Pójdę do pracy i się wyprowadzę do Warszawy, tam będę karierę youtubera, filmowca robił i będę mieszkał z fankami w wynajmowanym mieszkaniu na Pradze albo na Śródmieściu, Złota 44 czy coś takiego, od rana do nocy będę nagrywał teledyski, zapierdalał na chleb, wieczorem będę z tymi moimi fankami się bawił do upadłego i tak będę se żył jak król normalnie, bo mi się pracować nie chce i w dupie to mam w sumie, tylko imprezy, kluby i dancing i wgl i nigdy nie wrócę do rodzinnego domu, bo będę znana gwiazdą i influencerem, będę podziwiany, znany, i każda foka będzie mnie chciała i będę chodził do ginekologa i wgl, zajebiście będzie i wszyscy będą mi zazdrościć jak będę jeździł złotym lambo i grał koncerty i będę muzykę głośną puszczał z auta i będę motorem jeździł 300km/h w zabudowanym i będę miał dużo kasy i będę znany, pójdę na studia, maturę zrobię, licencjat, magistrat i będę się uczył języków różnych, angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, portugalskiego, japońskiego i będę znany, i będę zajebiste teledyski nagrywał i będę se jeździł autami drogimi, będę miał diamenty zamiast zębów i będę miał w garażach różne samochody i dupeczki będą w nich się bujać i będą szampanem polewane przeze mnie, a w nocy będą piszczeć w jacuzzi pełnej drogich trunków i zakąsek i będę miał sześciopak, mięśnie, triceps, biceps i będę umięśniony i będę się każdej foce podobał i skończę szkołę i będę znany, będę autem jeździł na Malediwy, do USA, na Hawaje czy do Australii pociągiem, prawo jazdy będę miał, skuter, jachtem będę pływał ze ślicznymi dziewczynami w bikini będą tańczyć ze mną i będę znany i będę podziwiany, będę nabijał licznik i będę kurwa mistrzem życia i chuj strzeli studia, niepotrzebne mi świadectwa ani matura, ani prawo jazdy, bo ja będę gwiazdą i będę podziwiany, i nie muszę pracować, bo tacy jak ja są Królami Życia i każda laska będzie moja, będzie zajebiście, nie będę musiał pracować, studiować ani nic, będę mieszkał w Warszawie albo najlepiej na Manhattanie i dupeczki będą w moim mieszkaniu albo willę będę miał na obrzeżach jakiejś wyspy Malawi albo te hiszpańskie co są takie, tam stolica taka fajna i seksu będzie dużo i będę grał, tańczył, koncerty będą i będę znany i rodzina będzie ze mnie dumna, a ja będę królem kurwa i 8 miliardów ludzi będzie mnie znało i dam koncert na księżycu i oni będą oglądać mnie wszyscy, a kiedy kurwa byłem przegrywem, ale już będę, bo będę znanym gwiazdorem i będę lubiany, nie będę musiał robić magistra ani dyplomu bronić, bo po co to komu i będę kimś kurwa i będę mistrzem i będę leżał na hamaku pod palmami na Malcie albo na Haiti czy gdzieś tam kurde na złotych plażach Mozambiku czy czegoś podobnego, o i normalnie, elegancko nikt nie będzie takiego miał jak ja życia i będę zarabiał miliony normalnie miesięcznie i rocznie i wszyscy będą mnie podziwiać kurwa, a nie jakieś audi jebane czy Alfa Romeo czy ten, studia czy jakieś matury, o będę kimś, będę znany i dupeczki będą nienadążać za mną i będę mistrzem, także tak. Mówię jak jest
Jestem alkoholiczką
2023-07-10 21:40Wiem, że większość tutaj to jakieś mesie i testo czy kompletne chamy, ale piszę po prostu wszędzie gdzie mogę, bo nie mam już nadziei na nic. Jestem alkoholiczką i jest ze mną coraz gorzej. Pierwszy raz sięgnęłam po alkohol w samotności 7 lat temu. Wtedy też zaczęły się moje problemy z depresją i izolacją społeczna. Najlepiej czułam się w swoim towarzystwie i tak samo było z piciem. Najprzyjemniej piło mi się samej. Nikt mnie wtedy nie oceniał, nie mówił żebym piła mniej. Z każdym rokiem częstotliwość picia rosła tak samo jak ilość spożywanego alkoholu (piwa w moim przypadku). Zawalilam studia, znajomości, przyjaciół, szansę na rozwój, podupadlam psychicznie i fizycznie, zjebalam przez picie wszystko co tylko się dało, jakiś czas temu przechlałam wszystkie oszczędności… A teraz tak strasznie ciężko przestać. Wkurwia mnie, że alkohol na półkach sklepowych, reklamach i banerach wygląda tak pięknie i orzeźwiająco a w dodatku można go kupić za grosze, np kup wielopak, zapłać mniej! Jakby sam szatan do tego kusił. Inflacja jest chujowa, ale niech najgorszy sikacz kosztuje 20zl za puszkę, wtedy byłoby trochę łatwiej skończyć z tym syfem.
Komentarze do "Jestem alkoholiczką"
-
chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
-
Odpowiedz
Niestety alkohol to twardy narkotyk dozwolony w majestacie prawa, bo ogrom kapitału kręci się wokół niego. Mam podobnie jak Ty, siadam i piję, bo uśmierza to ból egzystencjalny. Nie robię tego do utraty świadomości i nie zawalam niczego (taki wysoko funkcjonujący alkoholik), ale zwyczajnie za często coś wchłaniam. Szczęśliwie mam kilka pasji, które mnie odciągają, ale zawsze mam z tyłu głowy, że piwko trzeba wypić zwłaszcza w te jebane upały. Jesteś na dobrej drodze, bo widzisz swoją chujnię i nie oszukujesz się, że nie jesteś alkoholiczką. Znajdź jakiś cel, który zmotywuje Cię do rzucenia tego w chuj.
