Zazdrośnica

Boli mnie to, że jestem zazdrosna. Tak zazdrosna o faceta, że aż mi głupio. Wcześniej mi się to nie zdarzało, a tu masz Ci los, kilka zbyt słodkich słów do jakiejś panny, a mnie już chuj strzela. A ten zdziwiony ‚bo o co Tobie kobieto chodzi?’. O nic kurde nie chodzi, tylko o to, że mi żal, że innym słodzisz, a mi nie! O właśnie, gdzie te chłopy, dla których swoje jest ‚naj’? No gdzie?

27
59

Komentarze do "Zazdrośnica"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. taki chłop jest tam gdzie jest ‚naj’ czyli ze mną 😀

  0

  0
  Odpowiedz
 3. pokaż mu o co chodzi na innym mężczyźnie. jeśli nie zadziała to ma Cię gdzieś. chłopy to bardzo proste urządzenia.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. A tam pierdolisz, wy takie jesteście jakby nie słodził to nie była byś zazdrosna. I byś miała go trochę bardziej w dupie. Natomiast gdybyś ty adorowała bardziej innych mężczyzn, to on by zamieścił taki wpis na chujni! Takie życie nikomu nie dogodzisz

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Tylko czekać aż dojdzie do rozstania z tego powodu poprzedzonego rocznym wypominaniem, facet się będzie wkurwiał bo na pewno Ci słodzi a ty dalej swoje pogrążona w przeżywaniu swoich jebniętych emocji.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Ech, ja tam rozumiem Cię doskonale… JA potrafię byc nawet zazdrosna o byłe, z którymi był…8 lat temu! Taaak… Mój facet też mi specjalnie nie „słodzi”, ale nadrabiam sobie komplementami od innych facetów i moja próżność jest zaspokajana 😉 może taki jego urok?

  0

  0
  Odpowiedz
 7. @5. jak czytam takie rzeczy to się wstydzę że też jestem kobietą..

  0

  0
  Odpowiedz
 8. no właśnie, dlaczego oni słodzą innym, a swoim nie! ja też jestem zazdrosna, choć o tym nie mówię, a wtedy on się nie czepia. Tylko mi przykro po prostu. Tym bardziej się jest zazdrosną, jak się walczyło bardzo długo o to, żeby go mieć.. i teraz dba się, by utrzymać, mieć, troszczyć się.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. ad)5 Dobrze się czujesz? Dziwić się później opiniom ze baby maja nasrane do głów

  0

  0
  Odpowiedz