Współlokatorka

Cześć. Wkurwia mnie niemiłosiernie moja współlokatorka. Jest ortodoksyjną katoliczką, chodzi na jakieś imprezy do swojego księdza, wszystkim zwraca uwagę, a sama odpierdala jakieś chore gówno. Innym zagląda do łóżka i mówi, że z seksem to trzeba czekać, a sama robiła gałę jakiemuś kolesiowi w aucie, który potem rozdziewiczył ją paluchem. Z obecnym chłopakiem jebie się tak głośno jak samica szympansa, a zużyte gumy bunkruje w swoim pokoju na biurku. W nocy słyszę tup tup do łazienki, jej koleś chyba pomywa penisa w zlewie i zostawia niespłukane fap chusteczki. Traktuje mieszkanie jak jakiś chlew albo rynsztok, nie sprzątnie po sobie garów, a jak sprzątnie to wystawi inne naczynia i zmyje tylko swoje. Jest straszną żyłą na kasę. Ostatnio do wyczyszczonej przeze mnie wanny wyjebała wodę od mycia podłogi. Gdzie tu kurwa logika. Obcinała paznokcie w kuchni obcinaczem i nie posprzątała tego po sobie. Lecące i odbijające się od podłogi paznokcie poruszały się jak w zwolnionym tempie. Każdą delikatną próbę zwrócenia jej uwagi traktuje jak atak i odpierdala jej na łeb. Ogólnie wyznaje zasadę, ze jest najlepsza i ona to musi mieć najlepiej, a innym to chuj w dupę. Nie wytrzymam, chyba wystawię jej rzeczy i każę jej wypierdalać w podskokach.

96
5

Komentarze do "Współlokatorka"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Robak i patałach nie stanie się nagle panem i władcą,na to trzeba w znoju i trudzie pracować latami,a jeśli nawet robak przez chwilę stanie na równi z panem to tylko i wyłącznie z woli i gesti jego pana i władcy,który ma w tym swój szatański interes,i tak też jest w piłce, w której dopuszcza się od czasu do czasu do wodopoju patałachów,by mogli pić na równi z władcami piłki nożnej,ale jak to zawsze bywa podczas kolejnej kolejki do wodopoju,tych którzy wczoraj z niej pili na równi z panami,brutalnie wyrzuca się z kolejki i zmusza się do oczekiwania,aż panowie skończą spijać wszystko co najlepsze w wodopoju i zostawią patałachom nędzne resztki,i nie liczcie na to że tak nagle i bezkrwawo panowie oddadzą pałeczkę robakom,bo jeszcze wiele wody w amazonce upłynie i wiele stoczonych krwawych bitew i wojen zostanie nim potęgi dotychczas panujące oddadzą wreszcie palmę pierwszeństwa maluczkim,i wiele upokorzeń maluczcy przejdą,cierpień i aktów zwykłej podłości i skurwysyństwa ze strony mocarstw,w wyniku machlojek i przeróżnych oszustw i matactw dla obrony swego prymatu zanim będą dumnie o sobie powiedzieć:”to my panowie piłki nożnej którą dzielimy i rządzimy od kamczatki po andy”.

  3

  6
  Odpowiedz
 3. Wywal ją tą katomatolską zdzire z domu na zbity ryj. takie są te katomatoły. MOżna być najgorszym dnem i najgorszym sk-synem bo pójdzie do sutannowego szamana sie wyspowiadać, łyknie żyda zaklętego w wafelka i nie ma grzechu. Wogóle te nabożne ćwoki nie uważają nic złego w tym żeby komuś dokuczyć, zagrać na nerwach,itp. Religijni to najgorszy rodzaj człowieka.

  29

  9
  Odpowiedz
  1. Prawdę powiadasz. Znałem takich co wiele razy mnie atakowali, a później mówili mi w twarz, że to ja ich atakowałem! Oni są nienormalni.

   10

   3
   Odpowiedz
  2. Zajechało post-ubecją. Lewacki prostak, modlący się do Lenina w formalinie. Spojrzenie na życie, wyssane z mlekiem matki, utrwalaczki władzy ludowej.

   1

   6
   Odpowiedz
 4. Czemu tego nie zrobisz?

  7

  0
  Odpowiedz
 5. Nie męcz się więcej. Albo ty się wprowadź, albo ją wyjeb. Dobrze znam brzemię mieszkania z pojebami i jednego czego żałuję, to to, że nie wyprowadziłam się po tygodniu, tylko siedziałam w tym gównie. Niby starałam się mieć na to wyjebane, ale momentami tak po prostu się nie da. Dobrze Ci radzę.

  16

  0
  Odpowiedz
 6. Dokładnie tak, niech wypierdala na szczaw, takiej kurwie nic nie przetłumaczysz. Szkoda Twojego zdrowia.

  10

  1
  Odpowiedz
 7. A kierowca autobusu…

  0

  2
  Odpowiedz
 8. Wywal to ścierwo albo sama się wyprowadź. Po co się męczysz ? oszczędzaj kobieto nerwy jeszcze możesz w życiu wielu takich spotkać np. w pracy , tam się musisz męczyć ale w mieszkaniu??? pozbądź się tej kurewki ze swojego życia, zaoraj drogę za nią i zapomnij.

  6

  0
  Odpowiedz
 9. Jak można być takim lamusem i mieszkać na kupie z jakąś spatusiałą hołotą? Ludzie ,kurwa jak wy żyjecie?

  4

  4
  Odpowiedz
  1. Srak kurwa. Jak z kimś zamieszkasz do dopiero po pewnym czasie wychodzi to co człowiek ma naprawdę w głowie.

   9

   0
   Odpowiedz
 10. I dokładnie tak jak mówisz,musisz zrobić. Przed tym , wsadz te jej wszystkie paznokcie w jej żarcie, niech sobie spróbuje. 😉

  3

  0
  Odpowiedz
 11. Chyba nie rozumiesz co znaczy określenie ortodoksyjny katolik. Tamta laska z pewnością nim nie jest.

  2

  2
  Odpowiedz