Urodzeni bez jąder

Jak mnie denerwują te zniewieściałe cioty poubierane w damskie ciuchy. Włączam telewizję (muszę sprzedać telewizor), jakiś program leci z gównianą muzyką, w którym śpiewa jakiś zniewieściały, na ulicy pajace z kompleksem niższości wyglądem naśladują tą ciotę i marzą o zostaniu celebrytą (na youtube można się wykreować za friko). Czy oni nie mają testosteronu czy im jaja urwało? Obrzydzenie, chujnia i śrut.

27
57

Komentarze do "Urodzeni bez jąder"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Jebany psie ogrodnika, nie możesz akceptować tego co masz, a szanować ludzi, którzy zarabiają więcej i mają na wszystko? Może oni nie sa od razu złodziejami tylko swoim wysiłkiem doszli do zarobków 10tys/miesiac.
  Polaczki pierdolone, sam n ie chce, innemu nie da.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Pierwszy komentarz to chyba miał być do chujni „Jebane dzieci” ? Bo tu jakoś nie pasuje.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Masz na myśli spodnie rurki? Prawdziwa plaga. A gdzie dziś można kupić normalne męskie klasyczne jeansy bez udziwnień, dziur, przetarć, marszczonych, stylizowanych na chuj wie co?

  0

  0
  Odpowiedz
 5. dobrze, że chociaż ty jeden jesteś prawdziwym, twardym i przesiąkniętym testosteronem facetem; skończyłeś chociaż 17 lat?

  0

  0
  Odpowiedz
 6. dokładnie! faceci wyglądający męsko to wymierający gatunek!

  0

  0
  Odpowiedz
 7. ej 4, a dlaczego akurat 17? czy coś się w Polsce ostatnio zmieniło? gdy wyjeżdżałem pełnoletniość była od 18, a seks od 15.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Jeśli chodzi ci o Michała z X Factora to wypierdalaj w kosmos, on jest zajebisty. Kompleks niższości to raczej z ciebie wyłazi sfrustrowany chłopczyku marzący by być prawdziwym mężczyzną.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. @3 można w internecie

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Popieram autora tekstu – to jest jakaś plaga- idzie taki kutafon, 1.80cm wzrostu – 60 kg wagi( to akurat nie ma nic do rzeczy) – w jego spodnie może zmieścił bym nogę od taboretu, koszulki jakieś krwa różowe i włosy jak mop do czyszczenia kibli, i mają pretensje że ich nie szanują – nie dziwcie się , nikt nie chce mieć do czynienia z takimi wynalazkami, mam nadzieję że ten gatunek odmieńców znajdzie swój kres , bo normalny człowiek chce pogadać o piłce, dobrej starej muzyce , autach i życiu, a nie o problemach zakompleksionych x-latków

  0

  0
  Odpowiedz