągle bo męczy ją rutyna ale nic na to nie możesz poradzić bo to ty uosabiasz tę rutynę, od ciebie słyszała już tysiąc razy że jest piękna, nie jesteś już nowy i zaskakujący. Jedyne co możesz zrobić to usiąść i porozmawiać z nią wprost o wszystkim co czujesz. Powiedzieć że też musi się zacząć starać w waszym związku bo ty sam tego wozu dłużej nie pociągniesz i albo to albo pora byście się rozstali. Nie spodziewaj się jednak cudów, skoro jest już taka zmęczona to usłyszysz pewnie że dobra, to koniec.

    8

    0
    Odpowiedz
    1. Problem jest z tobą , ale nie ma w tym twojej winy ? Dawno większej bzdury nie słyszałem. Co to w ogóle ma znaczyć? Że typiara jest niedojrzała albo nie ma odwagi czy empatii do tego żeby szczerze pogadać, ale nie wypada mi tego przyznawać? Masakra. Naucz kobiety pisać i czytać to świat się skończy

      0

      1
      Odpowiedz
      1. Polecam Ci Twoje stare dobre znajome: Lewą i Prawą (jedna z nich jest na pewno piśmienna), które znają Twoje potrzeby i tak Cię zabawią, że nie zwrócisz już nigdy uwagi na żadną laskę i żadna Cię więcej nie unieszczęśliwi. A jak jeszcze usuniesz sobie kilka żeber, to poznasz trzecią, niezwykle głęboką i umiejącą czytać (a na pewno gadać, niekoniecznie do rzeczy).
        Wszystko jest możliwe do osiągnięcia, wystarczy tylko o to odpowiednio zadbać, a nie wzorem niedojrzałej typiary narzekać i wydziwiać. Albo wypisywać, że rozsądna rada (żeby nie było, nie mojego autorstwa) to bzdura i dalej czuć się ofiarą okrutnego losu zwalając wszystko na drugą osobę (niczym się od niej nie różniąc pod względem rozwiązania problemu).
        Innymi słowy: albo umiesz ją wyciągnąć z tego bagna marazmu, albo zdajesz się na dobrego specjalistę albo kończysz związek. Czwartej opcji nie ma.

        0

        0
        Odpowiedz
  9. Tarczycę niech sobie obada. Albo niedoczynność albo depresja, przy czym to drugie równie dobrze może być spowodowane tym pierwszym.

    2

    0
    Odpowiedz
  10. To sprawa grubego kalibru . Ale jest szansa , że inspektor Fiut , rozwiąże twój problem … zwróć się o pomoc do autora tego świetnego , zapierającego dech w piersiach, kryminału.

    3

    0
    Odpowiedz
  11. Zmieniaj na inna.

    2

    0
    Odpowiedz
  12. Tylko skuwanie asfaltu kilofem przez 12 godzin za kromkę suchego chleba może jej nauczyć pokory.

    4

    0
    Odpowiedz
  13. Słabo bzykasz ją. Nie czuje ekscytacji w ogóle będąc z Tobą. Wyliż jej czasem cipkę przez 10 minut zanim wsadzisz.

    5

    1
    Odpowiedz
    1. Nie chciałem o tym pisać ale jej tak jedzie zdechłym śledziem że nie wytrzymam ani minuty a co dopiero 10.

      2

      0
      Odpowiedz
      1. Aha. To po co z kimś takim jesteś? Sam też jesteś brudasem?

        0

        0
        Odpowiedz
        1. Ona nie jest brudasem i ja też kurwa nie jestem. Po prostu jej z cipki jedzie, ale cycki ma w chuj fajne i dlatego z nią jestem.

          0

          0
          Odpowiedz
          1. To tkwij dalej w związku z cyckami i dalej płacz na chujni. Brawo. Dobraliście się oboje w korcu maku.

            0

            0
            Odpowiedz
  14. A ja mieszkam sam i huj ,31incel prawiczek piwniczak.

    7

    0
    Odpowiedz
    1. To może przestań grać w gry to Ci się polepszy 🙂

      0

      0
      Odpowiedz
  15. Pierdolona polska ksiezniczka. Zrzuc ta pizde z oczu i pierdol to.

    5

    1
    Odpowiedz
  16. Albo niskodopaminowa, albo ma już innego co lepiej rucha, a ciebie ma dość.

    0

    0
    Odpowiedz
  17. Taaa, kochasz ją, jasne. I z tej miłości wielkiej opisujesz tutaj jej cycki i zapach cipki, żeby stulejarze mieli co komentować i wyśmiewać. Piękna miłość, nie ma co. Nie dziwota, że chodzi permanentnie zdołowana.

    1

    0
    Odpowiedz

Zab, zupa, dab.