40-
Odpowiedz
Co Ty pierdolisz?? Ludzie na Zachodzie piją alkohol regularnie i żyja ponad 100 lat. Masz chora wątrobe.
11
-
-
Odpowiedz
Są trzy wyjścia z sytuacji:
1. Sama się zaweźmiesz za siebie i przestaniesz pić raz na zawszae. Nigdy nie weźmiesz już alkoholu do ust, nigdy.
2. Religia. Wielu pomogła i może pomóc Tobie. Właśnie po to jest. Jak już jest tak źle, że gorzej być już nie może i stoi się pod ścianą, a znikąd żadnej pomocy, to zwrócenie się w stronę Boga jest dobrą opcją. Mnie pomaga w trudnych momentach, a jest icb dużo…
3. Poradnia AA, grupy wsparcia i terapia, detoks. Też dobra droga, ale jest tu pułapka – musisz mieć wewnętrzną motywację do rzucenia picia, bo grupa AA nie będzie Cię cały czas niańczyć i pilnować. Soort też może pomóc.
Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby wykorzystać wszystkie metody na raz, ale najpierw odpowiedź sobie na pytanie, czy chcesz żyć i czy naprawdę zależy Ci na samej sobie, bo bez tego to będzie chuj dupa i kamieni kupa. Rozumiesz?50-
Odpowiedz
Wykasuj, gościu ten idiotyczny wpis. Juz 2000 lat temu Chrystus zamienił wodę w piwo i napoił spragnionych. Do dziś żyją w dobrym zdrowiu. Ja pije piwo Regular codziennie i dobrze żyje.
12
-
-
Odpowiedz
Od Pana swojego to się ” odpatałachuj ” , patałachu płci przeciwnej.
Jeżeli jedynym wyjściem z twojego alkoholizmu , jest cena alkoholu na półce sklepowej , to Pan twój gratuluje ci mądrości życiowej – takiej na poziomie osobnika po szkole specjalnej, tudzież idiotki po podstawówce.
Ano właśnie , widzisz idiotką zwykłą jesteś , na dodatek Mesia od chamów wyzywasz ( co Pan twój , delikatnie rzecz ujmując , głęboko w tylnej dziurze ma ) , zatem na kolana padnij, pochyl głowę i zaprawdę Pan twój powiada ci : sto złoty w kieszeni, CV w zęby , bilet do Łodzi i dupa w pociąg, a już Pan twój wspólnie z Jego Ekscelencją Byczywąsem, na prawą ścieżkę życia twojego marnego , raczy naprowadzić 😉
/ Mesio PS. Najzabawniejsze będą komentarze pod twoją z dupy chujnią , w których naiwne patałachy , będą ci tłumaczyć , niczym księżniczce jakiejś co zrobić, na dodatek będą ci bardziej naiwni będą ci współczuć , a winna swojego marnego losu , jesteś sama sobie.20-
Odpowiedz
My, dziewczyny z Woli: nie mamy żadnego idioty ” pana Mesio” nad soba. Jak chcesz możemy ci nakopać w dupe tyle kopów ile nas jest: 37. A w morde też możesz dostać. Umiemy też pluć i szczekać jak suki.
00-
Odpowiedz
A czy Pan twój kiedykolwiek napoknął , że nie chce ? Dupa w pociąg i tysiak wpisowego od każdej . / Mesio Zgredzik PS. Jak będziecie umieli walić do głównego zbiornika , to wasza wartość rynkowa wzrośnie.
01
-
-
-
Odpowiedz
Ostatnie zdanie szczególnie mnie zainteresowało. Pozdrawiam, Mateusz Moravetzky
20 -
Odpowiedz
Dobrze że szukasz pomocy ale to nie jest odpowiednie miejsce. Zgłoś się do najbliższego ośrodka terapii uzaleznień.
20-
Odpowiedz
Ja ci dam, kurrwa ośrodka! Szukasz chuja do dupy?
02
-
-
Odpowiedz
Poprawna postawa prola – żądać dla swej kasty wyższych cen i większych ograniczeń. Niedługo to będziecie mieć – sumę wszystkich postulowanych przez was ograniczeń, batów, kar, podatków, obostrzeń. Za wzorową postawę dostajesz zielone punkty na steka. Klaus Schwab.
21-
Odpowiedz
Ić, nie pierdol, kto ci w to uwierzy?
02
-
-
Odpowiedz
Ja bym jebał palcówki ile wlezie w takim wypadku. Rżnij się gdzie popadnie, jeb palcówki, wkładaj wibratory w każdy otwór, kradnij krokodyle, szczaj na posadzki w biurze, sraj na biurka szefów, a na koniec rozpierdalaj arbuzy o okno.
41 -
Odpowiedz
To jest fałszywe…. nie czytajcie tego; jakis cfel to pisał. Wypierdalaj z tego portalu polskiego. Z tłumaczenia z ruskiego. Da pożałowat …….eeeeeeeeee!!!!
01 -
Odpowiedz
Ja tego problemu nie miałem, choć miałem predyspozycje, bo lubiłem ten stan.
Komentarze już jakieś były, ale co Ty na zejście do… pół piwa raz na miesiąc?
Ja tak zrobiłem i alkohol mi zbrzydł.
Pół piwa tego co piłem to około 25ml wódki.
To chyba mała ilość, a w dodatku można zacząć np. od „raz na tydzień” i ustalić sobie taki plan dążąc aż do takiego odstępu.
To taki domowy sposób… Pewnie łatwo mi mówić.
