Za Gomułki puste półki

Kurwa, jak za Gomułki puste półki. Nie można w Warszawie dostać żadnej elektroniki. Żeby kupić 5 chujowych tranzystorów trzeba płacić za wysyłkę z Łodzi, albo godzinami brodzić w błocie między zapierdziałymi budami na Wolumenie, które oczywiście nie mogą prowadzić żadnych jebanych katalogów, bo to za trudne.

25
35

Komentarze do "Za Gomułki puste półki"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. rozumiem, że naszło cię na wspomnienia, tj. co było niespełna pół wieku temu???? very interesujące 🙂 tylko gdzie tu chujnia???

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Update: Po 2h poszukiwań bramek logicznych AND znalazłem jakąś budę na Wolumenie, która podobno ma takie rzeczy, a tam facet wyciąga UCY7408 Unitra CEMI. Zbaraniałem.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Przeczytaj jeszcze raz jego post. Chodzi o to, ze musi ściągać tranzystory z Łodzi, bo w warszawskich sklepach nie ma. A na wolumenie musi się pierdolić z suchymi numerkami, bo nikt nie raczy skatalogować swojego towaru

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Może jestem głupi, ale z drugiego komenta nie zrozumiałem ani słowa oprócz „update” i „zbaraniałem” 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Numerki to raz (ekshumatusy jebane mają towar indeksowany według zamienników staropolskich – jak ja do niego 2N2905, to on do mnie BC211), a dwa to to, że nie wiadomo, co gdzie jest, bo nie ma oferty on-line. Trzeba obejść 10 budek, w każdej przeczytać listę 10 elementów i usłyszeć 9 lub 10x „nie ma”. Ja rozumiem, że tak się kupuje części do 50-letniego samochodu albo sondy kosmicznej, ale to są kurwa zupełnie standardowe elementy, na których dzieci w technikum ćwiczą, nie żadne małoseryjne gówno czy inne prototypy!

  0

  0
  Odpowiedz
 7. „rozumiem, że naszło cię na wspomnienia …” – fakt, za słabo się wczytałem w tekst, mea culpa, sorrki

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Coooooooooo? to w Afryce są ludzie?!
  Myślałem, że tylko małpy z AK47. A co do tematu to kolega z 5 komentarza ma racje. Nikt normalny nie nakupi towaru za w chuj kasy a potem nie będzie miał co z nim zrobic bo nie będzie popytu na niego.

  0

  0
  Odpowiedz