Najlepszy sprawdzian znajomosci języka polskiego to wymawiając poprawnie trzy słowa: ząb, zupa, dąb, coraz szybciej i bezbłędnie. Po tym poznać Polaka. Uwaga, test nie jest dobry dla Rumunów mówiących „dupa razboja chujnia.

4
2
Pokaż komentarze (2)

Komentarze do "Zab, zupa, dab."

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Ja rozpoznaję Polaka nie po sprawności wymawianych słów, a po tym, że co cztery lata wybiera tych samych skurwysynów oprawców i się dziwi, że dalej jest w dupie. Poważnie 😉

    3

    0
    Odpowiedz
    1. Ja rozpoznaje Polaka twarz, że oczy są bardzo blisko nosa, prawie się dotykają.
      Bardzo dziwne jeszcze to sam taki wyraz tważy przyciąga moją uwagę: jednego takiego wysokiego osobnika w dużej grupie ludzi pędzacych do metra na przykład na Stalingrad”, gdzie się spotykaja linie „5” i „7” paryskie. Ale to ON się na mnie pierwszy patrzył. To ja też? Tak samo mają dziewczyny. Inne fizjonomie mają oczy bardzo szeroko rozstawione i szeroką przegrodę nosową.
      Charaktyczna twarz Polaka, czy rasa Bałtycka? No mowie wam, taka twarz ma wgłebienia w przegrodzie nosowej i oczy zbiegaja się na odległość 1 cm. To nie ma zeza rozbieżnego, widzi ołówek na nosie dokladnie oboma oczyma
      Antyzez

      0

      0
      Odpowiedz

Druzgocący raport NIK w sprawie „szczypawek”

NIK opublikował raport w sprawie „eksperymentalnego preparatu genetycznego mRNA”.
żródła:
wolnemedia.net
wolnosc.info
Głosujcie na przedstawicieli partii, która w nazwie ma „prawo i sprawiedliwość”.
Życzę wszystkim dużo zdrowia a szczególnie szczepanom.

3
9
Pokaż komentarze (10)

Komentarze do "Druzgocący raport NIK w sprawie „szczypawek”"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Nie pierdol. Gdyby nie szczepionki i lockdowny, to by było jeszcze gorzej. Gdyby społeczeństwo było zdyscyplinowane, wszyscy poszli na lockdown i się zsszczepili, to by nie było pandemii i twój dziadek by jeszcze żył.

    2

    10
    Odpowiedz
    1. Taaaa, na Białorusi w dupie mieli pandemię i co? Wyginęli? Jakoś nadal istnieją, żyją, nie chorują.

      2

      1
      Odpowiedz
      1. To co pokazują w telewizji nie musi być prawdą. Może oni prawie wszyscy właśnie przez to wyginęli, a pokazują jakieś kurwa nagrania sprzed dziesięciu lat, że niby wszyscy żyją, a oni naprawdę nie żyją bo wyginęli, a jakby się szczepili to by żyli, a nie żyją bo nie chcieli się szczepić i wyginęli co nie.

        1

        1
        Odpowiedz
    2. Cejrowski ten dziennikarz mówił na swoim kanale jak usa ma sie sprawa po preparatach proponuje sie zapoznac , co mówił dr Hałat , prof Roman Zieliński lub ten laureat nagrody nobla chyba Francuz co odkrył wirus Hiv

      1

      1
      Odpowiedz
  3. no to zajebiste zrodla mordo, troche tak jak ruscy mieli gazete „prawda”

    1

    0
    Odpowiedz
    1. Kretynie nie chodzi o źródło informacji, ale o raport NIK-u. Masz jakieś zastrzeżenia odnośnie wiarygodności NIK-u?
      Jedynym „wiarygodnym i rzetelnym źródłem informacji” jest TVP, TVN i Polsat.
      Twój wybór, a „PRAWDĄ” jest telewizja.
      Lecz się.

      1

      1
      Odpowiedz
      1. Moj szwagier tam pracowal i mowi ze chuj, oszustwo

        1

        0
        Odpowiedz
      2. ” Masz jakieś zastrzeżenia odnośnie wiarygodności NIK-u?”

        Mam. Rządzi nim facet zamieszany w sutenerstwo.
        Ale jak wierzysz każdemu napotkanemu alfonsowi na słowo to… twój problem…

        0

        0
        Odpowiedz
    1. …wczoraj defenestrował swoją konkubinę z wysokiego parteru, przeżyła.

      1

      0
      Odpowiedz

fatalne anime rekomendacje z glamrap.pl i deon.pl

Męczą mnie niewykształcone sebki bez magistra trzepiące sobie wiecznie torbę do przeruchanego dragonballa, naruto albo innego full metal alcoholist czy jakoś tak

Obejrzelibyście coś porządnego. Moje propozycje zamiast tej gejozy:

-Mitsubachi Maya no Bouken
-Tanoshii Muumin Ikka
-Kobayashi-san Chi no Maidragon (S)
-Zero no Tsukaima
-Watashi ga Motenai no wa dō Kangaetemo Omaera ga Warui!
-Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku wo! Kurenai Densetsu
-Kaguya-sama wa Kokurasetai: Tensai-tachi no Renai Zunousen
-*Monogatari
-Elfen Lied
-Koe no katachi
-Kimi no na wa
-Szymon Majewski Show
-Kanojo, Okarishimasu
-Toradora
-K-On
-Lucky Star
-Suzumiya Haruhi no Yuuutsu
-Plastic Memories
-Bocchi the Rock!
-Urusei Yatsura
-Steins;Gate

A tak w ogóle to dlaczego nie przeczytacie Feuerbacha? Dlaczego nie przeczytacie fenomenologii ducha Hegelsa? Jak wy chcecie wygrać z kurwobogaczem, kiedy u was leżą podstawy podstaw? Bez tego nigdy nie wyjdziecie za te 4k do ręki, o których mówicie.

Pozdrawiam, Ernest
Wysłano z mojego iPhone 15 Pro Max 512GB Titanium Black

1
15
Pokaż komentarze (10)

Komentarze do "fatalne anime rekomendacje z glamrap.pl i deon.pl"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Idź stąd z tą pedofilią. Papieżowi pokazuj te komiksy, a nie nam.

    1

    1
    Odpowiedz
  3. Tez mnie to rozpierdala, anime to gówno dla pedałow mówią, ale dragon ball i naruto spoko XDDD a to tez to samo anime jest jak inne

    1

    0
    Odpowiedz
  4. Mam takie powiedzenie:
    „iPhone jest idiotoodporny, więc jeśli ktoś jest idiotą to lepiej żeby już miał tego iPhone’a”.

    0

    0
    Odpowiedz
    1. Tak tak, iPhone jest dla debili, a inteligentni ludzie mają androidy za maksymalnie tysiąc złotych, bo kto to widział wydawać dwa tysiące na telefon.
      Ogólnie pieniądze sa dla debili, mądrzy ludzie pracują na kasie w biedronce i nie zawracają sobie głowy głupotami.
      Tak sobie tłumacz nadwiślańcu.

      Pozdrawiam, Ernest
      Wysłano z mojego Macbooka Pro M1

      0

      1
      Odpowiedz
      1. Mam jedną używkę iPhone’a, może wystarczy tego syfu.
        A Mac jest zjebany, bo „Linuks” nie ma pełnego wsparcia dla M1 i dalej.
        A, i trzeba mieć też monitor 2k, a najlepiej 4k, bo w tym ograniczonym systemie (MacOS) nie ma dobrej opcji skalowania tak jak na Windowsie i Linuksie.

        0

        0
        Odpowiedz
  5. Anime są dla zjebów

    2

    1
    Odpowiedz
  6. A po co głupki mają czytać filozofow. Strata czasu, i tak nic nie wyniosą z tej lektury. Ja czytałem przez całe dotychczasowe zycie, z naiwną wiarą, ze wyniesiona wiedza w przyszlosci zaprocentuje i przyniesie wymierne korzysci. Tak się nie stało, w srodowisku, w ktorym funkcjonuję,wiedza ksiązkowa jest zbyteczna, traktowana jako balast, fanaberia. Jedyne, co odroznia mnie od prymitywow, z ktorymi mam do czynienia, to fakt że mam wykształcenie, poza tym jestem takim samym debilem jak oni. Ale Ty czytaj, rozwijaj się. Widać, ze nasz potencjał, dryg do językow. Taka znajomosc japonskiego, jestem pod wrazeniem.

    2

    0
    Odpowiedz
  7. „Męczą mnie niewykształcone sebki bez magistra trzepiące sobie wiecznie torbę”

    Algorytm AI po przeanalizowaniu tego zdania wysnuł wniosek, że jesteś wiecznie trzepaną torbą.

    3

    1
    Odpowiedz
  8. Wchodzę do restauracji chinskiej: no, coś trzeba powiedziec: ci-hay! (tobie-hay), odpowie tak samo: „ci hay”. A co potem? Mowie „Lo szi ciungło pol zen”
    „ciungło” to „państwo” a obrazek drzewa przyrośniętego do ziemi. „Ło szi”; to ja, jestem z panstwa „pol” i „zen”człowiek. Wreszcie wiemy skąd pochodzi „sprzegło”. Po kolacji wychodzac mowimy: „szi-szi”. W kieliszku sake na dnie jest fotografia, ale zamazana, jak się wypije, to widac tancerkę. Sayonara

    0

    0
    Odpowiedz
    1. A nie xin ciao?

      0

      0
      Odpowiedz