Długo się stosowałem do tej zasady, jednak ostatnio wypiłem 3 piwa… i zdziwiłem się szczerze, że tak słabo na mnie zadziałał ten alkohol 🙂 Ale to się wygłupiłem akurat, bo był w promocji 4pak, a jedno piwo wypiłem ze 2 tygodnie wcześniej.
Już więcej nie będę próbował i tyle.
Tak samo nie będę kupował sześciopaków.
Pociągu nie mam do tej używki.
Z resztą, po co mam to kupować, skoro w domu jest wódka? 🙂
Takie sobie zadałem pytanie i teraz piję 25ml wódki co 50 dni, żeby nie być do końca frajerem (nie zaruchałem i te sprawy).00-
Odpowiedz
Aktualizacja:
Pół piwa raz na miesiąc (ostatecznie tak ustaliłem i tyle wyszło).
Uznałem, że to mija się z celem.
Może to dlatego, że to mała ilość, ale jako tako odrobinę klepnie.
Ludzie nie wiedzą, że jedno piwo to jest dużo, lepiej wypijać pół i niezbyt często.
A tak poza tym jeśli chodzi o uznanie takie jak w jakiejś subkulturze w przypadku tej używki to cóż, problem jest dość duży w Polsce, nie wiem jak to jest w porównaniu porównaniu innych krajów, nie wiem czy obecnie mniejszy, ale kiedyś się np. mówiło że palenie jest zdrowe…
Myślałem, że jak ludzie będą grali w gierki to mniej tego będzie wśród młodych, bo w końcu np. mniej wyjść z domu… Ciekawe jak to z tym jest, ale z 2giej strony na tyle mnie to obchodzi że nie chce mi się sprawdzić 😉
Wystarczy zmienić towarzystwo na niepijące i tyle.
I nie przejmować się. Serio nie ma czym.
W ogóle mnie nie ciągnie do tej używki i szczerze nie rozumiem samego siebie jak mi się to mogło podobać.
Mógłbym nawet całkiem z tego zrezygnować, jednak mam takie powiedzenie (co do takiego hmmm… „picia”):
„Nie zaszkodzi, a może pomoże”.00
-
Poznawanie przez internet
2023-07-10 21:39Niestety po rozwodzie jak człowiek zamknięty jest w swoim środowisku i kołowrocie zajęć, jedynym miejscem żeby poznać kogoś nowego jest sieć. Tu zaczyna się chujnia, bo to istny supermarket, gdzie człowiek zostaje z automatu uprzedmiotowiony. Nie ma tu miejsca na coś ulotnego, chemię, mowę ciała, zapach, usłyszenie głosu. Ocena jest 0/1, czyli zdjęcia i wszystkie bzdury, które napiszesz. A najgorsza jest wielotygodniowa korespondencja o niczym, po której jak dojdzie do spotkania to okazuje się, że dana osoba jest zupełnie inna niż wynikałoby z tej pisaniny, a zdjęcia profilowe to retusz sprzed paru lat i cały misterny plan w pizdu, bo zaczynasz szukać dalej, po to żeby zaliczyć kolejną minę, a czas niestety zapierdala.
Komentarze do "Poznawanie przez internet"
-
chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
-
Odpowiedz
Idź na kurwy
11-
Odpowiedz
Chodziłem i to jeszcze większa chujnia i wtopy.
20
-
-
Odpowiedz
Też próbowałem 3 miesiące korzystać z portali do poznawania jebanka. Nie mam pomysłu jak tego używać. O czym do chuja Pana można pisać z osobą, której nigdy się nie spotkało i wysyłać informacje do zdjęcia profilowego. Głupia alejka na kaszach w Auchan, przejść nie możesz bo stoi na środku „cześć, znam się na kaszach, o co chciałabyś zapytać” „Pani mnie chyba śledzi. Nie? Dlaczego nie?” „Hej, wiesz może gdzie leży Bigos? Spokojnie, wiem gdzie leży, po prostu chciałem cię uprowadzić na 30 sekund luźnej pogawędki”. Głupia, nawet największa pierdoła, która wywoła uśmieszek i już można pierdolić bez sensu przez pół godziny, zobaczyć czy jest mięta, emocje, jak wygląda i wiesz więcej w 6 minut niż po tygodniu pisania. Wiesz ile one kurwa spędzają czasu przed lustrem i rossmannach, żeby ktoś wreszcie podbił? Ale świat stoi na głowie i to my się ich boimy zamiast na odwrót. Praktyka, a jak chujowo zareaguje to chyba dobrze, ze dużo czasu na debila nie straciłeś…
40-
Odpowiedz
Ma to sęs
00
-
-
Odpowiedz
Dodaje: CI co na internecie się ogłaszają; dają na bilet, proponują przyjecie u siebie w domu. Martynika, Perou, Chile, i tak dalej…; Taka Polka daje sie na to nabrać! A Rosjanka? taka naiwna; no Przecież to Ameryka!! No tak, ale na miejscu…okazuje sie że facet …jest chory genetycznie…ma przetaczanie krwi raz na tydzień, ma syfa, nie może pracować, nie może mieć dzieci. Po to jechać za morza, oceany żeby się o tym przekonać? No i nie ma powrotu! Bilet powrotny jest za drogi! NO TO: Kochani rodzice… dajcie mi na życie, sprzedajcie dom dziadków! ….Apel do MESIA: daj jakąś recepturę na normalne zycie w Europie blisko rodziców!!! Dzieci i Rodzicow
10-
Odpowiedz
Dwumetrowy, hojnie obdarzony przez matkę naturę opalony Habibi w Egzotycznym i ciepłym kraju, siedzący cały czas na chacie, niemuszący pracować i w dodatku niemuszący zakładać gumki bo jest bezpłodny? Chciałeś zniechęcić czy zachęcić? Przepraszam, ale tekst zabrzmiał jak mokry sen P000lki z prowincji po uniwersytecie w Poznaniu.
