Ustępowanie miejsca w autobusie

Wkurwia mnie że w 90% przypadków jak wypalę do jakiejś Pani, starszej babuszki, studentki, matki czy dowolnej kobietki w autobusie „proszę usiąść, ja młody jestem” to w odpowiedzi słyszę: „nie ja postoję/nie trzeba itp. itd”. Jak już podniosłem dupę i oferuję miejsce, a mógłbym siedzieć jak jebany królewicz to uszanujcie i usiądźcie jak jedziecie choćby ten jeden przystanek, dajcie być dżentelmenem.

65
63

Komentarze do "Ustępowanie miejsca w autobusie"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. jakbym kurwa gdzieś takiego dżentelmena spotkała to bym bez wahania usiadła xD :))

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Czyli myśląc przyczynowo-skutkowo, co trzeba robić? Nie pytać o zdanie i siedzieć jak nam się podoba i mieć wyjebane na wszystko.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. i po chuj wstajesz, lepiej siedzieć i mieć wyjebane:D

  2

  1
  Odpowiedz
 5. sam widzisz olej to , niech taka trzesie i przewraca a ty nie schodź!! bo jak zjdziesz to i tak powie że nie chce… po co być uprzejmym skoro sam widzisz co jest, wniosek masz…..

  0

  0
  Odpowiedz
 6. To jest właśnie ten dylemat: jechać i mieć wyjebane na wszystko dookoła, czy się poświęcić i próbować ustąpić miejsca, wiedząc, że osoba której proponuje się miejsce najprawdopodobniej wysiada na najbliższym przystanku.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Dobrze gadasz! Od Ciebie różnię się tylko tym, że jak mi taka typiara odmawia, to zaczynam nalegać. Nie wierze w to, że nie chce sobie klapnąć na siedzeniu, a to „nie, dzięki” jest odruchem grzecznościowym, nad którym nie panują.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. podpisuję się pod tym! Tak jak nam mężczyznom wypada ustąpić miejsca tak kobietom wypada, do chuja, usiąść!

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Dlatego przestałem ustępowac. A jak się ktoś czepia to mówię, że mam proteze jednej nogi. 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Ad 7 – do chuja to chyba klęknąć?

  0

  0
  Odpowiedz
 11. gdzieś czytałem, że żeby było zdecydowanie i bez kurtuazyjnych odmów należy po wstaniu rzec: „proszę, babcia se pierdolnie!”

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Ja zawsze ustępuję miejsca osobie starszej w autobusie. Jeśli ta nie chce skorzystać, no to nie. I z czegoż tutaj robić problem ?

  Starsza osoba ma prawo biadolić, narzekać, marudzić, zachowywać się irracjonalnie. Przyjdzie na Was pora, to być może będziecie jeszcze gorszymi zrzędami. Więc lepiej zastanówcie się zanim coś napiszecie.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. A na chuj mówisz „ja młody jestem”?Co,ona nie ma oczu?Postarzasz ją tym przy ludziach,to mówi ,że ma w dupie.

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Technicznie rzecz biorąc dobrze wyjebany królewicz by raczej stał…

  0

  0
  Odpowiedz
 15. zgadzam się, mam takie same sytuacje, a jak długo namiawiam na wolne miejsce a nikt nie siada to w koncu usiadam ja i mam wyjebane 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 16. Szkoda, że w autobusie w którym ja jeżdżę nie ma takich dżentelmenów. Może w końcu bym siadła w drodze do tej szkoły ; )

  0

  0
  Odpowiedz
 17. Przez 16 lat codziennie jeździłem autobusem lub tramwajem do szkół/uczelni. Zawsze siedziałem, bo na moim przystanku bylo jeszcze mało ludzi w środku. Nigdy nikomu nie ustąpiłem miejsca. I nigdy nie miałem z tego powodu jakichś problemów lub dylematów. Słuchawki w uszy, nos w gazetę i chuj wszystkim w dupy.

  0

  0
  Odpowiedz