Wkurwia mnie grubas z reklamy

Z reklamy leroy merlin. Skad takiego brzydala wzieli. Wybitnie brzydki i irytujacy. Inici mowia ze sie nie da. inici co to kurwa znaczy. kiepska dykcja, uroda okropna reklama.

7
3

Komentarze do "Wkurwia mnie grubas z reklamy"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Też miałem spytać co to znaczy XD.

  2

  0
  Odpowiedz
 3. Jesteś gejem?

  1

  1
  Odpowiedz
 4. Wygląd nie ma znaczenia.
  Wygląd się nie liczy.

  1

  1
  Odpowiedz
 5. Tylko dobry admin i akceptowanie pierdolniętych komentarzy czyni cuda. Musicie poznać smak spamu i trolli internetowych. Zaspamować całą chujnię – od ostatniej strony do pierwszej. Spamować ile wejdzie i pisać pierdoły o kradnięciu krokodyli, kuciu asfaltu kilofem, zakładzie Euromebel i o piciu siku. Spamować zimnym końcem.

  1

  1
  Odpowiedz
  1. Huj ci w mózg zjebie

   1

   0
   Odpowiedz
 6. Gdybyś sobie pograł legendarną konsolką i opierdolił tosta Diablo, to nie przejmowałbyś się jakimś grubasem z reklam.

  1

  1
  Odpowiedz
 7. Brush Roller – gra z widokiem z lotu ptaka polegająca na malowaniu labiryntu pędzelkiem. W czasie rozgrywki gracz jest ścigany przez dwa stworki. Zaiste ciekawa jest ta fioletowa postać. Czyżby to Ziutek od prezesa Euromebel albo któryś z patałachów od Mesia?

  1

  0
  Odpowiedz
 8. Gdybyś zarabiał kilkaset baniek miesięcznie, mieszkał we własnej willi z najseksowniejszą samicą rodem z Hollywood i jeździł złotym, kuloodpornym Bugatti Chiron tak jak ja, patałachu to by szybko ci odeszła depresja i niechęć do życia. Ale nic straconego, pięć stów w łapę i już dziś możesz stawić się pod bramą Łódzkiego Wydziału Fabrycznego. W zamian za tę opłatę damy stabilne zatrudnienie, dwunastogodzinne skuwanie asfaltu kilofem za minimalną stawkę i dwie stówki pod stołem, idealne dla takich patałachów jak ty oraz możliwość spotkania Pana i Władcy waszego Mesia. Skończy się twoja niedola i zacznie harówa, a kto wie – może z jakimś patałachem płci odmiennej stracisz dziewictwo.

  0

  1
  Odpowiedz
 9. Przecież ta reklama jest taka stara…
  Pamiętaj jak jeszcze oglądałem TV wiele lat temu.

  1

  0
  Odpowiedz
 10. No dobra, wierzę i cieszę się, że nie oglądałem tego gówna. Prawda jest jednak taka, że grubas nie jest Małgorzatą Sochą czy tam innym Dorocińskim, którzy mogą reklamować wszystko, bo podobają się mężczyznom/kobietom. Grubas nie ma takich właściwości, więc musi wykorzystać swoje „5 minut”. Czytając Wasze komentarze odnoszę wrażenie, że na tych 5 minutach się skończy, a gruby wróci do dawnych zarobków i będzie poinformowany lepiej ode mnie o promocjach na parówki. Życie.

  0

  0
  Odpowiedz
  1. A ci co krytykują to sami są jeszcze grubsi pewnie kurwa.

   1

   0
   Odpowiedz