01
-
-
Odpowiedz
W sieci poznajesz nieznajomych, których na raz chce poznać tysiące innych ludzi. Zagadywanie na ulicy ma większy sens, bo i tak chcesz poznać się z kimś nowym, ale w momencie zagadywania do kogoś jesteś tylko Ty i ta osoba. Wystarczy pokonać tylko swoje wymówki.
40
Baby w teledyskach
2023-07-10 21:39Czy naprawdę we wszystkich nowych teledyskach (czy to amerykańskich czy polskich) muszą występować jakieś szlaufy kręcące dupą? Rzygać się chce od tego. Kurwa, tęsknię za teledyskami rodem ze starszej Vivy, gdzie była ukazana impreza i żadnych cycków (Svenson&Gielen, Kai tracid czy inne).
Komentarze do "Baby w teledyskach"
-
chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
-
Odpowiedz
Tylko stare dobre manieczki i varius manx 🙂
10 -
Odpowiedz
Ja tęsknię za czasami , w których kawę zalewało się wrzątkiem z czajnika postawionego na gazie , a nie z takiego czarnego ekspresu z niebieskim podświetleniem.
10 -
Odpowiedz
Polecam kanał 4fun fit and dance. Po 22.00 często lecą właśnie klasyki muzyki elektronicznej.
10 -
Odpowiedz
Ziomuś, ty nie narzekaj na teledyski tylko naucz się szukać
00 -
Odpowiedz
„Dowiedz się czego chcą ludzie i jak najszybciej im to zagwarantuj” – Główny specjalista ds marketingu jego magnificencji Zygmunta Antydzidzia – Nunczako
10 -
Odpowiedz
Coś ci się pierdoli; szlaufy to węże gumowe do podlewania działki, nie mają nic wspólnego ze kręceniem dupą. Ogrodnik
00
jebane nieroby: co zrobić z chlejacymi pracownikami?
2023-07-10 01:02Widzę po wpisach, że nie tylko ja natknąłem się na nierobów którym tak bardzo smakuje wino, że zawalają terminy i nie przychodza do roboty. Ale od początku. Prowadzę firmę budowlana, mam ją po ojcu, wylewanie wieńców, fundamenty, płyty betonowe itd. Mój problem polega na znalezieniu dobrych pracowników. To znaczy dobrzy są ale najczęściej alkoholicy. Place dość dobrze ale wymagam jednego: nie chlejemy w robocie. No i wiadomo 6 dni w tygodniu w sezonie dostępność 10h dziennie, czasami więcej. Poza sezonem mniej ale każdemu pracownikowi pasuje bo zarobi naprawdę dobrze.
A jakie są realia? Ryba psuje się od głowy. Dopiero co wywaliłem na ryj ochlejmorde mistrza bo chlali z pracownikami jabole na zmianie a 2 gruszki z betonem czekały sobie na bóg wie co.
Ilu szeregowych zwolniłem (dobrych specjalistów) bo chlali wódę w robocie to nie zlicze. Ile razy obiecywali że przyjdą na drugi dzień nie zlicze. A potem ja musze się tłumaczyć inwestorowi. Albo ich żony do mnie wydzwaniają ze jestem bezdusznym chujem a co ja mogę? Albo że ich dzieci teraz będą głodne do szkoły chodzi. Kurwa mac. Do starego pretensje że chleje a nie do mnie?
Jesli jest 7:30, obchod skonczony a on juz wypil pol wina niczym kompot, o 12 juz spi pod plandeka to co mam zrobić?
A i nie jestem bogaczem który wyzyskuje biedaków.
Szukam tylko solidnych niechlejacych pracowników… ale w tym kraju to chyba niemożliwe
Komentarze do "jebane nieroby: co zrobić z chlejacymi pracownikami?"
-
chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
-
Odpowiedz
Szanuję. Jechać ostro z chlorami kurwa. W dupach sie przewraca łapserdakom od socjalizmu. Dobrze robisz. I mówię to jako etatowy pracownik w innej branży.
71 -
Odpowiedz
Czytam tekst, kiwam głową przytakując bo mam kilku samozatrudnionych ziomeczków lub mających drobne firemki w branży ogólnobudowlanej oraz wykończeniowej i każdy jeden mówi mi tak samo jak Ty. Albo nie przyjdzie, albo po zaliczce przez tydzień na rauszu, mówi, że kumaty i wszystko sam zrobi lepiej niż on, ale z wódą problem. Później doszedłem do momentu: „No i wiadomo 6 dni w tygodniu w sezonie dostępność 10h dziennie, czasami więcej”.
Powiem Ci, że mógłbym osobiście zacząć uciekać w alko przy takim trybie, ja pierdolę, cały dzień w pracy, 6 dni w tygodniu i to jeszcze często ciężkie jebanie przy trzydziestu w cieniu. Z samego rana w poniedziałek podziękuję Bogu za to co mam i będę to chyba powtarzał co rano bo jak se porównam to jestem w jebanym raju i to jeszcze bez szefa. Takie kurwa bzdury przeczytane przypadkiem o nierobach, a do refleksji mnie szefuniu zmusiłeś, aż jebnę wieczorkiem za Twoje zdrowie portera od Komesa. Dzięki, poważnie!80-
Odpowiedz
A NA Chuj mito!
03
-
-
Odpowiedz
Dobrze ze napisałeś to w taki sposób, bo chciałem juz sie wysrać pod tym wpisem. A tak to ci powiem, ze nie wiem co na to poradzić, taka zjebana natura tych ludzi, patola, ja chleję, ale dwa piwa na miesiąc, i w dni nie pracujące. Na ogłoszeniach w ofertach budowlanych piszą ze przyjmuja ludzi bez nałogów, mozesz tak napisac w ofercie pracy.
