Stuleje na forum

Zrozumcie kurwy, że liczy się tylko naga siła. Silny wygrywa, słaby przegrywa. I nie chodzi tu o mięśnie tylko o charakter, zawyżoną samoocenę, bezczelność, przekonanie o nieomylności, manie wszystkiego w dupie. Tylko tacy wygrywają, nawet jeśli chuj wiedzą i nie mają racji. Nieważne. Mają rację swoją siłą przebicia. Rozumiecie, stuleje? Dlatego wy przegrywy, będziecie pisać o kobietach „aseksualnych” atencjuszkach i złych szefach. A prawdziwy samiec alfa robi co chce. Trzeba być bezczelnym, kłamać jak Macierewicz uczył (im dalej od prawdy tym lepiej), i nigdy się nie łamać tylko jechać jak walec.

3
3

Komentarze do "Stuleje na forum"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Te, pikuta(s)… Wypierdalaj, bo dopiero zobaczysz silną psychikę, ciotko…

  1

  1
  Odpowiedz
  1. Ty cioto w koralach sam wypierdalaj i zważaj se gnojku do kogo mówisz.

   1

   1
   Odpowiedz
   1. Buda, frajerze, i nie żołądkuj się tak, bo ci hemoroidy popękają i gej Roman będzie musiał sobie znaleźć nową „Rafalalę”.

    1

    1
    Odpowiedz
    1. Trzymaj mordę przy ziemi i przeproś!

     0

     1
     Odpowiedz
 3. Dokładnie to, przegrywy zawsze płaczą że kobiety chcą tylko kurwa 10/10 przystojniaków a mimo to sebiksy z mordami jak ziemniaki zawsze mają karynki. Mają bo nawet nie pomyślą o tym że się nie da, idą na chama, byle przed siebie. Bezczelnie, bez krztyny inteligencji, z odrobiną sprytu i absolutnym przekonaniem o swojej nieomylności.

  2

  0
  Odpowiedz
  1. co ty pierdolisz, bo nie rozumiem?

   0

   0
   Odpowiedz
   1. nie chlej tyle Amareny

    0

    0
    Odpowiedz