ACTA

Witam szanowne Chujowiczki i Chujowiczów. Dzisiaj chciałbym otwarcie poruszyć bardzo ważną sprawę. Chodzi o wprowadzenie debilnej ustawy ACTA, która prowadzi do inwigilacji internetu i ograniczenia wolności słowa oraz wymiany plikami. Ci, którzy ją stworzyli zasłaniają się płaszczykiem akcji przeciw piractwu, ale prawda jest taka, że piractwo będzie tak czy siak. Ucierpią na tym tylko niewinni ludzie. Powiem więcej. Ta ustawa była omawiana bez żadnej wiedzy opinii publicznej już od trzech lat. Dopiero Wikileaks ujawniło jakieś informacje na ten temat. Może zabrzmi to jak jakiś paranoiczny bełkot, ale stoją za tym głównie wielkie korporacje, które chcą zlikwidować jedyne w miarę wolne źródło informacji. W internecie jest masa ujawnionych dokumentów na temat na przykład „dobrodziejstwa” jakie daje nam gaz łupkowy. Tak. Net to jedyne miejsce gdzie takie brudy wypływają na powierzchnię, ale już wkrótce może się to niestety zmienić. Zero Wikipedii, zero uploadów. Są serwisy, które już oberwały. Proszę Was wszystkich jeżeli nie jest wam to obojętne: trzeba mówić o tym innym ludziom. Można podpisać petycję przeciwko ACTA. Im więcej wie ludzi tym lepiej. Buraki, których jest większość w naszym kraju, niestety nie wiedzą w ogóle o co chodzi. Na razie to jeszcze nie jest chujnia, ale jak to zasrane ścierwo wejdzie, to obawiam się, że nawet na Chujni nie będzie się dało wyżalić jako, że mogą to być „nielegalne i niedopuszczalne informacje”. Informacji jest o tym sporo. Proszę. Ci, którzy to chcą wprowadzić potrzebują jedynie obojętności. Stawiając się im na różne sposoby możemy temu zapobiec. Dziękuję za uwagę i życzę wszystkim miłego dnia.

71
48

Komentarze do "ACTA"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Pierdolić internet. Mam nadzieję, że to kurestwo zniknie. Przynajmniej nie będzie tak otwarcie widać jaki świat jest pojebany.
  PS. pornole mogą zostać.

  0

  1
  Odpowiedz
 3. Drogie głuptasy! KOMPLETNIE nie ogarniacie o co chodzi. Nie chodzi o jakieś pierdoły typu prawa autorskie do filmu na portalu – nowa ustawa zmusi dostawców Internetu do monitorowania KAŻDEGO Waszego kroku: o to chodzi. O permanentną inwigilację wszystkich użytkowników. Władza będzie wiedziała WSZYSTKO o każdym Waszym posunięciu.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Napiszę, póki jeszcze mogę. Po 26 wolność słowa może być jedynie wspomnieniem. Tak więc…
  PIERDOLĘ ACTA!!!!! Nikt nie będzie nas kontrolował! Jesteśmy legionem! Pokażmy, że nie jesteśmy marionetkami w brudnych łapskach skurwysyńskich megalomańskich polityków i właścicieli korporacji! Największym wrogiem narodu jest RZĄD i chęć podlizania się zachodowi!

  0

  0
  Odpowiedz
 5. KOMENTARZ NARUSZYŁ TREŚĆ KODEKSU USTAWY ACTA I ZOSTAŁ USUNIĘTY – ŻYCZYMY MIŁEGO DNIA

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Fakt ACTA to jest chujnia…

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Największa chujnia, jaka pojawiła się do tej pory na chujni. Zwykle daję ocenę 1, trolluję i obrażam ludzi na forach, ale tym razem popieram całym sercem. Najgorsze jest to, że rządy opanowały już dobrze sposoby wprowadzania rozwiązań ograniczających wolność tak, aby obyło się bez protestów. Kluczem jest powolność zmian – rozciągająca się na lata. Tak, że ludzie nawet nie dostrzegają procesu zamykania ich do klatek. Tak się stało na przykład w przypadku odpraw lotniczych. Nikt nie widzi, że na lotnisku traktuje się ludzi jak więźniów – ścisłe, obciążone rygorami miejsca, gdzie wolno przebywać, dokładne przeszukania bagaży, rewizje osobiste, kamery, zakazy wnoszenia na pokład wszelkich przedmiotów, które potencjalnie mogłyby służyć jako broń. Do tego ta psychoza, że na pokładzie lub lotnisku pojawi się terrorysta. Ludzie, kurwa, opamiętajcie się. Pewnie nikt nie wyobraża sobie takiej sytuacji, która dla mnie byłaby normą – że do samolotu wsiada się jak do pociągu – i sprawdzane są tylko bilety oraz czy bagaż mieści się w limitach wagi lub objętości. Jakoś ludzie podróżują pociągami, autokarami, statkami, prywatnymi samolotami – bez pojebanych kontroli i świat się od tego jeszcze nie rozpadł. Oczywiście będzie mniej aktów terrorystycznych i będzie bezpieczniej, jeśli wszystkich zamkniemy do separatek. I nie mam nic przeciwko temu, jeśli tylko będę miał wybór między tym światem, a tym wolnym, choć bardziej niebezpiecznym.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Gdzie ta petycja? Chętnie bym podpisał, podeślij link. Wiki rulez!

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Podpisuję się pod tym rękami i nogami!!!

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Kiedy jeszcze mogę… Petycje są dostępne online. Dla Chujowiczów z rejonu Trójmiasta można pójść na pikietę w środę o 18 w Gdyni lub w czwartek o godzinie 16 w Gdańsku. Szczegółowe informacje można (jeszcze) znaleźć w wyszukiwarce. Pozdrawiam – Autor

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Na papierze trzeba (leniuchy internetowe) mieć petycję jakąś o zwołanie referendum w sprawie acta. I chodzić po znajomych, żeby podpisali.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. A teraz wymyślili podatek od deszczu! Żaden chuj się na to nie zgodzi, ale rząd nie pyta o zgodę.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Zgadzam sie z komentarzem numer jeden jebac internet byc moze dzieki temu dzieci zamiast wyrabiac garba przed kompem to wyjda w koncu pograc kurwa w pilke jak za dawnych dobrych czasow…

  0

  1
  Odpowiedz
 14. @14 Kto chce grać, ten i tak będzie. Moim zdaniem to zły pomysł skoro inne kraje mają internet. Bylibyśmy słabi człowieku jako naród.

  0

  0
  Odpowiedz