60 -
Odpowiedz
No cóż. Zacznij chlać razem z nimi. Grunt to wzajemne zrozumienie.
36-
Odpowiedz
Masz rację, poniedziałek to już przecież kurwa prawie weekend.
12 -
Odpowiedz
I oczywiście oni będa mu wypłatę płacić. Nie ma problemu
11 -
Odpowiedz
TY KURWO! Karzesz mi „CHLAC”…………. Spierdalalalalaj z takim textem!! TY CHLAJ! TY Kurwo
04-
Odpowiedz
Pisze się każesz w tym wypadku analfabeto. Nie dość, że prostak to jeszcze debil.
00
-
-
-
Odpowiedz
A ja nie piję w ogóle i nikt nie chce mnie przyjąć :). A w budowlance to nie dziwne, że ludzie chleją, bo kto tam wytrzyma w tej robocie.
22 -
Odpowiedz
Pozwalniać pijaków natychmiast a zatrudnić na ich miejsce nachodźców tzw. kozojebców bo oni nie chlają przynajmniej tak ostro.
Jest jeden mały problemik:oni może nie chlają ale pracować też nie lubią bo nie po to tysiącami przyjechali do Europy żeby pracować.
Ich celem jest pożyć sobie wygodnie na socjalu, zrobić zadymę, zgwalcić kilka białych kobiet a jak trzeba to poczęstować tubylca nożem w jego własnym kraju.
Co taki rodowity Niemiec, Francuz będzie podskakiwał w Niemczech czy Francji jakiemuś kozojebcy?
Ten Adolf w spódnicy narobił takiej kaszany wpuszczając dzicz na stary kontynent, że Europa już się nie podniesie.
Spójrzcie na byłą Francję, toż to już jest kalifat w pełnym wymiarze gdzie gospodarze czyli Francuzi mają gówno do gadania bo nachodźca jest tam panem.
Także nie martw się Polakami pijakami w pracy bo czekają Ciebie i nas wszystkich w Polsce znacznie poważniejsze problemy niż jakieś tam chlanie w robocie.
Moje uszanowanie.72-
Odpowiedz
TY!!! Wypierdalalalaj z takim textem! Chuj ci w dupe z twoim uszanowaniem!!
14-
Odpowiedz
Tobie też tylko dwa jeden w dupę a drugi w chamski ryj tak jak lubisz być jechany na 2 baty.
Pamiętaj żeby wcześniej nasmarować dupę wazeliną i umyć zęby abyś miał świeży, czysty wjazd dla chuja. Ciągnij równo z połykiem aż do spustu jebany lachociągu, pierdolony pedrylu i cwelu obciągający wszystkim pod celą.31
-
-
-
Odpowiedz
Jakbym jebał 10h przez 6 dni to też bym chlał żeby zabić ból tak chujowej egzystencji.
42-
Odpowiedz
A potem byś zdechł.
30
-
-
Odpowiedz
Kolejny Janusz biznesu wylewa żółć, bo myśli, że jak sypnie srebrnikami to będzie miał wokół siebie oddział robotów. Nikt zdrowy długo nie wytrzyma zapierdalając tyle godzin prawie cały tydzień. Albo prowokujesz durnym tekstem albo nie rozumiesz psychiki ludzkiej. Jeśli to drugie to stań z nimi w szereg przy łopacie, a szybko złapiesz i albo zmienisz godziny pracy (choć chlać będą dalej), albo będziesz super towarzystwem przy butelce. Generalnie patologia idzie w parze z patologią i co nie zrobisz to w tej branży zawsze będą wokół ciebie alkoholicy.
25 -
Odpowiedz
Pewnie płacisz 3k na rękę, to co się dziwić.
15 -
Odpowiedz
A dajesz tym młodym dżentelmenom umowę o pracę czy śmigacie na czarno? Możliwe jest wystąpienie obustronnej wyjebki, czyli nie dajesz cowboyowi nawet umowy o pracę, a wymagasz od niego pełnej lojalności. Chuja dajesz więc chuja dostajesz. Ja tylko opisuję działanie przyrody i niektórych ludzi, którzy zupełnie o tym zapominają. W przyrodzie zawsze się wyrówna, tako rzecze Pan Zbigniew Antydzidzia-Nunczako, który posiadaną przez najwyższych wiedzę posiadł i stał się tym którym stać się miał, którym stał się obecnie zanim stał się tamtym.
35-
Odpowiedz
Co ty 16:24@ pierdolisz? jakie nunczako? chyba jesteś dobrze pijany, albo pochodzisz z Kam-Czatki.
01
-
-
Odpowiedz
Jebanych nierobów, którzy chlają w pracy należy przywiązać łańcuchem do betoniarki i mają zapierdalać aż nadrobią straty kurwy pijaki a nad nimi postawić nadzorcę z batem, który będzie ich ćwiczył jeśli będą mało wydajni.
Mają zapierdalać 24godziny na dobę a ja w tym czasie będę leżał do góry jajami i sączył zimne Martini wstrząśnięte a nie zmieszane.
W końcu do chuja pana jest rasa panów która leży do góry wentylem i nic nie robi oraz rasa chamów która ma zapierdalać za michę ryżu.
Chamy mają jebać ostro bez przerwy żeby mój majątek jako pana rósł szybko a potem mogą zdechnąć i chuj mnie obchodzi że ich żony płaczą a dzieci chodzą głodne.
Jestem pan a ty jesteś cham i zapierdalaj biegiem do roboty bo każę ciebie wybatożyć.
