Wiecie co najbardzej boli… polityka

Jest późno w nocy, prawie zasypiam, przeglądam kolejne strony jakże wspaniałego wynalazku jakim jest internet, a tu nagle niepostrzeżenie myśl miga w głowie mej… nie zaglądnąłem dziś na Chujnia.pl. Nie zazdroszczę tym co śpią, bo niech śpią, mam nadzieje, że nie wkurwia współlokatora klikanie na klawiaturze. Mnie coś wkurwia każdego dnia ale dziś szczególnie… polityka. Po tragedii narodowej na bok odłożyliśmy sprawy związane z czeluściami partii, nie było podziałów nie było tego całego zgiełku, jakże mnie się podobał ten stan… nie trwał on długo… Kilka dni, może nawet godzin, bo zaraz to na drugi dzień coś mnie skusiło na Gazetę Wyborczą – zapoznam się z faktami… myślę sobie… aha, yhy, no – i tak bez końca, na pierwszy plan znów na przemian Tusk, Kaczyński, Komorowski, Ziobro. Ale nie rozbolało mnie to, że zakłócają moją wewnętrzną harmonię zbudowaną przez 11 godzin w pracy. Zabolała mnie naiwność (moja), w tę propagandę prospołecznej jedności po katastrofie w Smoleńsku na czele której stali wszyscy rządzący. Otóż z GW dowiedziałem się, że PIS po uroczystościach pogrzebowych przygotowuje już się na wybory, nie było by w tym nic dziwnego gdyby nie osobista tragedia przewodniczącego tej partii. Na zlecenie PiS niezależny sondaż badał opinie publiczną jak wypada PiS po tragedii narodowej, i czy są jakieś szanse w wyborach. To jawne wykorzystywanie uczuć-bądź co bądź już nadszarpniętych tragedią Polaków. I muszę powiedzieć, że w moich oczach stracił dużo, bo ledwo co zagoiła się jedna rana, a już knują konfidencji prawdy partyjnej jakiś krnąbrny układ… Boli to jak chuj przyśniaśniety drzwiami. Idę spać śrut!!!

26
45

Komentarze do "Wiecie co najbardzej boli… polityka"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. heh nie przesadzaj, a myślisz że PO się nie przygotowuje? chyba każda partia to robi, przy przyspieszonych wyborach. Poza tym wolno PiSowi sprawdzać czy mają szansę, zwłaszcza kiedy stracili swoich tak naprawdę liderów. Może chcieli zobaczyć czy mają jakieś szanse

  0

  0
  Odpowiedz
 3. W końcu to partie polityczne, więc co mają się opierdalać? Jaro Kaczyński mógłby sobie odpuścić startowanie w wyborach ale czemu odrazu cała partia? A PO-paprańcy to aby dorwali fotel prezydenta to już zaczeli obstawiać się na lewo i prawo. Ptfu ! Nie nawidze tych liberalistycznych głąbów.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. jedna rada – nie czytaj Gazety Wyborczej, nie oglądaj TVN-u, naprawdę…

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Nie czytaj Gazety Wyborczej, nie oglądaj TVN-u – święte słowa.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Chłopie a coś ty myślał?????Przecież polityka to było,jest i będzie szambo.I zawsze będą grać na uczuciach bo na tym to właśnie polega.Więc tragedia naprawdę nic nie zmieniła,poza zmianą strategii i graczy.

  0

  0
  Odpowiedz