Zarostek

Poznałem niedawno dziewczynę. Podczas naszych pierwszych zabaw zobaczyłem jej muszelkę… i ten busz. Kuźwa jak robiłem minetkę to mi parę kłaków wlazło do nosa i do buzi. Chciałbym aby ją systematycznie przygalała ale nie wiem jak zacząć rozmowę…:( Więc dziewczyny… przygalajcie kwiaty żeby facet nie czuł się jak tarzan w dżungli.

25
53

Komentarze do "Zarostek"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Mam dziwne wrażenie że nie masz więcej niż 12 lat…

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Stary znam ten ból 😀 Też kiedyś poznałem lasencję z takim krzakiem :D:D Szok normalnie 😀 Od tamtej pory wołamy na nią z kumplem „Bitujący Bóbr” he he

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Stary, identyczna sytuacja jak u mnie, popieram. Chcę jej strzelić palcówkę a tu ….. drapie, kurwa.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. śmieszne to dość :p

  0

  0
  Odpowiedz
  1. wygol jej cipke

   0

   0
   Odpowiedz
 6. „Zarostek”, to fajny, optymistyczny akcent 😉 w całej tej chujni z tego tygodnia (10-17.04)!!!

  0

  0
  Odpowiedz
 7. a ty chuja golisz? jak tak to zapytaj, jakie środki by ci poleciła

  0

  0
  Odpowiedz
 8. jakie środki? co ty pierdolisz? widać, że nie masz pojęcia na czym polega depilacja! pewnie też się krzywisz jak laska jest zarośnięta, a sam chodzisz z buszem w majtkach!

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Napisz do filipinki.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Kurwa, straszne rzeczy mieć zarośniętą pickę. Nie wiem jak wy, ale mi to tam wcale włosy nie rosną. Stary, mózg chyba zostawiłeś w tej „muszelce” jak robiłeś jej dobrze. Jak lubi mieć bobra-niech ma! A Ty jak przystało na XXI w.zamiast z nią pogadać, wyżalaj się na chujni, cierp swoje i jedz kłaki. Aha-pamiętaj o równouprawnieniu i też se go ogól.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. sam ją ogól,będziesz miał pewność że jest dokładnie:)

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Trochę to chamskie… Mówicie o dziewczynach , że busz mają, a faceci są jacy lepsi??? Pitol w pipe wchodzi kłaki zostawia i co myślicie, że to jest jakiś miód malina??? Mylicie się!!!

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Ja jestem facetem i od czasu do czasu kłaki sobie na jajcach i przyległościach przycinam-takie drobne przystrzyżenie za pomocą małych nożyczek;)Natomiast co do kobiet-no parę razy zdarzyło się tak że aż się człowiekowi rzygać chciało…no wiadomo troszkę włosów ok ale busz…hej babe ogól cipkę;)

  0

  0
  Odpowiedz