Oto wizja przyszłego świata widzianego oczami elity.90 -
Odpowiedz
Wszystko fajnie ale 10 godzin albo więcej przez 6 dni w tygodniu? Tylko alkoholik na to pójdzie. Nie można 2 zmiany zrobić? Ludzie też chcą mieć życie a nie tylko zapierdalać.
52-
Odpowiedz
Mów za siebie. Jak śpiewał pewien austriacki malarz, sibą sibą praca czyni wolnym, sibą sibą, praca uszlachetnia, sibą sibą…
20
-
Szukanie pracy
2023-07-10 01:01Chcę się podzielić tematem szukania pracy i tzw rynku pracownika. Otóż nie ma żadnego rynku pracownika. Nawet na podstawowe stanowiska jest od groma chętnych. Na pracuj.pl byle jaka oferta ma po 40-50 aplikacji.
A najgorsze jest to, że jak masz jakieś większe doświadczenie na kierownicznych stanowiskach jak ja to do roboty poniżej kwalifikacji nikt cię nie chce przyjąć. Tak wygląda szukanie pracy w tym kraju poza IT, nawet ze znajomościami ciężko jest oś znaleźć.
Komentarze do "Szukanie pracy"
-
chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
-
Odpowiedz
Dokładnie jest tak jak mówisz albo i gorzej. Jest niby robota, ale dla mega specjalistów albo chujówka za najniższą krajową w jakiś jebanych januszeksach lub ciężka tyra na budowach. Pracy dla średniaków jest jak na lekarstwo i to z reguły po znajomości. Nic się nie liczy na rynku pracy – studia srudia, doświadczenie – jeszcze trzeba będzie takiemu za dużo płacić, wiek – młody źle, bo za mlody, stary – a tam, na pewno jakieś dinozaur, co maila nie ogarnia. I wisienka na torcie, czyli tępe dzidy z HR, które chuja się znają.
61 -
Odpowiedz
To prawda….Znam 5 języków obcych+wyższe studia skończone i nie chce pracować za najniższą…Niestety,mieszkam na prowincji i szukanie ofert dobrze płatnych to jak 'szukanie igły w stogu siana’……
41-
Odpowiedz
Byczku, z pięcioma językami obcymi to Ty możesz bez wychodzenia z łóżka z samych korepetycji na pół etatu przytulić piątaska letkom renkom.
10 -
Odpowiedz
Jak masz wyższe studia, np. w transporcie: możesz pracowaćc na stanowisku referent d/s eksport/import w każdym zakładzie produkujacym podzespoły informatyczne, logistyczne, rolnicze; wymagany: angielski (wszyscy znają), rosyjski (z klawiaturą), niemiecki ( w mowie i piśmie), Dajesz CV i wchodzisz po prostu do zakladu: i mówisz: „Ja to znam, wsiadasz na Fennvick i rozładowujesz ciężarówkę z pustakami. Szef ci mówi: „jutro na ósmą”
01
-
-
Odpowiedz
Zapraszam do Wrocławia. Chętnie cię zatrudnię do poziomowania działki i zwożenia gruzu. Zapłacę za kilka dni roboty wielkim worem tytoniu i 5 l baniakiem mocnego bimbru. Przelicz, ile musiałbyś za to w sklepie zapłacić i o ile to wychodzi powyżej najniższej krajowej.
03-
Odpowiedz
Mateusz, co ty pieprzysz. Przecież żona sprzedała tą działkę za pieniądze od marchewki, całe 15 hektarów. Jak Pinokio będzie tak łgał to się Pinokiowi do nosa zmieści cała bimbrownia i dwa wory tytoniu.
00
-
-
Odpowiedz
Jak sie wchodzi na portal z ogłoszeniami o prace i pisze,, znajdz swoją wymarzona prace” to brzmi jak ponury żart
00
Lato w pełni i kosiarze
2023-07-10 01:01Rozumiem, że estetyczny wygląd trawnika to ważna rzecz i mają za to płacone. Ale do kurwy nędzy, czy to musi być robione punkt 6 rano? Mnie to mniej przeszkadza, ale np. tacy wczasowicze przyjadą odpocząć, a taki patałach jeden z drugim odpala kosiarę bladym świtem i napierdala.
Komentarze do "Lato w pełni i kosiarze"
-
chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
-
Odpowiedz
Im wcześniej tym lepiej. Później będzie upał
20-
Odpowiedz
Jednemu z drugiemu bym wyjebał po mordzie za koszenie w pobliżu mojego terenu przed 8 rano.
11
-
-
Odpowiedz
To wyobraź sobie patałachu , jak to wygląda na wsi. Pan twój Mesio był, widział i wie. Jeżeli jako estetyczny wygląd uznajesz wysokość trawy jak na boisku piłkarskim, to hmm… Jest to estetyczne , Pan twój nie powie. Ale co komu przeszkadza, jak trawa ma te kilkanaście centymetrów ? A najwięksi wygalacze mieszkają na wsi , golą od rana do świtu . Może myślą , że przez to bedą „mniejszymi” cebulakami, zbliżą się do poziomu świata widzianego z okna telewizora ?
Możliwe, Pan twój bierze to pod uwagę . Co nie zmieni faktu, że przez to są jeszcze bardziej żalosnymi mieszkańcami Cebulandii. I cebulę w ogródku uprawiają. / Mesio PS. Pan twój jest akurat z „tych” co to lubią jak trawa ma te kilkanaście centymetrów. A Cebulaki niech sobie asfalt wyleją zamiast tej trawy. Będą jeszcze bardziej „trendi”.11 -
Odpowiedz
U mnie na osiedlu jeden chuj uwielbia zaczynać koszenie lub cięcie żywopłotu przed 6 rano.
