Świnie i krowy w sklepach !

Robię se (gramazini) zakupy w spożywczym…
a tu?
Jakiś młokos grzebie se w 4 literach, gdy idę z koszykiem; i wyciąga tą łapę tuż przede mną… myślałem, że mu zaraz jebnę. Wytarłem twarz w bluzę, i idę dalej, bo zaraz kolejna świnia/krowa przylezie…

3
1

Komentarze do "Świnie i krowy w sklepach !"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Pij siku od świni, nikt ci za to nie zawini.

  12

  1
  Odpowiedz
 3. Nie se tylko sobie kurwa.A grzebanie w dupie publicznie tak samo jak drapanie się po jajach świadczy o kulturze drapiącego.Pomyśl że grzebiący w dupie później idzie kupić kajzerki i sobie wybiera ta czerstwa,ta krzywa i odkłada je na pólkę.Pytanie brzmi:dlaczego mu nie jebnąłeś od razu i to dwa razy żeby chuj zapamiętał lekcję na całe życie?Takich kurwów trzeba uczyć kultury i to od razu bo chuj pójdzie do innego sklepu i zrobi to samo.

  2

  2
  Odpowiedz
  1. Dlatego napisałem „(gramazini)” – jako prowokacja dla takich właśnie tłumonów jak ty nieuku!
   Ważniejsze jest czytanie ze zrozumieniem, niż ortografia!

   0

   0
   Odpowiedz
   1. Jeśli cymbał pisze „tłumon” to jeszcze można się domyślić co miał na myśli. Ale jeśli ten sam cymbał zrobi więcej błędów w wyrazie (bo jest nieuważną pizdą), to owe zasrane „czytanie ze zrozumieniem” może nie wystarczyć, żeby zrozumieć jego kocopoły.
    Tłuku leniwy! Przeczytaj co nastukałeś zanim klikniesz „Wyślij”.
    Grammarnazi

    0

    1
    Odpowiedz
    1. ale bełkot gramazini

     0

     0
     Odpowiedz
   2. Jak już cytujesz nick piszącego to cytuj poprawnie tłuku!Nie „gramazini” tylko „Grammarnazi”.I przestań przypierdalać się do szczegółów i błędów interpunkcji bucu!

    0

    1
    Odpowiedz
    1. A czemu ty łączysz 2 różne posty w 1? XD
     Przecież ja piszący gramazini nie czepiam się błędów ani interpunkcji.

     0

     0
     Odpowiedz
  2. Dlaczego?
   Bo wszędzie był monitoring…
   A poza tym prawo polskie nie uzna to za obronę konieczną XD

   0

   0
   Odpowiedz
  3. Bo prawo polskie jest chore

   0

   0
   Odpowiedz
  4. Po kropce, po dwukropku, po znaku zapytania, po (brakującym) przecinku powinny być odstępy. Aż dziw, że odstępy między wyrazami stawiasz, cymbale.
   Grammarnazi

   0

   1
   Odpowiedz
   1. Tam jest wiecęj błędów, gramizini, nieuku !

    0

    0
    Odpowiedz
    1. więcej a nie wiecęj kurwa nieuki.Miło Wam jak ktoś przypierdala się do Waszych błędów?A to tylko literówka wynikła z pośpiechu pisania na klawiaturze.Każdemu może to się przydarzyć i nie ma powodu żeby się o to przypierdalać.Za mało macie problemów w życiu a za dużo czasu żeby urządzać polowania na ludzi za popełnione błędy?Pierdolnijcie się w zakute łby i skupcie się na poważnych,życiowych sprawach a nie szukajcie dziury w całym kurwa!

     1

     0
     Odpowiedz
 4. ci co dają disslike to właśnie te krowy i świnie !!!

  1

  0
  Odpowiedz
 5. Sami jesteście ograniczeni umysłowo.Przypierdalacie się do drobnych błędów a sami też je popełniacie i Grammarnazi także w poprzednich postach!Kurwa zastanawiał się czy pisze się „wieżący” czy „wierzący” cymbał!A to jest błąd grubego kalibru.Zapierdalaj na naukę ortografii do Miodka.Przechodząc do sprawy.Przeszkadzają Wam drobne błędy a nie przeszkadzają kajzerki macane przez chuja grzebiącego wcześniej w dupie.Nie potraficie skupić się na meritum sprawy „yntelygenci z kółkiem w nosie”.Pierdolnijcie się w te puste łby i nie łapcie ludzi za drobne błędy tylko skupcie się na clou wpisu barany!Smacznego spożywania kajzerek macanych przez macanta 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
  1. Niereformowalny analfabeto. Drobne błędy są właśnie drobne, ty zaś napierdalasz je dosłownie w każdym zdaniu a dokładniej na końcu każdego zdania. Odstęp (albo spacja, to taki podłużny przycisk/klawisz na dole klawiatury, gdyby jakiś ciul nie wiedział) ma być po kropce kończącej zdanie. Po wykrzykniku kończącym zdanie też.
   A twoje kajzerki mam głęboko w dupie, w jak najgłębszych czeluściach mojego jelita. Potem je stamtąd wyciągnę i osraną ręką dam ci do zeżarcia.
   Grammarnazi

   0

   0
   Odpowiedz
   1. Pierdol się!

    0

    0
    Odpowiedz
   2. Wszędzie się wpierdalasz nieuku.Nie masz nic do roboty ciulu?Zajmij się pożyteczną pracą a nie szukaniem dziury w całym.Wkurwiasz wszystkich na tym portalu więc wypierdalaj stąd bucu bo wyżej srasz jak dupę masz.Jesteś zarozumiałym kretynem o inteligencji młotka.

    2

    1
    Odpowiedz
    1. Mnie osobiście śmieszą te docinki o ortografii…
     Ja sam go parę razy prowokuję do komentarzy na ten temat…
     A śmieszą mnie kurfa dla tego, bo trzeba być bardzo ograniczonym umysłowo (XD), by zamiast skupiać się na treści to skupia się ktoś na formie, bo ktoś taki sam nie ma nic ciekawego ani wartościowego do powiedzenia XD

     0

     0
     Odpowiedz