23:44

Boli mnie, że jestem głupią pizdą, która nie potrafi wychodzić do ludzi i z nimi rozmawiać..

3
3

Komentarze do "23:44"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Boś tępy chuj.

  2

  0
  Odpowiedz
 3. Możesz podać jakieś przykłady?

  1

  0
  Odpowiedz
 4. Tylko skuwanie asfaltu kilofem przez 12 godzin i kromka chleba raz dziennie z wodą czynią cuda. Musisz poznać smak biedy i bycia patałachem u Mesia. Zagonić do skuwania asfaltu całą Polskę – od morza do Tatr. Kuć asfalt ile wlezie i jeść suchy chleb. Kuć zimnym końcem.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Lepiej se spróbuj romperka extreme i nie marudź.
  Pozdrawiam, Ziutek od prezesa Euromebel (znaki charakterystyczne : spodnie dresowa i koszulka flanelowa wsadzona w środek ujebana w farbie, wystające zielone gluty i czapka dokerka wywinięta przed uszy; stanowisko: oklejanie taśmą spróchniałych desek i zamiatanie wiórów)

  1

  1
  Odpowiedz
 6. „Życie pełne przygód i nietypowych zainteresowań to wspaniała sprawa! Jednak zamiast angażować się w aktywności, które mogą przysporzyć niepotrzebne kłopoty, możemy skupić się na pasjach, które są zarówno fascynujące, jak i legalne. To pozwoli nam czerpać radość i rozwijać się, jednocześnie utrzymując nasze relacje społeczne w zdrowej atmosferze. Wierzę, że możemy znaleźć ekscytujące i odpowiedzialne hobby, które nie tylko dostarczy nam satysfakcji, ale również będzie miało pozytywny wpływ na nasze życie codzienne. Zatem, jakie są Twoje ulubione pasje i jak możemy wspólnie odkrywać nowe, ciekawe ścieżki?”

  Proszę pamiętać, że ważne jest, aby w naszych komentarzach dbać o to, aby były pozytywne, konstruktywne i szanować innych.

  1

  0
  Odpowiedz
 7. Tylko dobry admin i akceptowanie pierdolniętych komentarzy czyni cuda. Musicie poznać smak spamu i trolli internetowych. Zaspamować całą chujnię – od ostatniej strony do pierwszej. Spamować ile wejdzie i pisać pierdoły o kradnięciu krokodyli, kuciu asfaltu kilofem, zakładzie Euromebel i o piciu siku. Spamować zimnym końcem.

  0

  0
  Odpowiedz