W przerwach jak mu się nudzi to zapierdala spalinową dmuchawą i rozkurza wszystko co leży na chodniku, trawniku i okolicach w pizdu w powietrze w tym wysuszone psie gówna, robactwo i chuj go wie co jeszcze. Wszystko to unosi się w powietrze i wpada przez okna do mieszkań.
Nieraz chciałem chujowi zajebać w ten pusty łeb ale powstrzymuje mnie wysokość na której się znajduję.
Poślę mu tylko parę kurew i chujów czego i tak nie usłyszy przez ten hałas i życzę mu chuja w dupie.
Amen.20 -
Odpowiedz
Cisza nocna kończy się o szóstej, więc 0 6:01 możesz ich w pompkę cmoknąć. Nie balangować do białego rana tylko iść jak człowiek spać o 22:00. Do 6 wyśpisz się niczym młody Adonis.
20-
Odpowiedz
Powiedz to Adasiowi Miauczyńskiemu z „Dnia Świra”, ciekawe ile kurew i chujów usłyszysz.
Film pewnie widziałeś a jeśli nie to obejrzyj.20-
Odpowiedz
Dokladnie tak ! Tez o tym pomyslalem haha, nowy odcinek „Dnia” by sie wreszcie przydal, to tak na marginesie.
Moze o zyciu na osiedlu „szczerzonym” ??
00
-
-
-
Odpowiedz
Do pracy zapierdalaj to ci przestanie przeszkadzać.
20
Moja kobieta to moja bogini
2023-07-10 01:01Pojęcie „pantoflarz” wymyślili imbecyle, którzy nie rozumieją, że facet ma oddawać Kobiecie szacunek
Niewiasta jest obiektem cudownym. Kiedy rozwiera przede mną nogi, to jest najlepsze 5 minut w miesiącu, mmm… W zamian zrobię wszystko, co mi każe. Jestem niewolnikiem i dobrze mi z tym. Idę z Nią wszędzie, gdzie Ona chce, robię to, co ona chce. Dla Niej, dla mojej Przenajświętszej Pani Królowej, zrezygnowałem z moich pasji. Zawsze jej grzecznie słucham.
Ponadto, czytam Jej w myślach, a jeśli czasami w czymś się pomylę, moja Pani na mnie krzyczy. Wtedy się boję i jestem smutny, że nie zadowoliłem Jej pragnień.
Ja wręcz chcę stać się jednym organizmem z moją Kobietą, Ona jest taka piękna.
Zawsze też wybielam Jej wizerunek, by wszyscy wiedzieli, że jest Cudowną Istotą. Przykładowo mówię, że Ona daje mi dostęp do swojego słodkiego skarbu między nogami 12 razy częściej, niż w rzeczywistości. Ale ten skarb, ten cudowny narkotyk, o którym myślę w każdej minucie życia – on jest moją motywacją.
Dobra, idę, moja Królowa mnie woła, że za dużo spędziłem czasu na pożyczonym od Niej iPhonie pisząc ten wpis.
Komentarze do "Moja kobieta to moja bogini"
-
chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
-
Odpowiedz
Jak się już kogoś takiego ma to trzeba to doceniać, a nie słuchać jakichś przegrywów i przejmować się określeniami o których wspomniałeś.
Znam taką jedną kobietę, jej facet chlał i bił ją, nawet była przez pewien czas sama i zamiast frajera po prostu rzucić to wróciła do niego… a z resztą chuj mnie to teraz obchodzi.
Nie widziałem jej od 3-5 lat, nawet z FakeBooka ją usunąłem żeby jej nie obserwować i uczucie przez ten czas całkowicie minęło.
Nie wiem na co mi to było, ale mogłem zaruchać inną.
Mniejsza o to.
Jakbym przyjął „że mogę mieć dwie” to bym nie był sam, ale na razie dobrze mi z tym.00 -
Odpowiedz
Jesteś człowiekiem prawdziwym i akuratnym
01 -
Odpowiedz
Nie pomyślałeś że Ona czasem też pragnie Twojego pytonga tak jak Ty Jej jaskini miłości?
Smaruj węża wazeliną czy innym lubrykantem stawiaj go na baczność i bierz się do roboty czyli rżnięcia Cudownej Istoty.00-
Odpowiedz
Możliwe , że nie potrzebuje. Lubrykantów rzecz jasna. Nie pomyślałeś ? Myśleć trzeba Panie , myśleć .
00
-
-
Odpowiedz
Jesteś miękka pizdą i tyle.
10 -
Odpowiedz
To jest mentalnosc spelnionego spermiarza, uleglego zachwyconego faceta…
obym sie mylil.
Tacy sa , zyja w swojej „romantycznej” wersji zwiazku.
On jest szczesliwy, ale moze tylko do czasu az ona znajdzie sobie lepszego adoratora…?00
Poglądy
2023-07-10 01:00Jak mnie wkurwia to, że prawie wszystkie kobiety popierają te zasrane feministki. Ich logika znajduję się chyba poniżej rowu mariańskiego, mają problemy o to, iż faceci w sporcie zarabiają więcej, ja się pytam co w tym dziwnego skoro męski sport jest chętniej przez wszystkich oglądany? Kolejnym przykładem ich kretynizmu jest pomysł lewicy na urlop menstruacyjny i to, aż 5 dni w miesiącu. Mogę dodać też, że szlag mnie trafia patrząc na instagramie na profil Maji Sraśko i tyle znajomych koleżanek, które obserwują to totalne dno głupoty ludzkości.
Komentarze do "Poglądy"
-
chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
-
Odpowiedz
Feministkinsa pojebane, bo dzisiaj kobiety zarabiają dokladnie tyle samo co faceci np. 3500 nettto, tyle ze facet ma to zapierdala, a ta suka ma tyle samo ale robotę ma łatwiejszą, wychodzi z pracy z uśmiechem, a ja wychodzę choćby z obozu koncentracyjnygo
30 -
Odpowiedz
Piekło kobiet!!!
Chce-my się skrobać u lekarza rodzinnego!
Tabletki „dzień po” re-fundo-wane!Chce-my się skrobać u lekarza rodzinnego!
Tabletki „dzień po” re-fundo-wane!00 -
Odpowiedz
A ja mówię że powinno się im pozwalać na wprowadzanie tych debilizmów, będzie zabawnie kiedy rzeczywistość przywali w nie jak pociąg. Chcą równości i zarabiania tyle samo w sporcie co mężczyźni? Ależ proszę bardzo, ale wtedy równość totalna, mężczyźni i kobiety w tych samych kategoriach, na tych samych zasadach. Urlop menstruacyjny pięć dni w miesiącu? Ależ oczywiście! A że potem nikt ich nie będzie chciał zatrudniać i żadna kobieta nie zostanie już zawodowym sportowcem? No cóż, chciały to będą miały wszystkie równo, czyli gówno.
30 -
Odpowiedz
Jestem kobietą i też mnie to wkurwia niemiłosiernie. Aż się we mnie zagotowało, gdy usłyszałam o tym „urlopie menstruacyjnym”. W czym to niby pomoże? Że teraz będę miała jeszcze niższe szanse na rynku pracy, bo przez jakieś lewackie wynalazki będę jeszcze mniej wartościowym pracownikiem? Pluję na to i na to całe środowisko aktywistów od siedmiu boleści, którzy bardziej szkodzą niż pomagają.
00
jebany grubas z tiksroka
2023-07-09 13:16Wkurwia mnie ten śmieć, ostatnio z eve elfii był na filmie na tikotoku, to ten debil z brzuchem buja i ta obrzydliwa muzyka brudasów jesjesjes ścibidi bubu ścibidibi. Tępy chuj! Pewnie ją zaruchał jeszcze bo dużo hajsu ma, obrzydliwiec
Komentarze do "jebany grubas z tiksroka"
-
chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
-
Odpowiedz
Tik toku, a nie tikotoku.
Yes, a nie jes.
Przed bo stawiamy przecinek.
Wpis kończymy kropką.
Mgr. inż Grammarnazi00-
Odpowiedz
Wielce Szanowny Jaśnie Panie Grammarnazi
Do kurwy nędzy magistrze:
mgr inż. a nie Mgr. inż10
-
-
Odpowiedz
Chuj mu w dupę spaślak jebany!!
00 -
Odpowiedz
To po co to oglądać?
Lepiej mieć wyjebane i życie jest prostsze.
Można np. książkę poczytać…
Różne to są formy spędzania wolnego czasu.20 -
Odpowiedz
Też mnie wkurwia. Ale spoko, dłgp nie pożyje, jak jemu podobni i będzie spokój
00 -
Odpowiedz
Na całe szczęście nie wiem kto to jest
00

Kolega chyba ostry zjazd po mitsubishi zaliczył
Wstawaj, zesrałeś się!
Pierdolenie nieudacznika.
Szybkiego powrotu do zdrowia Byku, czymam ćkciuki.
Oby. Ale pamiętaj, że każda faza kiedyś się kończy.
Wypierdalaj do garów kurwo, a jak jestes facet do do skuwania asfaltu kilofem za psi chuj i kromka chleba
zapsichuj!
To wszystko jest realne…..ale po śmierci: jak w tej operze „Zaczarowany Flet” Mocarta. W jednej trumnie:…. wszystkie wódki, wina, koniaki! W drugiej …. szynki, balerony, boczki, kielbasy, kabanosy!!!! Tego chciales? No i co ? parówy? jeszcze ci mało? Otworz Trzecia Trumne! Wieko pierdyklo: trup się podnosi: ale to: kosciotrupka!kurwa/trupppp!!!! pali jeszcze cygaro…. taaakie długie z fifką….No chodź! mój Milewski!…. Ale ty kurwa trupie nie masz CIAŁA! Ani cycków ani dupy ani pizdy! Kurrwa! co mam z tobą robic ty szkielecie??? Twoj Miecio nie daje odpowiedzi…. kurwa. Anachuj mi ten Texto
Kiedyś dałem łapkę w górę. Tak, ta jedna dotychczas to moja. Teraz może coś napiszę. Podoba mi się to w chuj. Dlaczego? Ano dlatego ,że… . Nie wiem jak to ująć w słowa a może mi się nie chce. Może chciałbym napisać o wielu kwestiach, sytuacjac ale w związku z tym, że jest tego jebócko dużo, nie chce mi się pisać wcale. Coś jednak by wypadało napisać. Chciałbym abyście teraz wyobrazili sobie naszą planetę jako kulkę wielkości piłeczki ping- pongowej. Wpierdalacie ja pod mikroskop i obserwujecie, co to na tej planetce się dzieje. Po co? Nie wiem może np minęło kilka wszechswiatowych jednostek czasu odpowiadającym powiedzmy ziemskim dwóm miliardom lat i trzeba zrobić przegląd okresowy. Te dwa miliardy nam, ludziom się wydaje dużo ale dla tego diagnosty to powiedzmy, tak ze 3 lata. Tak więc obserwujecie tę kulkę. Powiekszacie, przesuwacie, obracacie itd. I co widzicie. Dodam jeszcze, że możecie tak powiększyć, iz takie zyjątko jak dajmy na to człowiek macie jak na dłoni. Jakie są wasze spostrzeżenia?
Ktoś tu chyba przedawkował Instagrama, TikToka, YouTube’a albo jakieś inne gówno.
Ja bym czegoś takiego nie ułożył.
Ale niech leci łapa w górę, bo trochę jednak ta chujnia wniosła.